: Ağaç Ata Thresh
Thresh'in buna ihtiyacı var :/
: Havuz Partisi’ne mangallı bir başlangıç yapın!
Riot kospilav yapma bug düzelt <3
Melanj (TR)
: Oynanış Gündemi: Tanklar ve hasar üzerine düşünceler, İstatistikler sekmesi
Zedin gerçekten de artık nerf yemesi gerekiyor. Hani anlıyoruz her şampiyonun gerçekten güçlü olduğu dönemler vardı ve olmalı da ama zed bu konuda istisna, çünkü adam aoe hasar veren bir suikastçi. Adc mainim dışında bir tank bike gerçekten baședemiyor. Destekler ellerinden geleni yapsın, tanklar ön safları tutsun, büyücüler büyüklerini hazıra getirsin, bu şampiyon hasar kaynağı kimse sadece ona yöneliyor, ya da yeterince toxic ise küfür edip onu 1 can ile öldürene sarıyor. Eskiden outplay videoları görünce sevinirdim. Şimdi karşıma zed ile ilgili çıkınca ekranı kapatıyorum. "zed 300 can ile kaçar ver w e q atınca rakip infa edilir" *outplayed* Özet: Şampiyon şuan net kanser, dengeleme getirilmediği sürece hiç hos şeyler yaşayamayacağız. Hem topluluk hem de dengeleme ekibinin ahı açısından...
Saijax (TR)
: Hikaye grubu 📚📚
Sign me up 🖐️
: Kod Adı Fantezi
Ruhsomuren Vayne & Draven Draven var :)
: Vayne İsimli bir klüp ariyorum
Bende aslında arıyorum. Bulursan banada gönder pls
: FAKERMI YOKSA DİĞER VAYNE OYUNCULARIMI DAHA İYİ OYNUYOR
Otp'yim ancak şuan şampiyon yerlerde sürünüyor. Early'den çıkmak için resmen ruh gömleği felan lazım. Faker'a gelince, şampiyonda kaçış mekaniği olduğu için ve adamın adı da "Faker" olduğu için tartışılması açıkçası bi bakıma lüzumsuz. :)
Melanj (TR)
: Oynanış Gündemi - 8.13 mini yaması, kartopu etkileri, simge koleksiyonu
: Bizde de böyle diyor bak, "When walking in open territory, bother no one. If someone bothers you, ask him to stop. If he does not stop, destroy him." - Hz. LaVey Ama bu "destroy" raporla da olabilir, sizin takdirinizde :)
Chuuu (TR)
: League Of Legends 8.13 Patch'inde ortaya çıkan sorun
Bu adam burda bir konuda yardım istiyor, neden konusu downvote aldı?
: Kanka bana 5 kere Maokai geldi aşırı güzel {{sticker:slayer-jinx-wink}}
Banada geldi, biliyorum... Buna rağmen bu yukardaki bahsettiğim faktörler can yakıyor...
Riotçu Yorumları
admin060 (TR)
: Tamam Gidebilirsin{{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
Yazık.
: Darius seslendirme güncellemesi
: Sucuk...
Sorma yaa aman tanrım bu kadar lüzumsuz konunun bir günde açıldığı nerede görülmüş ???? İyi çalışmalar dileriz :)
: Kostümler Sekmesi ve Yüce Kral yükleme ekranı çerçeveleri
Client ile ilgili bir sorun olmalı. Genellikle yeni kostüm veya güncelleme gelince görülüyo bu bug. Yakında düzeltirler :)
: 2 haftalık XP takviyesi açtım, 1846 RP verdim ve URF ortada yok. Neden peki?
Bunların URF ile ne alakası var?
