: Evet öyle. Oyun biraz kolay olduğu için toxic oyuncuların daha çok dikkatini çekiyor. Bana kalırsa dicemde birazcık doğru bi şey söyleyeceğim dediğin gibi belirli şampiyonlara yapıyorlar. Fark ettiysen oynanan şampiyonlara genellikle kostüm geliyor Aurelion sol 2 yıl önce çıktı hala 1 kostümü var. Neden metaya oynanmayan şampiyonları katmaya çalışmıyorlar mesela bu aurelion sol bana kalırsa Q yeteneği büyüdükçe daha çok hasar verse oynana bilir benimde main lemeyi düşündüğüm bir hero idi . Tabi kimin umurunda {{sticker:zombie-brand-facepalm}}
Aurelion sol aslında otp'mden sonra gelen favori karakterim ama Riot işte... Acınası...
: 2018 URF ARTIK GELSN LÜTFEN RİTO
Keşke memlekete gitmeden bi urf oynayabilsem...
: Fizz Erkek/Kız mı=?
: Oyun belli oyuncular belli işte (((:
Oyun iyiydi. Herşeyiyle ama yeni gelen içerikler bazı oyuncu kitlelerini buraya çekti. Başka oyuncu kitlelerinin buraya gelmesi ve oyuna farklı içerikler eklemek oyunu biraz yıprattı. Yeniliğe karşı olduğumu düşünmeyin, bende oyunda yeni şeyler görmekten mutluyum ama içerikler bana hitap edemiyor. Sanki oyunun daha toxic ve saygı, erdem sınırlarını aşmış, kendilerini oyuncu sanan kişilerin haz ve arzularına özel yapılmış gibi. Örn. Geçen sene Şafağın Kılıcı Riven ve Gecenin Kılıcı Yasuo, bu sene çıkacak olan God-King temalı Darius ve Garen kostümleri. Bunu özellikle belirli şampiyonları oynayan kesimler olarak belirtebileceğimi düşünüyorum. Hangi şampiyon/şampiyonlar onu zaten siz tahmin edebiliyorsunuz.
: Riot'ın Asıl Planı...
Oyun bence şuan sadece Üçlü Kuvvet, Sterak'In Güvencesi ve Kara Balta'dan ibaret. Rakipte noob botlane olsun ben üzülürüm çünkü bu adam rolü bilmediği için istemeden eziliyor. Ancak soloya gelecek olursam. Solomuzda 7/0 rengar olsun rakipte 0/7 Darius olsun. O Darius Üçlü Kuvvet'in alt eşyalarını alıyor , bakın Kara Balta değil. Alıyor ve bota geliyor. ''Rakip ikiledi''. Aynı şey Irelia içinde geçerli. Yorick demek isterdim ama yazık adamcağızın yüreği yetmez. Riot bence dengeleme bölümünde bizim anaokulunda oyuncağımızı paylaşmadığımız sınıf arkadaşlarımızı çalıştırıyor :D
: League Of Legends artık kötü bir oyun olmaya başladı.
Rapor sisteminden nadiren geri bildirim alıyorum. Bu beni rahatsız ediyor. Bot maçında bile bi insan ahlaksızlık için ter döker mi ya? Kendini ahmak bir bot maçı için insan rapor ettirir mi? Yemin ederim koca sunucu adına ve topluluğumuz adına utanç duymaktan bıktım.
RC Sıla (TR)
: ADC
2019"'a kadar sağ kalır mıyız bilmiyorum ama konu ile oluşturduğun farkındalık için teşekkür ederim.
