: Finaller boyunca ödül kazanmaya hazır mısınız?
5 Usta işi sandık kazanmışım 66 puanla bu normal mi?
: Yaz mevsimindeki bütün maçların en azından özetini izledim. İzlemediğim hiçbir oyun yok ama bu soruları doğru bilmek için izleyici değil istatistik bilimcisi olmamız gerekiyor. Biz eğlenmek ve öğrenmek için maçları izliyoruz ancak bize öyle sorular soruluyor ki doğru cevapların birçoğunu sallayarak biliyoruz. Geçen mevsimdeki KMF deki sorular çok daha güzel sorulardı, en azından bilebiliyorduk. Lütfen bir el atın bu olaya. Bu TBF için belki soruları değiştirmeniz mümkün değil ama hediyelerin gereken puanlarını düşürmeniz veya soruların puan değerini arttırmanız gerekiyor.
sanırım dediğini uygulamışlar 5 Puan - 49 Puan: 1 Hextech Sandık Seti 50 Puan - 99 Puan: 2 Ustalık İşi Sandık Seti 100 Puan - 159 Puan: 3x Ustalık İşi Sandık Seti 160 Puan ve üstü: 5x Ustalık İşi Sandık Seti olmalıyken bana 66 puana 5 usta işi sandık verilmiş
ali2tel (TR)
: Soruları not ettim. Verdiğim cevapları da not ettim. En az 8 doğru cevabım var ama 4 puan olarak gösteriyor? Evet Rito söz sende...
twitch bug'u var bazı yazdıkların gitmiyor tekrar yazman gerekiyor...
: 16 poan ım var 1 hafta oldu daha hedıyem gelmedııı :(((((((((((((((((((((((((((
: Çoğu verdiğim doğru cevap sayılmamış böyle bir rezillik olmaz ki _**HAK GG**_
twitch bug'u var bazı yazdıkların gitmiyor tekrar yazman gerekiyor...
Phools (TR)
: nasıl yüklenicek işte hesaba onu soruyorum ne yapmamız lazım
KadirCcC (TR)
: 14 gün banım şansa tbf günü yedik direk 14 gün yedim tbf ödüllerinden mahrummuyum ve verilecek olan cekettende mi mahrumum lütfen adminler yardımcı olun
yanlış anlamanı istemem ancak şampiyonluk aşamasında olanların alacağı ceketi gümüşte nasıl almayı düşünüyorsun. kötü anlamda söylemedim yani başka hesabın mı şampiyonluk aşamasında o anlamda sordum
Melanj (TR)
: Ödüllü TBF Slogan Yarışması sonuçlandı!
Sizinle bir sezon, tüm sezonlara bedel. Henüz TBF kupasına sahip olamasan da, biz taraftarlar senin her zaman arkanda! We Are Supermassive! GO SUP GO!
: İyi de burda Amerika ambargosunu LOL ile alakasızlığndan bahsediyoruz zaten sen gitmiş hesabındaki şeyler sana ait değil diyorsun? Olayın yanlış kısmını kavrayıp bi de heyecanlı heyecanlı link atıp boş yapmışsın :D?
ıyyyy yazdıklarımı algılamak için yeterli zekaya sahip olmayan birisine laf anlatmaya çalışmak mı? asla. boş yapmışmışım :D :D bir kaç sene sonra dediklerimi anlayabilecek kapasiteye geldiğin zaman yaz bana abisi
: Sadece açık betada mı olacak? Orada pingim 500'ün altına inmiyor.
açık beta sunucusu demiyor ki açık beta diyor clash'in açık betası anlamında değil mi?
: LOL Tencent adlı Çin merkezli bir firmaya ait. Bunları ne zaman okudun bilmiyorum ama bilgilerin güncel değil.
https://tr.leagueoflegends.com/tr/legal/termsofuse belki her yamadan sonra "okudum ve kabul ediyorum" dediğin şeyleri bir gün okursun. hesabınızda olan hiçbir şey size ait değil üzerinde hiçbir hak iddaa edemezsiniz bunları da okuyun. ve dediğin doğru Tencent, Çin tabanlı bir şirket ama kullanım koşullarının linki orada buyur
: 8.15 Yama Notları
"Mükemmel Zamanlama" rünü en azından aramda daha erken kullanılabilmeli.. oyunlar zaten 10 dakika sürüyor aramda..
TEKLEYEN (TR)
: İleride bir MMORPG görürmüyüz?
Yapacağına inanmıyorum ama yaparlarsa efsane olurdu. Gerçekten olmasını isterdim
: rito valla çok pahalı rpler eskiden 100 lira olan 6450rp şimdi 135tl olmuş hani ara sıra indirim falan yapsanız {{sticker:sg-syndra}}
4-5 sene önce 6450 rp 65 liraydı :D
: sayın riot games bir hata belirtmek istiyorum {{champion:516}} w su kitle kontrolden etkilenmez ama şu an tüm kitle kontrollerden etkileniyor örn {{champion:555}} q su
o kalkalı baya bi zaman geçti güzel yama takibi :)
: {{champion:254}}anasını{{champion:105}}ikten{{champion:115}}en beş almışım
: Türkiye Sunucusu’na özel indirimler devam ediyor!
koca haftada hafta sonu oyun oynayabiliyorum sadece stajımdan dolayı onda da görevleri yapamıyorum hatadan dolayı teşekkür ederim :)
IQRA v1 (TR)
: Şu Galaxy Rumble'yi indirime sokun artık ya!