Wu Nerf (TR)
: Hadi ya şaka yapıyosun tüh söylemesen anlamıyıcaktım knk saol
erini (TR)
: LOL Neden Daha Toxic Ve Tüm Oyunlardan Daha Çok Küfür Var
Şİmdi yazında dokunduğun birçok önemli noktalar var ve bu konuda hak veriyorum ancak HOTS ile karşılaştırmak belki biraz mantıksız olabilir. Çünkü LoL kadar ünlü değil ve bence biraz farklı temalarda. Onun dışında şundan bahsetmek istiyorum: Sen sırf kostümünü beğendiğin için Caitlyn oynadığından bahsetmişsin :) Bende hem oynanışı, görünüşü, kostümleri ve herşeyine bayıldığım için bir Vayne mainim. Ancak gelgörki mevcut olan ''meta'' rezaletinde oynanamıyor. Bende kendimi tatmin etmek için bot maçı giriyorum. Evet Riot'un burda büyük bir eksikliği var. Eskiden (5. veya 6. sezonda) Vayne ile 1'den fazla build ile taşıyabiliyordunuz ve geriye düşseniz bile geri toparlayabiliyordunuz. Maalesef bu şuan Kartopu etkisinin üzerinde fazlasıyla oynanmış hali ve herşeyi bulamaça çevirmişe benziyor. Bu konu adıha kısacası: Riot oyunun eğlenme ve dengeleme mekanizmasını şuan öldürdü. Hani son şu örneği vereyim : Kara Hasat diye rün mü olur??? Adamın ilk saldırısı 20. dakikada hangi rolü oynarsan oyna mide bulandıran bir hasar verecek ve bunu sanki sahip olduğu eşyalarla normalde yapamıyormuş gibi bide ilave hasar halinde + özel eşya pasifleri (cart curt) ile 3'e katlayacak. Aram'da hiç denedin mi bilmiyorum ama Kara hasat MF görmelisin. Resmen hasar tablosu at yarışına dönüyor. Toxiclik: Bir oyun ne kadar popülerse, kitlesi o kadar berbat olabiliyor (bazı oyun içi veya satın almalı oyunlar hariç). Kendi bilgisayarım sadece şuan LoL'ü kaldırabildiği için burdan örnek vereyim. Adam sahip olduğu eşya ve seviye farkını düşünmeyip hata yaptığının farkında olmadan skor vermeye devam edip küfrediyor ya da kendisi koridorda üstün olduğu için rakibe chatte hiç hoş anlar yaşatmıyor. Niçin? Çünkü şuan bu oyunu oynayan kitle sadece '' tek atiyim, tek atamazsam tek yerim'' ya da '' küfür ediyim, ederlerse bende ederim etmezlerse de ben gine ederim'' kafasında gelişim çağını ergenlik seviyesinde terk etmiş tipler. Velet diye çağırdığımız kitleden bahsetmek dahi istemiyorum, adı üstünde çocuk. Anlamıyor, anlatılamıyor... Bunu da kısacası: oyun kenidini zaten tek atmaya yönelttiğinde bayrak sallıyordu. (yazım ağlamak, ağlatmak veya birilerini rahatsız etmek amaçlı değil şuana kadar gözlemlediğim, tecrübe ettiğim ve maruz kaldığım olaylardan örnek vererek yazdım.)
: Zaten yeni yama ile adcler geri döndü.
: LOLÜN GİDİŞATI
Buradaki yorumların hepsi yanlış: DAHA FAZLA KOSTÜM ÇIKARMALI VE ASSASIN BUFFLAMALIYIZ!!! (le simon diyorki riot böyle buyurdu)
Wu Nerf (TR)
: Yok knk ne feedlemesi ben smurfum
Eski Yorick'in neden olduğu bir bug.
langenot (TR)
: Nedir Bu Supların Çektiği 2.Sezon 1.Bölüm
Garen ve akıl kelimeleri çok zıt şeyler... Kitinde bile akıl gerektiren bir nokta yok...
: adc solo hero
Quinn, muhteşem hasarı ve taşıma potansiyeli var.
: baştan başlıyacam onun nişancı oynucam
Şuan cidden oynamak istemezsin. Meta denen lanetten dolayı adc oynanamıyor. Üzgünüm.
erini (TR)
: LUX Rehberi
Çok yardımcı bir rehber ^__^
: Koşturun gençler yeni hero buldum :D (Leafy)
Youtube'daki Leafy sandım bi'an...
