Fondaria (TR)
: Oyun Ekranı ikiye ayrılıyor
benzer bir sorunu düşük seviye bir bilgisayarımda yaşamıştım , ekran kartının ömrünün sonu gelmişti . umarım seninkininde öyle olmaz..
Quasâr (TR)
: Bende PBE sunucusunda fark ettim olayı. özler ile ilgili metne gelip öz kelimesini arattım hiç birinin yanında turuncu yazmıyordu. riota mail attım pbe de durum böyle 8 kasımda gerçek sunuculardada böylemi olucak evet dediler keşke oyuncuları uyarıcak birşeyler yapsaydım :( buda konuşmalar Quasâr 29 Eki ÖÖ 4:35 PDT PBE sunucusunda kostüm kristalini turuncu öze çevirdiğimde şimdiye göre daha az öz verdiğin gördüm. 8 kasımdan sonra gerçek sunucularda da bu şekilde mi olacak ? Rhate (Riot Games Player Support) 30 Eki ÖS 1:27 PDT Evet bu şekilde olacak :) O yüzden sana tavsiyem eğer açmak istemediğin kostümler varsa bunları erkenden Öz'e çevirmen. Bu şekilde daha avantajlı olacak. Aklın takılan başka bir şey olursa lütfen sor. Kendine iyi bak.
> [{quoted}](name=Quasâr,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=VHfPjbfs,comment-id=0010,timestamp=2017-11-14T19:36:06.745+0000) > > Bende PBE sunucusunda fark ettim olayı. özler ile ilgili metne gelip öz kelimesini arattım hiç birinin yanında turuncu yazmıyordu. riota mail attım pbe de durum böyle 8 kasımda gerçek sunuculardada böylemi olucak evet dediler keşke oyuncuları uyarıcak birşeyler yapsaydım :( tek başına tüm oyuncuları uyaramıyorsun maalesef bunu riotun açıklamasıyla yapmasını beklerdim işte :D
: Özler (Yeni sistem) ve (Sezon sonu) Ödülleri Hakkında
> [{quoted}](name=Thâ Jedi,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=AEoG9w0V,comment-id=,timestamp=2017-11-14T17:54:46.893+0000) > Evet, belki başlıkta sadece "IP ve Mavi Öz" yazıyor fakat içeriği okuduğumuzda aslında "Tüm Kristaller"'den bahsedildiğini rahat bir biçimde görebiliyoruz. Yani, "Açıklama yapılmadı!" durumu aslında araştırmaların tam yapılmamasından kaynaklanan bir yanılgı. Mavi öz için bağıra bağıra 50 kere video çekip , yazı paylaştılar ama içinde turuncu öz kelimesi geçen bir makale , bir yazı bile yok. Sadece burada "IP ve Mavi Öz" (bak ip ve mavi öz..) başlığı altında parantezin içinde "kostüm ve totem görünümü" diye ufacık belirtmeleri sencede komik değil mi ?
Ryuujî (TR)
: İnceledim. ^^ Bu yüzden de dediğim gibi +1 verdim. :P Yabancı bir Rioter'ın bu konuda yanlış yönlendirmesi biraz da bu olayı doğurmuş ama ben başka bir kaynakta görmüştüm dediğim gibi. Haklı bulduğum kısım ise hiç bahsedilmemiş olması değil (fikirlerimiz birazcık burada çatışıyor^^) bu yazı paylaşılmış olsa bile ne yama notlarında, ne de başka yerlerde geçiyor olmaması. :D Şahsen böyle bir durumun ardından telafi amaçlı bir şeyler yapacaklarını düşünüyorum.