: Susturup geçmek sizi sorumsuz bir oyuncu yapar.Bu cümleyi anlayamadım.Susturup geçmek seni olgun yapar,sorumsuz değil.Kimse oradaki yazıları okumak ve moralini bozmak zorunda değil.Ayrıca şu an farklı bir meta var ve evet,alışacaksınız.Eskiden mide çarp alınıyordu,şimdi mid ve jung beraber oynuyor.Bota apc alınıyor.Bunlar kötü şeyler değil.İlla adc oynayacaksan oyna ama biraz güçsüz.İreliayı yenemiyorsan banla,banlamayacaksan al sen oyna bakalım çok mu kolaymış :D Eğer çok kolaysa patır kütür çıkarsın ligleri.Oyundaki dengelemeler ve reworkler bence kötü değil.Özellikle champ reworklerini sevmemişsin ama eski halleri daha az yetenek gerektiriyordu.Bilmem bilir misin ama eski warwickte gank atacağın zaman SADECE r tuşuna basman yeterliydi.Eski katada q e w ya direk ölürdün.LB de 2 skillshot var ve dodgeleyebilirsin,counterleyebilirsin.İrelianın karşısına camille al,jax al bakayım ne yapıyor.Hasar saçmalığı diye bir şey yok,istersen hala apc tristana yaparsın ama ne kadar vurur bilmem.Eğer tekdüze buildden kastın ad/ap buildiyse zede al bakalım 6 tane rabadon hangi yeteneği iş yapacak? Triste bütün ad itemlerini istediğin sırada alabilirsin.Mesela apc metasındayız,ilk sihirçen al.Metaya ayak uyduramıyorsanız bu sizin sorununuzdur.Uydurmak zorunda da değilsin ama bir nefes al.Eğer yapmak istemiyorsan counterleyecek pickler bulmaya çalış.O kadar OP şeyler yok oyunda eğer olsaydı e-sporda alırdı bi takım bi taktik bulurda yallah şampiyon :D Benim düşüncelerim bunlar.
Sen yazıyı resmen tersten okumuşsun.
NachweiS (TR)
: Oynanış Ve Denge ?
Teşekkürler.
Riotçu Yorumları
: PROJECT SKINS 2018
{{champion:133}} {{champion:29}} {{champion:429}}
: daha güzel işte 300-400 tane falan karakter oldugunu düşünsene ne kadar güzel olur.
: VS 2019 Etkinliği ?
Vayne Vs Evelynn?
: kardeşim öncelikle yazını paylaştığın teşekkürler ama burası bir topluluk yeri TANRI Allah'ın türkçe karşılığı bunu türk dil kurumu sölüyor ama müslüman olan bir devlette TANRI diye yazman benim hoşuma gitmedi bu arada dini inancın müslüman hisristiyan ateist felan vs. farketmez herkesin dini inancına saygımız sonsuz insanın kendi bileceği iş ama müslüman bir toplulukta senin tanrı diye yazman (sana normal bize küfür gibi gelir kardeşim ) allah seni korusun
Sen koca konuda sadece hitabıma mı takıldın? Laik bir başlığın neresi kötü?
FPS (TR)
: xearth al supa bak neler yapabiliyorsun :) evet saçma ama kazanma garanti gibi botu
Ben xerath ile kazanmayı istemiyorum. Ben kendi istediğim rolde düzgün şampiyon oynayarak ve ''eğlenerek'' oynamak istiyorum. Zaten koridora yıkım büyücülerini destek olarak indirmeleri ayrı bi vasatlık.
: Tebrikler Riot Games! Oyunu mahvetmeyi başardınız!
Reddit'ten bahsetmek dahi istemiyorum. NA bruiser botlane destekçisi...
: Bu nerflerin sonucu olarak Brand Zyra Morgana Vel'koz gibi midden devşirme, "çakma" suplara gün doğdu. Artık sırtlarını dayaybilecekleri sağlam bir mazeretleri var botta kill ve minion çalıp adc'ye hakaret ederken.
Kesinlikle öyle, ilk minyon dalgasını tam temizlemeye başlayacakken o düşük canlarla brand w atıyo zaten alamazdın ** diyo.
KrOn5159 (TR)
: lolde en güçlü şampiyon
Adc değil orası kesin
Riotçu Yorumları
: 8.12 Yama Notları
Yakında suikastçi ve off-tanklar ult atar atmaz tekleyecek diye bir buff bekliyorum. 0/4 gidip sadece {{item:3057}} ve {{item:3044}} almış benden 3 seviye düşük bir darius kombo yapamadan eriyorum. Riot gerçekten bot lane dengesini alt üst etti.
: Soğuk şaka yarışması başlıyor
Ben sosyal medya kullanmıyorum ve kullanmak istemiyorum. Neden sadece instagram?