NotWhite (TR)
: Vadilere nerf yağarken sanırım indirimlerle sevişeceğiz. *kim kimi sever bilemedim şimdi .s*
: Hadi yeni Vadi'nin Efsane Rap Savaşları şarkısını birlikte yapalım!
Rap'i boşverin alın size bal gibi mani: Guinsoosuz oynanır mı? Statiğini almadın mı? Seviyeyi Kazıkatar'a mı verdin? Nerde Vayne Buffları?
Gabranth (TR)
: artımı atıp kenardan izliyorum.
3d gözlük ve patlamış mısır eksik etmedim.
Melanj (TR)
: Oynanış Gündemi - Yama döngüleri, eğitim modu ve 8.14 planları
: aram gir, normal gir, hırs yapma... zevk alıcaksın. sıkıldıysan oyundan orası başka ama.
*rakibe Lux, Zilean, Veigar,Dr. Mundo, Jinx gelir.
Gabranth (TR)
: en azından bildirdiğiniz yere ''bizim sunucuda bir pantheon delisi var, yeni değişikliklerden sonra oynamakta zorlanıyormuş, bir gözden geçiriverin şu şampiyonu'' diyemez misiniz? olmadı el altından alabilirim bilgileri :P
Gabranth'ın savaş arayan gözleri yaşlı... En azından bir buff arayan Vayne otp'ninkine benziyor... (づ☯╭͜ʖ╮☯)づ
: Sevgili Sihirdar, Artık reflekslerin eskisi gibi çalışmıyor olabilir. Yavaş kalıyor olabilirsin. Bu her sihirdarın başına gelebilecek bir problem. Lucian bu konuda sana yardımcı olabilecek bir çözüm gibi duruyor. Hem meta'daki büyük rolü, hem de hızı ile fark yaratacaktır. Umarım oyun stilindeki değişiklik stresini boşaltmana yardımcı olur ;) Şaka bi yana bu konulardaki yorumlarınızı hem Türkiye'de hem de diğer bölgelerde gözlemleyip geliştirici ekibe iletiyoruz. Bu değişiklikler ve süreçler sizlerin yorumları ile şekilleniyor. Biliyorsunuz League of Legends 2 haftada bir güncellenen bir oyun ve bu yorumlarınızın bu tarz değişikliklere çok faydası var. Ciddi konuya dikkat çektiğin için teşekkürler! {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
Krank adamı resmen yaşlandırmıșsın...
: Hayır ponçiğimmmm {{sticker:katarina-love}}
: Başlığın üstüne fareyi getirince ne yazdığın gözüküyor. Olmamış.
: RURF MODU NE ZAMAN GELECKE
Kocaman panoda, tarihini belirttiğim konu var ve sen gelip üstüne Capslock açarak konu açmışsın... Ne diyeceğimi bilemiyorum.
SYP (TR)
: Buna bir Sezen Aksu gidiyorum dinlenir.{{sticker:zombie-nunu-tears}}
Ya da Ebru Gündeș: Gönlümün Efendisi...