> [{quoted}](name=Ryuujî,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=TWEU4JqA,comment-id=0004000000000000,timestamp=2017-11-14T12:44:20.459+0000) > > İnceledim. ^^ Bu yüzden de dediğim gibi +1 verdim. :P Yabancı bir Rioter'ın bu konuda yanlış yönlendirmesi biraz da bu olayı doğurmuş ama ben başka bir kaynakta görmüştüm dediğim gibi. Haklı bulduğum kısım ise hiç bahsedilmemiş olması değil (fikirlerimiz birazcık burada çatışıyor^^) bu yazı paylaşılmış olsa bile ne yama notlarında, ne de başka yerlerde geçiyor olmaması. :D Şahsen böyle bir durumun ardından telafi amaçlı bir şeyler yapacaklarını düşünüyorum. o yorumunu bu konunun sahibine söylediğini sanmıştım üzgünüm o yüzden görmediğini sanarak söylemiş oldum :D Umarım yaparlar teşekkür ederim +1'in için :D
Ryuujî (TR)
: Alttaki yorumu yapmam seni haksız bulduğum anlamına gelmiyor elbette, yetkililerin olaya müdahale olması için de oluşturduğun başlığa +1 verdim. Her ne kadar geçmiş tarihte açıklama olduğunu hatırlasam da, yabancı sunucuların da sezon sonu değişiklikleri sayfasında yer almayan bir güncellemeydi diyebilirim. :3
> [{quoted}](name=Ryuujî,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=TWEU4JqA,comment-id=00040000,timestamp=2017-11-14T11:52:59.816+0000) > > Alttaki yorumu yapmam seni haksız bulduğum anlamına gelmiyor elbette, yetkililerin olaya müdahale olması için de oluşturduğun başlığa +1 verdim. Her ne kadar geçmiş tarihte açıklama olduğunu hatırlasam da, yabancı sunucuların da sezon sonu değişiklikleri sayfasında yer almayan bir güncellemeydi diyebilirim. :3 attığım linkteki konumu inceleyebilir misin dostum ? :)
KhZUareJ (TR)
: TURUNCU ÖZ KAZANMANIN ZORLAŞMASI VE RIOT AÇIKLAMASI OLMAMASI
https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/genel-tartisma/VHfPjbfs-turuncu-oz-deger-dusumu-hakkinda buyrun arkadaşlar herşeyi tüm detaylarıyla açıkladım
Riotçu Yorumları
KhZUareJ (TR)
: TURUNCU ÖZ KAZANMANIN ZORLAŞMASI VE RIOT AÇIKLAMASI OLMAMASI
Aynı durumdan şikayetçiyim talep oluşturdum aynı zamanda şuanda bende bir konu açacağım ve tüm gerçekleri detaylı bir şekilde yazacağım yazdığımda linki burada olur.
Zannadar (TR)
: Selam! Bu konuyu aslında Sezon Öncesi 2018 SSS sayfasında konuşmuştuk; hem mavi öz hem de turuncu öz için değişiklikler söz konusu. Uzun lafın kısası kristallerin ayrıştırılması %33'ten %20'ye çevrildi. Bu sebeple de bir süredir istemcide şu uyarımız bulunuyordu: Kristallerinden en iyi şekilde faydalanabilmen için geliştirmek istemediğin kristalleri Sezon Öncesi Dönem başlamadan önce işlemeni veya ayrıştırmanı öneriyoruz. Ganimet sistemindeki değişikliklere dair ayrıntılı bilgi için buraya tıkla. Sezon öncesi SSS de aşağıda: https://support.riotgames.com/hc/tr/articles/115012640908 **Kristalleri ayrıştırma işleminde bir değişiklik olacak mı?** Yeni sistemle birlikte daha fazla kristal kazanacağınız için, tüm kristal çeşitlerini (şampiyon, kostüm ve totem görünümü kristali) ayrıştırırken elde edeceğiniz özün miktarında da küçük bir düzenleme yapacağız. Şu anki sistemde, bir şampiyon kristalini ayrıştırdığında o şampiyon kristalinin seviyesindeki bir şampiyonu alman için gereken mavi özün (MÖ) 3'te 1'ini kazanıyorsun. Yeni sistemde ise %20'sini kazanacaksın. Ayrıca sistemin getireceği şampiyon kristali bolluğu nedeniyle, yeniden işlemeyle kalıcı şampiyon elde etme özelliğini de kaldıracağız - ancak ara sıra mavi öz karşılığında gizemli şampiyon satacağız. Yani, Sezon Öncesi Dönem başlamadan önce, geliştirmek istemediğin tüm kristalleri ayrıştırmanı ya da yeniden işleme için kullanmanı öneririz; böylece elde edebileceğin kadar fazla öz elde etmiş olursun. Kazanacağın öz miktarındaki bu düşüşü telafi etmek için, Hextech sandıklarından çıkan kostümlerin sayını artıracak bir düzenleme de yapacağız. Ayrıca Takdir Kapsüllerine "kötü şans koruması" ekleyerek onları kazanma sıklığınızı da daha güvenilir hale getiriyoruz. Böylece sandıklardan uzun bir süre kostüm kristali ya da cevher çıkmaması gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.