: PAX Twisted Fate İSTİYORUM AMA Bİ TÜRLÜ ALAMADIM Bİ YARDIMCI OLUN KODLAR NERDE VERİLİYOR
Verilmiyor. Yıllar önce bir etkinliğe katılanlara dağıtılmıştı. Şansına küs derim :)
: Referans olarak değilde direkt alıntı şeyler mesela telifi alınıp hulk çıkartsalar gayet hoş ve ilgi çekici olur bir de destansı kostüm çıkarttığında verdikleri parayı katıyla geri alabilirler
Ama riot'u riot yapan bu. Kendi orjinal temaları var. Yoksa oyuna dc'den haklarını alıp vayne yerine batman getirebilirlerdi :)
: PBEde Üzerinde Çalışılan Nerfler ve Eşya Güncellemeleri
Hani şahsen bende eski destek oyuncusuydum ama Janna,Lulu ve Karma nerflerine üzülmedim açıkçası. Gerekliydi. He eşyalar bunu hakkediyor mu? Hiç sanmıyorum. Sonuçta rolümüzün amacı suikastçi bruiser skirmishlerden korumak. Bu eşya nerfleri hoş olmadı.
: ANTRENMAN MODU (ÖNERİ)
Onun yerine rakibin eşyalarını biz duzenleyebilsekte 30-40 dakka rakibi beklemesek?
: Commission 1 Saijax OC (özgün karakter)
This boi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sosas (TR)
: Supportlara güzel nerf
Adc nin yarı canı kadar can basabilen ve kalkan verebilen şampiyonlar için nerf mü? Evet olabilir ama better nerf irelia ^__^
: Poppy ilk reworklendiğinde arkadaşımla Vayne-Poppy bot pre yaptığımızı hatırlıyorum. Duvara vura vura...
Onu bende biriyle denemiştim geçen ay. Rakipte de 500k vayne vardı ve adam kanser oldu. Bunu yaparken resmen kendimden iğrendim. Allah sabır versin...
: Anivia & Poppy Lux & Leona Vayne & Anivia Kalista & Alistar Rakan & Kai'sa Ashe & Braum Vayne & Sona Yasuo & Lulu/Alistar Anivia & Brand Normal kapalı seçim oyuncusuyum. :(
Oh lord bana bırakmamışsın ama :(
Riotçu Yorumları
naeliz (TR)
: Nasıl Plat oldum?
Ben leona thresh braum oynamıştım geçen sene. Ama düzgün adc yoktu resmen :/ Bende adc main olmaya karar verdim :)
DraftFog (TR)
: Jhin'in hayatı (Fan Story)
Ali rıza bey ağzımızın tadı bozulmasın bekledim tüm hikaye boyunca ama göremedim. 9/11 :)
: Lol
. .....
Melanj (TR)
: Oynanış Gündemi - Altın/deneyim paslama, Sezon Öncesi Dönem ve istikrar
Bu yazıları paylaşmanız gerçekten yararlı ve güzel. İyi çalışmalar dileriz :)
: Kutu aldığın bir hero ile bir daha kutu alamıyorsun ona bak :)
Veya haftalık kutu hakkın kalmamış olabiliride buraya ekleyelim :)
: Olsun liseliler Gosu diyince susuyor kendi arkadaşlarımdan biliyorum :p
: Seçim ekranında neden AP aldığını belirtip alırsan daha rahat edersin. Sonuçta yapılmayan bir şey değil, millet birkaç ay önce deli gibi Ziggs bot yapıyordu. Diğer bir üzülerek söylediğim önerimse Varus, Kai'Sa, Kog'Maw gibi Guinsoo ve Nashor almaya yatkın ADC'leri oynaman. Çünkü şu an bunlara Guinsoo + Nashor + Çizme'den sonra full AP kasılıyor. Böylece hem küfür yemezsin hem de oyun içinde AP kastığını fark ederlerse "Gosu böle yapıo moruq yeni meta" diyip o liseli arkadaşları susturabilirsin :(
Ama Gosu onu liseliler için yapmıyo ki? Ben vayne oynuyorum ama gosu oynadığı için değil :(
Taandor (TR)
: Mordekaiser Hakkında Bir Önerim Var
Şampiyon VGU ve rework geçirecek ama dürüst olayım ki bende çok seviyorum. Teması ve hikayesi özellikle ilgimi çekiyor. Umarım Riit güzel birșeyler yapar bu konuda. :)
: İstek Kostüm oylama havuxu
