: 15 lvl altı olanlar eklesin görevleri yapmak için yardıma ihtiyacım var
: Anahtar Düşmüyor
Bana da sürekli anahtar geliyor kutu 0. 9 veya 10 tane hextech anahtarım var.
Âlonza (TR)
: kesınlıkle katarına ve daruıs 2 sıde soguk kanlı katil
Ben oyumu Targon- Taric'ten yana kullanıyorum. Oynarken repliklerinde ve özellikle ultisinde o suretliği hissettiriyor.
Juliá (TR)
: Sürekli hareket edersen çok tutturamıyorlar ama tavsiyem benim yaptığım gibi HER OYUN BLİTZ BANLA
Ya bu aralar çok istiyorum sona oynamak ama rotasyonda hem brand var hem blitz :/ zaten sona çoğu karaktere karşı yetersiz kalıyor hep yenilgi almaya başladım ama ne yapayım çok istiyorum :({{sticker:sg-soraka}}
tyşjk (TR)
: Sena
Benim bildiğim kadarıyla riot bir açıklamasında hikayedeki ekstra karakterlerin oyuna eklenmeyeceğinden bahsetmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum.
Riotçu Yorumları
Wu Nerf (TR)
: MAÇ KAYBETMEYEN AHRİ NASIL OYNANIR
O kadar uğraşıyorsun ama kimse yorum yapmıyor gördükçe üzülüyorum ya :/ {{sticker:cass-cry}}
Riotçu Yorumları
: OTP Hero seçimi
otpyi sen seçmezsin o seni seçer :D soraka <3333
Wu Nerf (TR)
: Ayrık ittirme nedir? Ayrık ittirme nasıl yapılır Cevabı bu postta
Bir madde daha eklemek istiyorum: Işınlan büyünüz yoksa pek ayrık ittirme yapmayın çünkü size ihtiyaç olan bir durumda olay yerine ulaşmanız uzun sürecektir.{{sticker:poppy-wink}}
Wu Nerf (TR)
: Destek oynarken altın nasıl kazanılır?
Çok yararlı bir rehber olmuş teşekkürler. Bir de arkadaşlar lütfen janna alıyorsunuz ya rakip sup tahm kench braum rakan filansa düz vuruşunuzu kullanın zor bişey değil. Sadece w atarak kendinizi de altın bakımından zora sokmuş olursunuz çünkü büyü hırsızının marifeti düz vuruşta da altın veriyor fırsat buldukça düz vurun.
: OTP PLAYER
ben de soraka otpyim. sıralı seçimde destek seçiyorum ilk rolü ikincil olarak mid seçiyorum kalması imkansız olduğu için. kapalı seçimde de kimse sup almıyor zaten çok sıkıntı olmuyor :D
NotWhite (TR)
: İkiside efsanevi değil mi? Bildiğim kadarıyla ikisi de turuncu öz kullanmadan açılabiliyor.
O dediğin ebedi kostümler için geçerli değil mi?
Saijax (TR)
: Yeni şampiyon Valeeva
Bildiğim kadarıyla Riot bir ara bir açıklamasında hikayedeki karakterlerin oyuna gelmeyeceğinden bahsetmiş örneğin Senna. Tabi ne kadar doğru bilemem {{sticker:garen-swing}}
: 3 sezondur gold yapıp bırakıyorum dereceliyi :) normal oyun daha rahat
Ben oyuna ocakta başladım 2 tane dereceli maç attım sonra vazgeçtim hala unrankedim :D
Riotçu Yorumları
Juliá (TR)
: Totemler de önemli, support oynayan biri olarak her dakika totemleme ve 20'den fazla asistle kolayca s alınıyor{{champion:16}}
aynen en kolay s alma şeyi supportlarda bence :S
Caganos (TR)
: {{champion:157}} TABİİ Kİ DE YASUO OLURDUM GERÇEK HAYATTA DA KILIÇLARIM VAR VE İNSANLARI KESMEYİ ÇOK SEVİYORUM VE RÜZGAR BÜKEBİLİYORUM VE 96651 K YASUOM VAR CHALLENGER 2 YİM
Lütfen ironi olsun lütfen ironi olsun fdjlkjfşklasjaşdosldasşls
HasbeL (TR)
: Hangi Şampiyonsun
soraka candır can :D {{champion:16}}
: Xerath Hala oynanırmı iyi oynayanlar yardım lütfen !! :/
Mid değilde adc olarak oynarsan aşırı op dene bence :D
: Benim yanıma gelen xerath adc benden lux almamı istiyor birlikte dürte dürte oyunu kazanıyoruz :)
Ben de xerath soraka yapmıştım e attığında altına sustur atıyosun yine sabitleniyor + dürtme + can basıyorsun aşırı güzel oluyor :)
: Alt koridorda Nişancı ve Destek oynanmaması...