> [{quoted}](name=Zannadar,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=laPL3RMp,comment-id=0004,timestamp=2017-11-08T12:41:45.012+0000) > > Selam! > > Bu konuyu aslında Sezon Öncesi 2018 SSS sayfasında konuşmuştuk; hem mavi öz hem de turuncu öz için değişiklikler söz konusu. Uzun lafın kısası kristallerin ayrıştırılması %33'ten %20'ye çevrildi. Bu sebeple de bir süredir istemcide şu uyarımız bulunuyordu: > > Kristallerinden en iyi şekilde faydalanabilmen için geliştirmek istemediğin kristalleri Sezon Öncesi Dönem başlamadan önce işlemeni veya ayrıştırmanı öneriyoruz. Ganimet sistemindeki değişikliklere dair ayrıntılı bilgi için buraya tıkla. > > Sezon öncesi SSS de aşağıda: > > https://support.riotgames.com/hc/tr/articles/115012640908 > > > **Kristalleri ayrıştırma işleminde bir değişiklik olacak mı?** > > Yeni sistemle birlikte daha fazla kristal kazanacağınız için, tüm kristal çeşitlerini (şampiyon, kostüm ve totem görünümü kristali) ayrıştırırken elde edeceğiniz özün miktarında da küçük bir düzenleme yapacağız. > > Şu anki sistemde, bir şampiyon kristalini ayrıştırdığında o şampiyon kristalinin seviyesindeki bir şampiyonu alman için gereken mavi özün (MÖ) 3'te 1'ini kazanıyorsun. Yeni sistemde ise %20'sini kazanacaksın. Ayrıca sistemin getireceği şampiyon kristali bolluğu nedeniyle, yeniden işlemeyle kalıcı şampiyon elde etme özelliğini de kaldıracağız - ancak ara sıra mavi öz karşılığında gizemli şampiyon satacağız. Yani, Sezon Öncesi Dönem başlamadan önce, geliştirmek istemediğin tüm kristalleri ayrıştırmanı ya da yeniden işleme için kullanmanı öneririz; böylece elde edebileceğin kadar fazla öz elde etmiş olursun. > > Kazanacağın öz miktarındaki bu düşüşü telafi etmek için, Hextech sandıklarından çıkan kostümlerin sayını artıracak bir düzenleme de yapacağız. Ayrıca Takdir Kapsüllerine "kötü şans koruması" ekleyerek onları kazanma sıklığınızı da daha güvenilir hale getiriyoruz. Böylece sandıklardan uzun bir süre kostüm kristali ya da cevher çıkmaması gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. https://boards.na.leagueoflegends.com/en/c/gameplay-balance/6rAnRELs-riot-please-be-clear-about-changes-to-orange-essence?comment=0005 şuradaki rioter ile birebir aynı cümleleri yazmış olmanız ne kadarda komik bir durum.. başka bir konudaysa rioter "turuncu öz bu durumdan etkilenmeyecek" diyor ve 9 kasımda "karışıklık için üzgünüm" diye düzenliyor yazdığını. bu durumda rioter'ın ilk yazdığını baz alıp kostüm kristallere ellemeyenler güzel bir kazık yemiş oluyorlar...
VendeTTa (TR)
: Mahvoldum abi aynı durumdayım 35 tanede bende var ve hemen hemen hepsi sahip olduğum kostümler ve ne kostümler yarısından çoğu efsanevi keşke hepsini çevirseydim karar veremiyodum mevcut oldukları için öz halinde durmasının da bir anlamı yoktu. Üstünü çizmediler mavi özün üstünü çizdiler fakat bunu beklemiyorduk. Hayır bari 3 tane 1820 verince 1 tane 1820 alayım hep 520 lik 750 lik sandığa kalkan noeldayılı bilmem ne gragas tarzı şeyler atıyor lanet olsun.