Tmm saijax olsun XD Ama bi ara keko tayfası olan yasuo zedi de yap. Honorable mention tadında olsun :)
: ADC MAİNLER BAKIN Bİ BURA
Bende Vayne OTP'yim(Tüm kostümeri açık+210k). Gümüş 5'im ama iyi bir desteğim olursa küme atlayabilirim. Beni ekle lütfen
: RURF getirseniz de yine millet oyalansa
Evet urf tekrardan fena olmazdı
: Istek alıyorum önümüzdeki 24 saat
Havuz Partisi Vayne {{sticker:vayne-pose}}
: "Tucana" adlı kullanıcı burada yalakalık yaptığından , kendisini üstün gördüğünden ve hakkını savunan insanlara bir nevi hakaret ettiğinden ötürü birkaç şey söylemek istiyorum.Normalde olsa yazmaya bile tenezzül etmem.Madem kendisini üstün görüyor o zaman anlayabileceğini umut ediyorum.İnsanlar zamanını ve planını bu etkinliğe göre ayarladı.Kimisi işlerini erteledi kimisi fedakarlık yaptı.Mesela kendimden örnek verecek olursam 4 saatlik uyuyup geri kalan vaktimi antrenman yaparak harcadım.Etkinlik içinde yaklaşık 1 saat önceden gelip planlama yaptık takım arkadaşlarımla.Bu etkinlik daha önce de düzenlendi ve ertelendi.İkinci bir defa hata olmasını beklemiyor insan.Durum böyle olunca insanlar sitem etmekte haklı oluyorlar.Senin gibi bazı komik kişiler de "yok ya Riot haklı hata yapmadılar çok tepki veriyorsunuz" gibisinden yorumlarda bulunuyor.Sanırım durumdan yararlanıp karşılığında bir şey istiyorsunuz Riot'u savunarak.Evet insanların toxic bir şekilde küfür etmesini doğru bulmuyorum fakat bir haksızlık söz konusuysa bunu sonuna kadar savunmakta yanlış bir durum yok.Bunun üzerine gelip yukarıda yazdığın cümlelerle ve başlıkla hakkını savunan insanlara saygısızlık ediyorsan gelip haksız olduğunu söylerim ve rapor ederim bu kadar basit.Gerisi sana kalmış hayatında başarılar..
Herkes farklı koşullarla oyuna giriyor. Bende işten yarım saat önce çıktım. Sırf bizim internet sağlayıcımız berbat olduğu için 45-100+ ping arasında giden mobil verim ile girdim. Herkes fedakarlık yaptı. Önemli olan erdem sıfatıyla insanlara bağırıp çağırmadan sorununu ve durumunu uygun bir dille dile getirmektir. Ayrıca adam açtığı konu hakkında gayette haklı. Madem laf edebiliyorsunuz, buyrun teknik bölüme geçin bakalım. Ne kadar hünerlisiniz. O adamlar de gecelerini gündüzlerine katıp ortaya emeklerini koymaya çalışıyor. Güzel etkinlikler sanki hiç gelmemiş ve gelmeyecek gibi hareketler yapmak açık ve net nankörlüktür. Bu yazıyı kişisel algılama bütün topluluğa ithafen yazıyorum. İnsanlar neyin ne olduğunu unutmuş.
Riotçu Yorumları
: Arkadaşlar"Clash"bir testti...
Sorma yaaa en üstte capslock'u açık konu görmeye başlayınca resmen tetiklenmeye başlıyorum. Adı üstünde test bu.{{sticker:zombie-brand-facepalm}}
Riotçu Yorumları
: Geri Döndüm!! (Yıldız Muhafızı Ezreal-Gönül Avcısı Varus)
: Sezon 8 Şanlı Kostüm
Bence {{champion:20}}
: > [{quoted}](name=wolfriend1862,realm=TR,application-id=EE1uUkku,discussion-id=vQJhbIzP,comment-id=0000,timestamp=2018-05-28T15:32:13.677+0000) > > Konuyla alakasız ancak sihirdar simgen olan Nişancı simgesini nasıl edinebilirim? Onu sezon 4 yada 5 de alabilirdir. Malesef :( Belki ileride sandıktan bir yerden çıkar. Geçmişe yönelik simgeler çıkabiliyor.
: Riot artık sesimize kulak ver !
There goes another cryout...
Devamını göster

wolfriend1862

109. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