: RİOTUN BETADAN BERİ ÇIKARDIĞI EN İYİ YAMA HİÇ BU KADAR DENGELİ Bİ YAMA GÖRMEMİŞTİM HALA ŞAŞKINIM
Umarım sarkazm üzerine yazılmış bir yorumdur çünkü gülmekten gözlerimden yaş aktı :D
Rockeeb (TR)
: (Dikkat! Sinirli ve laf anlamaz bir yorum değil, eleştiriye açık bir yorumdur) Ben bir ''oyun'' oynuyorum. Sevdiğim şampiyonla oynamak, hikayesini ve repliklerini dinleyerek gaza gelmek istiyorum. Elmas ligindeyim. Bu lige bayılarak oynadığım Gangplank ile çıktım. Bir ara Gangplank hiçbir şey yapmadan metaya girdi nerflediler. Zaten yeterince güçlü olmayan, diğer karakterlerin aksine ZİBİLYON tane zayıf yönü olan bu karakteri nerflediler, dayandım. Aradan bir süre geçti. Sadece gp oynayarak plattan elmasa çıktığım için oynamaya korktum çünkü 8 oyun üst üste kaybedince olayın sadece kötü oynamaktan veya kötü takımdan kaynaklanmadığını anlıyorsunuz. Champ düşmüştü. Yinede devam ettim. Normal oyunlarda takılıp arada bir rank atarak elmasta kalmaya çalıştım. Yeni gelen crit eşyası ve beraberinde gelen eşya güncellemeleriyle eskiden late game'de ''CRİTSİZ'' 950 civarı vuran gp şuan crit ile 900 falan vuruyor. Eski eşya setinde üstelik sterak v.b itemlarla tank olmana rağmen hemde. Şuan full ad-lethality yapıp az crit kasıyorum : VURMUYOR CHAMP VURMUYOR! Ya ben diğerlerinden daha ayrı daha eğlenceli oynanışa sahip gp'yi seviyorum. Onunla TR 11.'liğine kadar çıktım.Ama olmuyor ki artık. Metanın ''katlanılabilir'' düzeyinde geri duruyordu eskiden Gp. Bakın ben OTP değilim. Ama sevdiğim karakterin bu kadar yere vurulması canımı çok yakıyor. Elmastan düşmek üzereyim ve TR sıralamasında 90. sıralara düştüm. Gp'yi güçlendirin demiyorum. En azından eski halini getirin. Sadece Gp değil, onun gibi farklı oynanışlara sahip şampiyonlar da düşüyor yavaş yavaş. Gp en büyük örneklerinden biri. Yapma Riot. Sizi çok seviyorum. Moderatörlerinizi, etkinlik işleyişlerinizi, oyunu bu kadar güzel noktaya getirmenizi. İçinizdeki müzikleri ve evreni ayarlayan o ekiplerin kalitesinde bi denge ekibi istiyorum ben. Sağlıcakla.
Tobias Fate izlemeyi özledim şu yazıyı görünce. Adam artık Urgot oynuyor sırf şu nur yüzlü korsancağız metadan düştüğü için.
Jasdevi (TR)
: brand ve fiddlestick nerfünü bekliyoruz
Brand ağırlıklı olsun lütfen.
: Vayne buff?
%1 in W? It was April Fool's
: 8.13 Yama Notları
Zed'e veya Şişli Kama'ya buff gelmemiş? Herşey yolunda mı Riot? Birkaç yamadır yapmıyorsun???
: Aurelion Sol için kostüm önerileri ve konseptleri
: 27 Haziran 2017 18.00da RURF mu gelcek yoksa URF mu gelcek
Maalesef RURF. Deniz ayımız zarlarla oynamayı seviyor.
: Hitbox Sorunu
Az bekler misin daha fazla suikastçi ve bruiser bufflamaları ve kostüm çıkarmaları lazım. Bu konuyu önceden çok kez tartıştık Panolar ahalisiyle. Ancak net Riot sadece $$$$mom's credit card$$$$ ile ilgileniyor. Sana öyle bir bug atayımda gülmekten çatla aynı zamanda utan : https://youtu.be/ZNqQAmEO_9c
: adc nasıl oynanır lütfen taktik verin
Şuan cidden oynanmıyor. Sadece Lucian ve Kayısı denen Vel'koz bozması varlık oynanacak şekilde iyi.
MAGARİ (TR)
: Saat 18.00 da geliyor biraz sabret
Sabredemezler. Çünkü haberleri düzgün okumuyorlar. Yama notlarını okuduklarından bile emin değilim.
Husky E (TR)
: RİOT VİKTORU METADA GÖRMEK İSTİYORUZ ARTIK OYUNLARIMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ {{champion:112}}
Zaten oldukça güçlü. Oynaması zor olduğu için fazla göremiyoruz aslında. Anivia, Aurelion Sol gibi şampiyonlarda bu kategoride diyebiliriz.
: 18.00 degil kardes. Sabah 10 da aktif olucak
Riot musun arkadaşım, Efsanevi Mücadele ile ilgili haberi açıp detaylarına bakar mısın >__>
Devamını göster

wolfriend1862

121. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