> [{quoted}](name=VendeTTa,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=laPL3RMp,comment-id=000b0000,timestamp=2017-11-10T21:22:09.433+0000) > > Mahvoldum abi aynı durumdayım 35 tanede bende var ve hemen hemen hepsi sahip olduğum kostümler ve ne kostümler yarısından çoğu efsanevi keşke hepsini çevirseydim karar veremiyodum mevcut oldukları için öz halinde durmasının da bir anlamı yoktu. Üstünü çizmediler mavi özün üstünü çizdiler fakat bunu beklemiyorduk. Hayır bari 3 tane 1820 verince 1 tane 1820 alayım hep 520 lik 750 lik sandığa kalkan noeldayılı bilmem ne gragas tarzı şeyler atıyor lanet olsun. katılıyorum 53 adet kostümde bende var totem görünümleride aynı şekilde bu çok sinir bozucu bir durum [TİCKET SS](https://i.hizliresim.com/LO8pZo.jpg) şöyle bir talep oluşturdum burada yazmaktan öte belki talep oluşturursak geçiçi bir etkinlik tarzı birşeyle tekrar eski fiyatından öze dönüştürebiliriz.. cidden çok değer kaybetti ganimet sayfam ve bu çok sinir bozucu
: Seviye Atlama ve Ödüller: Düzenlemeler
Turuncu özleri çaktırmadan doğru düzgün duyuru yapmadan "IP ve Mavi Öz" Başlığı altında parantezin içinde ~~ufacık bir yazıyla~~ belirtip birçok kişiyi saf durumuna düşürüp kandırmanız beni gerçekten üzdü.. Ganimet sayfamda bekleyen 52 adet kostümün 10'u bende zaten vardı öz'e çevirmem kesindi yani ama sırf güzel görünüyor diye bekletiyordum. Sonra girip baktığımda değerlerinin neredeyse **SIFIRA** düştüğünü görmek gerçekten üzücüydü. Umuyorum ki bunu telafi amaçlı 1-2 günlük eski değerleri verirsiniz..
VendeTTa (TR)
: Turuncu öz kısa süreliğine eski haline gelsin değerlendirmemizi yapalım. Mavi öze odaklandık turuncuya dikkat etmedik gitti 35 tane skin bedavaya bozduracam şimdi. Lütfen birşey yapalım...
bu duruma katılıyorum ganimetimde duran 52 kostüm şuanda aşırı değersizleşti bu cidden üzücü bir durum..
VendeTTa (TR)
: Bir seferliğine eski değerlerine ulaşsın ve değerlendirelim örneğin haftosonu 2 günlüğüne olabilir. Sonra tekrar böyle yapıyolarsa yapsınlar. Haberimiz yoktu 35 tane skin çöp oldu hepside bende mevcut öze çevirmiyodum nasıl olsa lazım olduğunda çeviriyoruz diyerekten. 3 tane verip 1 tane alıncada 750 lik yada 520 lik cıkıyo. Düzenleme gelsin 3 tane 1820 vernce 1 tane 1820 alayım.
> [{quoted}](name=VendeTTa,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=E8a8BwAo,comment-id=00000000,timestamp=2017-11-11T10:43:00.798+0000) > > Bir seferliğine eski değerlerine ulaşsın ve değerlendirelim örneğin haftosonu 2 günlüğüne olabilir. Sonra tekrar böyle yapıyolarsa yapsınlar. Haberimiz yoktu 35 tane skin çöp oldu hepside bende mevcut öze çevirmiyodum nasıl olsa lazım olduğunda çeviriyoruz diyerekten. 3 tane verip 1 tane alıncada 750 lik yada 520 lik cıkıyo. Düzenleme gelsin 3 tane 1820 vernce 1 tane 1820 alayım. katılıyorum.. kristallerinizi bozdurun diyordu ünlemde ama bunun sadece şampiyon kristali için olduğunu düşünmüştüm. ganimetimde duran 52 kostümün tümünün değerlerinin düşmesi cidden üzdü...
NeeLz (TR)
: Her oyun gibi bunun da modası geçicek onlarda bunun farkında. Hepsinin yaptığı gibi bunlarda oyunu " rahat" oynamak için para harcatmak istiyorlar :D (bknz. = modası hiç geçmeyecek denilen metin2 silkroad knight ultima dark orbit travian şimdi de MOBA.) . League of Legends oynamak ÜCRETSİZ! (ama dereceli girmek için, düzgün şamplar + rün sayfaları + kostümler istiyorsanız para ödeyeceksiniz.)
parantez içinde saydıklarında kostüm hariç hepsini ücretsiz yapabiliyorsun bu neyin kafası ?