Nişancı Xerath OP. Özellikle karşınıza kogmaw filan gelirse alın yanınıza da support alın.
: Comission 2 Julia Valeska (???)
Çok güzel olmuş.
Juliá (TR)
: Bu metada adcler öldü öldüüüü, rengar al tek at slşeldşsş
Simgen çok güzell {{sticker:sg-lux}}
: Animasyon iptali yapma
En basit hali Leona. Düz vuruş + Q + Düz vuruş. Hatta Leona bunun sayesinde 1lvlde totem kesebiliyor.
: Görevler'in Belli Bir Haritada Oynanma Zorunluluğu
Onları yapay zekada tamamlayabiliyorsun.
: rün yardım
Mağaza>Ek İçerik> Rün Sayfaları (1 sayfa 6300 mavi öz). Öz veya rp harcamak istemiyorsan oynadığın şampiyon eğer çok açık bir pasife sahipse şampiyonun pasifine göre (tartışılmaya açık bir konu, mesela syndra'ya, sorakaya,namiye SADECE pasifine bakarak rün dizmek neredeyse imkansız veya nidalee elise. Ama mesela ahri, rahatlıkla Sürat Coşkusu alabilirsin. ) lobide rününü diz. Mesela master yi için saldırı hızına yönel rünlerde. Hangi rünü alacağın konusunda sıkıntı yaşıyorsan internetten bakarak lobide dizebilirsin {{sticker:slayer-jinx-wink}}
: Bir SUP herosu gelse güzel olur bence. Nami’ye yapılan fanartları gördüm açıkçası çokta hoşuma gitti ama temasıyla alakasız kaçar elbet {{sticker:cass-cry}}
Ölüm Meleği Soraka diye bir skin varken temayla alakasız kaçma olayından mı bahsediyorsun? :D
: Rengar mı jhin mi
Hazır Jhin şu an rotasyondayken Jhin'le 3-4 maç at oynayabiliyor musun oynayamıyor musun ölç. İkisi de çok farklı karakterler bundan başka pek bir öneri veremem.
: Koridoru kazanmak için önemli taktikler !
Güzel taktikler {{sticker:sg-ahri-2}}
: HATA KODU 003
Oyunu silip geri yüklersen düzelebilir, bende hata kodu vermedi ama yama bir türlü dolmuyordu. Ben de oyunu silip tekrar yükledim ve sorun düzeldi.
Aleksa (TR)
: Nami <3
Güzel {{sticker:slayer-jinx-catface}}
: LULU NERF
Bence minyon son vuruş değişikliklerinde de yaptıkları gibi her yamada buçuk saniye azaltmaları gerekli. 6 saniye cidden çok uzun bir süre. 5.5 , 5, 4.5 , 4 , 3.5 , 3 ,2.5 gibi alıştıra alıştıra nerflemelilerdi. Lulu oynayanlar cidden zorlanacak bir anda bu kadar fazla nerflendiği için.
kivancrt (TR)
: cassiopea ayağı olmadığı için bot alamıyo peki aniva nası caitlyn in kapnına yaklanıyo{{sticker:sg-lux-2}}
Ya da brand tutuştura nasıl ölüyor?
: Takdir Seviyem Artmıyor
Afk , seçim ekranında çıkma, oyun reddetme cezaları takdir seviyesinin ilerlemesini etkiliyor diye biliyorum. Bunlara da göz gezdirmeni tavsiye ederim.
: HATA KODU 003
Bende hata kodu falan vermemişti ama bir türlü yama dolmuyordu. Oyunu silip tekrar yükledim ve yama yüklendi.
: ROL ÇALMAK
Çözüm sıralı seçim. Bu rol çalma olayına iki tarafı da memnun edebilecek bir çözüm yok maalesef :(
0rilessa (TR)
: Çok Sert ve Hüzünlü Naut !!
{{sticker:zombie-nunu-hearts}}
Riotçu Yorumları
: BlitzCrank Nasıl Oynanmalıdır?? Söyler Misiniz??
rakip minyonların arkasından çıkmıyorsa blitz çok işlevsel değil.
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları

utku7500

63. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