: bro bida su 6,7 lv yapma olayi var ya eskiden 500 mavi oz veriyoduk simdi 3750 mi 3800 mu ne bu ne riot ya
> [{quoted}](name=SKT T1 Banğ,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=T1bQLbw0,comment-id=0001,timestamp=2017-11-08T08:56:24.057+0000) > > bro bida su 6,7 lv yapma olayi var ya eskiden 500 mavi oz veriyoduk simdi 3750 mi 3800 mu ne bu ne riot ya elindeki mavi özler 6.5 ile çarpıldı. yani 500*6.5 yaptığında şuanki değeri göreceksin. artan veya azalan birşey değil bu..
: Kıyım modu görevleri sağlam preniz varsa o kadar da zor değil
Magwich (TR)
: Vay be sonunda artık bunlara da bir şeyler geldi sonunda daha sık gelebilecek artık ve riot şu emotes dediğiniz ne zaman çıkar{{sticker:zombie-brand-mindblown}}
okyanusya sunucusunda aktif şuanda
: indirime girecek heroları daha önceden göstertseniz ya ekko indirime girmez diye rp mi harcadım bilsem harcamazdım
zaten her ay açıklanıyor şaka mısın çocuğum ?
: Türkiye Sunucusu’na özel indirimler devam ediyor!
tolko (TR)
: "Unutma ki kafeye gidince zaten kafeye para ödüyor." Aynı şekilde biz de evdeki pclerimizi elde edebilmek için para ödemiyoruz zaten sayın rioter... Kostümle bir süre oynayıp heveslerini yeterince alabiliyor bu arkadaşlar, satın almaktan daha da vazgeçiyorlar bu yüzden. Son olarak da kostümden çok IP boost olması adaletsiz. Tabii eğer ki kafeler biz diamondız, bizde IP boost var deyip ücret farkı almayacaklarsa adaletsiz...
ücret farkı alınıyordu baktığım yerlerde
: Yahu şu anahtar parçacığı işini doğru yapın 1 haftadır anahtar parçacığı gelmiyor en az 20 win almışımdır ya daha kolay verin yada direk anahtar verin kutu var anahtar yok arkadaşta 10 kutu var hıç anahtar yok
arkadaşlar 1 ayda kazanabileceğiniz maksimum anahtar parçacığı sayısı düşürebildiğiniz kutuları açabileceğiniz kadardır. yani 12 anahtar parçacığı bunun hakkında daha önce açıklama yaptılar. elinizde önceden birikmiş kutu varsa onları açmak için istediğiniz kadar win alın 12 anahtar parçacığını aldıysanız başka alamazsınız
: KMF 22 Nisan'da Volkswagen Arena'da!
Peki ya gelen izleyicilere ödüller ? Her yıl git gide azalan o ödüller ve artan o bilet fiyatları ? ...
: İçeriden Şampiyon Bilgileri: Camille
KuzeyAy (TR)
: Biliyorum elimiz kolumuz bağlı, sonuçta LOL ile ilgili kararlar Türkiye sunucusunun insiyatifinde değil... burda yazdıklarımız ancak daha ucuz kostümlere ve RP/Mağaza etkinliklerine yarıyor... O yüzden umutsuzum, sadece belki sesim bir yerlere ulaşır diye yazıyorum... ARAM gibi eğlenceli bir oyun modu elimizin altındayken URF un bu yıl toplamda 4 gün olacak olması çok zoruma gidiyor! Eminim böyle düşünen tek kişi de değilim... Bu konu gündeme çok geldi evet, ama fikrimi bir dinleyin. Şikayetim şu; Neden ARAM kalıcı bir oyun modu haline dönüştü de URF böyle sevilmesine rağmen kalıcı olmadı? Bazı oyuncular öyle olursa herkes URF oynar vb. şeyler söylüyor ama ben buna kesinlikle inanmıyorum. Kalıcı olursa herşey RİOT GAMES lehine işleyecektir. Daha çok kostüm,simge, RP, vb. vb... Tabii URF kalıcı olacaksa, biz oyuncular olarak (belki haftasonları dışında) sandık vermemesini anlayışla karşılardık.. Veya, tıpkı ARAM daki "zar" gibi belli bir ölçüde "S" alındığında sandık kazanılsa, vb vb... Ben bile bunları düşünebiliyorken üstüne düşülmemesi çok zoruma gidiyor. ÖZETLE: Diyeceğim şu ki, ARAM 1-2 ay yerini URF a bıraksın, haftasonları oyun modları devam etsin. Oyuncular mutlu,mesut yaşasınlar. THE END
dostum bunu uzunca bir yazıyla zaten belirttiler urf'un uzun süre açık kalması durumunda oyun hızlıca sıkıcı bir hâle gelecek başta eğleneceksin ama tüm zevkini bitirecek bu zamanla...
: Uzun yıllardır oyun oynarım, League of Legends te buna dahildir. Bu konuda da hassas sayılırım hile kullanmayı uygunsuz bulurum. Fakat bir zaman Silkroad denilen oyunun private serverlarında (bot kullanımının serbest olduğu) oynarken nasıl olsa sro botta diye lol e giriş yaptım, güzelce oyunumu oynadım. Gün geldi oyuna gireceğim; ben şok! 2 hafta ban yemişim neymiş zoom hack kullanmışım (nasıl oluyor?) Yöneticilerle konuştum gizliliği öne sürerek nasıl yakaladıklarını açıklamadılar. Lol ün benim bilgisayarımdaki programlarıda taradığını öne sürdüler ne alakaysa. Bir daha banlanırsam perma ban olacakmış. Yargısız infaz diye buna diyorlar heralde.
: Bence 3. Parti yazılımlara önlem almak yerine kişilerin kullanıp kullanmadığına bakılmaksızın ban atıyorsunuz. Bence o hilelere sisteminiz önlem alsa o hile programları da açılmaz. Ama hile var hile var yani. Adamın teki scrpit kullanıyordur bir başkası replay veya skin programı kullanıyordur. Hepsini aynı kefeye koymanız yanlış. Zamanında yasak değil dediğiniz sonradan bu sözünüzden caydığınız sadece ve sadece kendimizin görebildiği bir skin programı vardı ( Evet MkLoL ve o program artık kullanım dışı. ) . Şimdi siz bunu kullanan oyuncuya sınırsız ban atıyorsunuz. Ama LoL Cafe uygulamanız ile kendi programınızın oyunculara sunduğu sınırlı deneme kostümleri yasal sayıyorsunuz. Çünkü kendiniz fikir ürettiniz. Para kazanmanız için ne gerekiyorsa yapmaya devam ediyorsunuz. Kayıt programını bile 3. Parti sayıp banlıyorsunuz. Kayıt Programı kullanamayacaksak o zaman Vaskervon Arenası'nı kaldırın. Size de kurtulun biz de kurtulalım.{{summoner:32}}
"Kayıt programını bile 3. Parti sayıp banlıyorsunuz. Kayıt Programı kullanamayacaksak o zaman Vaskervon Arenası'nı kaldırın." Desteğe yazıp sormak aklına geldi mi hangi program size göre "yasal" diye ? Ben sormuştum "SkinSpotlightsReplays"ı kullanabilirsin demişlerdi aklında bulunsun. Gelelim Lol Cafe konusuna , sen oyuna girerken kostüm takviyesi yaptığın zaman belli bir miktar ek ücret ödeyerek "1" oyunluk kostüme sahip olup "1" oyunluk ip takviyesi alıyorsun. Bunun için ek bir ücret vermiş oluyorsun ve bu bedava değil. Aynı şekilde Lol Cafe'de gittiğinde sen oraya saat başına belli bir ücret ödüyorsun ve sadece oturduğun saatte oynadığın oyun kadar ek ip alıp o kadar oyun kadar kostümün oluyor eve gittiğin vakit eski hayatına devam ediyorsun. Hiçbirşey bedavaya değil neye bu hönkürmen peki ? Ah tabii mklol bedava ve kapatıldı değil mi çok üzüldüm adına(!)
Kyutou (TR)
: Geçen sene havuz partisi zamanında da bu market açılmıştı ve Riotçılar kostümlerin bizim en çok oynadığımız karakterlere göre açılacağını söylemişti.Eğer sevdiğin karakterlere önceden kostüm almışsan böyle indirimlerin çıkması gayet doğal :P
hiç oynamadığım kalistaya %50 indirim vermeside garip :D
: Rito bi de kıyamet botları gelsin ya 3 sezondur oynyan arkadaş görmüş en son fosil gibi adamlar oynamış o modu çok eğlenceli görünüyor pls araya sıkıştırın önümüzdeki aya rito bey
fosil miyim ben şimdi :(
: Eski {{champion:16}} gayet iyiydi ama reworktan sonra da fena bir hal aldı, hem işlevsel hemde kısa sürede daha fazla can basıyor. Ayrıca şu sıralar epey banlanan bir hero.
seni şuraya alalım : http://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/patch/65-yama-notlari#patch-soraka
Tahu (TR)
: %55 kazanma oranı olan şampiyonu oynayamıyorsun bide öldürmeseydiniz diyorsun oldu
http://i.hizliresim.com/Pkz54O.png did you remember me ? not: oynayamıyorum değil oynamıyorum ben aram oynayıp eğlenceme bakan birisiyim şuanda aram'da soraka geliyor q'su 14 can dolduruyor w'si 100 can veriyor :D :D :D :D birde üstüne bir kez daha nerf atıyorlar :D :D :D :D q'dan 14 can doldurmak ne :D
: Şampiyon ve kostüm indirimi: 08.04. - 11.04.
tapınak savaşçısı eski resminde
: Sezon Durumu: Sezon ortası yaklaşırken
sorakayı öldürmeseniz iyiydi :/
: Oyunda hack diye birsey yok buraya konu açman bile saçma
> [{quoted}](name=DestiroyaL,realm=TR,application-id=QLxBR7He,discussion-id=ifdYRdMR,comment-id=0002,timestamp=2015-12-07T16:30:13.780+0000) > > Oyunda hack diye birsey yok buraya konu açman bile saçma oyun bilgin çok iyiymiş...
: Neden artık kafe turnuvaları yok?
Sezon bitişi yaklaşıyor çünkü yeni sezon başlangıcını beklemelisiniz.
: GROPMDA BUG MU VAR YOKSA YENİ HALİ BU MU?
Güncellemeleri takip etmeyip orda burda konuşan kişiler...
: LoL TV haftalık yayın akışı
iyi sponsora denk geldiniz hee :D
: takvim de trye özel olanlar yazmıyordu o yuzden sordum neyin tribi bu birader:D
sonradan güncellediler bro o yüzden bi an öyle yazdım askljdas :D
: tr ye özel olanları nerden biliyorsun?
yayınladılar. sen uyu tabii. sonra ona buna laf at nerden biliyosun diye. tamam anlarız 24 yaşındasın iyi güzel ama lütfen takip edin millete laf atmayın sonradan. ^^
Mattehws (TR)
: Türkiye Sunucusuna özel girebilir belki
wow ! hem ırmak ruhu nami hemde daha 2 hafta önce indirime giren alttaki veletin istediği kelle avcısı rengar. ikiside Türkiye Sunucusuna özel'de ! Adamım iddaa kuponumu kapıp geliyorum adres ver
: 1999 dan beri yayınmı yapıyo. malmısın adam 98 doğumlu zaten 1 yaşındaykenmi yayın yapıyodu
98 doğumlu dedi vay anasını :ASD :AS DAS:D
: Aslında elmas kümeyim. Hesabımı sattığım için bunu kullanıyorum ama bunu size inandıramam tabi :))
buyrun riot ekibi. suçüstü. hesap satımı ban sebebidir. buyrun okuyun , banlayın hadi.
: KARA VALKYRIE DIANA ARTIK YA ÖMRÜMÜZ ÇÜRÜDÜ BE
19 ocakta girmişti indirime kara valkyrie. tabii bende o zaman ay tanrıçasını bekliyordum..
Alaluyah (TR)
: Olum Kelle avcısı giricekte OHOOOOHOHOH ({{champion:107}} )
şaka mısınız olm ? daha 2 hafta önce girdi.. klasik tr tabii. yengay,yaşuo,zed bi bunları bilin.
: Kullanıcı Paneli Güncellemesi
Bu sayede hem işlerimizi doğru önceliklendirecek, hem de """"League of Legends gibi yoğun rekabet içeren bir oyunun adil olması gerektiği"""" felsefemizden şaşmamış olacağız. Evet çok adil. Takımdaki sadece 1 kişinin şerefsiz olması 45 dakikamızı çöpe atmamızı sağlıyor.
: sevgili riot ekibi bi bakarmısınız wild card için e bilet alırsam kod gelcekmi
bilet alıp maça gidip o alana giriş yaparsan kod ve ışık dalgası velkoz kodu biletin üzerindeki barkod olacak. sadece bilet alıp maça gitmezsen kod aktif olmayacak.

rakibim007

36. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