Titania Lux'un dediği doğru dostum 1820 ve üstü fiyata sahip olan kostümler indirime girmiyorlar..
: Anahtar parçaçığı çok sınırlı geliyor bi el atarsanız seviniriz 15 kutu 0 anahtar{{sticker:sg-miss-fortune}}
aslında kutu ile kutuyu açabilecek anahtar parçacığı sayısı eşit oranlı geliyor.. yani aylık 4 kutu düşürebiliyorsan 12 anahtar parçacığı düşürebilmektesin
Apoems (TR)
: ***
Ticket atabilirsin dostum.. http://support.riotgames.com
: Bu indirimlerden yararlanmak için 30 lvl olmak mı gerekiyor :(
eskiden böyle bir şey yoktu gerçekten doğru mu bu?
: 8.11 Yama Notları
Warmog değişikliği asla kalıcı olmamalı warmog olmadan tanklar aramda çöp ki zaten 3000 cana ulaşmak için 13 dakika oynamak gerekiyor en az.. 15 dakikada bitiyor oyunlar...
: Mavi Öz
15 günde 1 level atlayamıyorsan çok zorlama bro :D
: Şampiyon ve kostüm indirimi: 13.04 - 16.04
karışıklık üstüne karışıklık :D resimde orianna , nunu , twitch ,ryze kostümü içerikte galio , mundo , renekton , yasuo var :D tarih desen yanlış :D
: Yarışma güzel fakat diyelım kı puanlar çok yakın ve 20.000'de değiliz sonrakı mesala 20.000-25.000 arası 2 hextech seti sonraki 25.000-30.000 arasında 1 hextech seti verseniz hem kımsenın gönlü kalmaz hemde daha çok kişi mutlu olur zaten o kutulardan 1'er 2'şer adet gelecegı için çokda zarar ettirmez diye düşünüyorum sizi herkes kmf boyu çok eğlenir {{sticker:slayer-jinx-catface}} zaten maçları olabıldıgımce izlerim dahada heycanlı geçer görüşümü dikkate alırsanız sevinirim {{sticker:katarina-love}} İYİ FORUMLARRRRR
kesinlikle doğru bir yorum tebrikler
flaco61 (TR)
: Çalışan veya o saatler arası müsait olmayanlara haksızlık olmayacak mı ?
Scrofkan (TR)
: Konuyla alkasız olacak ama bu ustalık seviyeleri için istenen mavi özler çok fazla değil mi.Ben o özlerle 6300 lük şampiyon bile açabiliyorum.Ve biz o ustalık seviyesi kristalini almak için iyi oynuyoruz.Nice s ler , s+ lar alıyoruz.Bunlar yeterli değil mi ? Bu mavi öz olayı ustalık seviyesi için bana biraz ters düşüyor.Dikkate alırsanız sevinirim :)
indirim bile yapıldı ustalık için gereken mavi özlerde ki mavi öz vermek zorunda değilsin şampiyon kristaliyle bile yükseltebiliyorsun.. ben öyle yapıyorum full hero olmama rağmen elimde 30k mavi öz olmasına rağmen şampiyon kristali çıkmadıkça yükseltmiyorum gerek duymuyorum şahsen..
: iyi o zaman senin için tüm sükastcilere +500 hasar ve +5000 can eklesinler
okumayı öğrendiğin zaman tekrar yorum yaparsın
: 8.6 Yama Notları
suikastçiler tek atmıyor zaten daha fazla bufflayın bencede aynen 1v5 girip 3 kill alıp çıkmıyorlar zaten canım ha birde büyücü orta koridorların aldığı gözyaşı eşyasını nerfleyin ki suikastçiler , zed falan çok daha kolay kessin onları tabiki aynen
Hemantus (TR)
: Ben bu zamana kadar kapsüllerden 5-6 simge aynı zamanda 10küsür sihirdar simgesi ve totem görünümleri açtım. Bu hesapta değil Revie Weavie adlı hesapta...
şampiyon kapsülünden nasıl simge ve totem görünümü çıkarabildin dostum çok merak ettim
FaLc0n38 (TR)
: nasıl yanı kardesım bende meka sıfır sıon var onu nasıl acarım ozaman ?
MEKA SIFIR SION SENCE EBEDİ KOSTÜM MÜ?
Zannadar (TR)
: > [{quoted}](name=The ApuSharam,realm=TR,application-id=RtTK3gyl,discussion-id=ZHBiYAsZ,comment-id=0012,timestamp=2017-01-19T11:43:14.691+0000) > > Dolar diyelim 3 tlye kadar düştü.Eğer öyle bir şey görürsek(ki zannetmiyorum) rp fiyatları düşer mi?? Zannader BEY Dostum selam! Birkaç kere yazdım ama enflasyon ve doların düştüğü bir dünyada RP fiyatları düşecektir. ''Ne kadar olası?'' diye sorarsan, oldukça zor diye düşünüyorum.
Eee dolar yükselmedi ama rp 2 katı fiyatına çıktı şimdi ne olacak? :D :D :D :D :D :D :D :D
Scorch (TR)
: Bakıyorum yorumlara haklılar, alıştık... Yapmayın arkadaşlar alışmayalım! Aynı şey gibi; kantinde çikolata 50 kuruş sırf ucuz diye herkes onu tercih ediyor. Bakıyoruz 75 kuruş olmuş. He dersen, boyun eğersen yarın o 1 tl olacak. Ne malum gelecek yıllarda 6450 rp nin 120 tl olmayacağı?
Keşke 120 tl olsaymış 135 ne lan kjasdhfklşsdfsahkdf
: hesapladım ben 90 tane en fazla
Okumayı dene : "*Bu zincir sırasında karşılaşacağınız ve 6 Festival Sembolü daha kazanmanıza olanak sağlayacak gizli görevler bulunmakta. Böylece bütün görevleri tamamlayarak en fazla 96 Festival Sembolü kazanabilirsiniz."
: alamıyoruz hesapladım 90 tanede kalıyor
Okumak çok mu zor ? "*Bu zincir sırasında karşılaşacağınız ve 6 Festival Sembolü daha kazanmanıza olanak sağlayacak gizli görevler bulunmakta. Böylece bütün görevleri tamamlayarak en fazla 96 Festival Sembolü kazanabilirsiniz."
: d3dx9_39.dll hatası ve sonucunda oluşan uygulama başlatılamadı hatasının çözümü !!!!
Teşekkürler yeni format atanların genel yaşadığı bir problem güzel ve yararlı bir konu (y)
: Eğer yanlış hesaplamadıysam görevleri bitirince toplamda 90 Festival Sembolü birikiyor Altın Festival Sembolü almak için 2 adet Hextech açmamız gerekiyor. Böylece 98 Festival Sembolü oluyor artan 2 Festival Sembolü ile de 20 Mavi Öz alırız. {{sticker:slayer-jinx-wink}}
hesaba ne gerek vardı ki? zaten "Görevlerden en fazla 96 Festival Sembolü kazanabileceksiniz." yazıyor :D
: ben yaklaşık 2 haftadır alamıyorum bu bonusu sorunu bildirdim bakalım geri dönük bonusları verecekler mi veya bundan sonrası için düzeltilecek mi
> [{quoted}](name=shotbardağı,realm=TR,application-id=qbrBYVAL,discussion-id=5kYMLnj7,comment-id=0002,timestamp=2018-01-04T16:08:45.358+0000) > > ben yaklaşık 2 haftadır alamıyorum bu bonusu sorunu bildirdim bakalım geri dönük bonusları verecekler mi veya bundan sonrası için düzeltilecek mi selam ! gördüğüm kadarıyla hesabın 14. seviye günlük galibiyet bonusu 15. seviyeden itibaren aktifleşiyor ^_^
MDCO (TR)
: BİRİKEN ANAHTAR PARÇACIKLARI VEYA HEXTECH SANDIKLARI!!!
Aylık alabileceğin anahtar ve sandık sayısı birbirine eşit denge bir bozuldu mu bozuk kalıyor :D Misal 4 sandığını aldın aylık 12 anahtar parçacığı(4 anahtar)'nıda aldın. Ama elinde fazladan 2 sandık vardı bir sonraki ay dönemine kadar o anahtarları ne kadar oynasanda kazanamıyorsun aynı şekilde tam terside olabiliyor. Birde elinde full anahtar olup "s" alamadığı için sandık alamayıp isyan edenler var onlar ayrı mesele :D
Skogsrå (TR)
: Botlara Karşı Uğursuz Koruluk Türkiye sunucusuna neden en kısa sürede gelmeli
hani sanırsın ben hangi modları oynayabilirim demişim gibi yanıt vermiş :D neden yok diyorum sihirdar vadisi oynayabilirsin diyor :D :D
Skogsrå (TR)
: Botlara Karşı Uğursuz Koruluk Türkiye sunucusuna neden en kısa sürede gelmeli
https://i.hizliresim.com/GydZv6.png 2.5 sene önce şöyle bir ticket göndermiştim bu yanıtı verip geçiştirmişlerdi :D
: Merhabalar, öncelikle bir mimarlık öğrencisi olduğumu ve final döneminde proje bakımından çok yoğun olduğumu belirtmek isterim. Ne yazık ki pazartesi olan teslim için 4 gün boyunca sadece 6 saatlik uyku ile ders çalışmak zorundaydım ve bu yüzden de turnuvaları kaçırdım. Kaçırıp kaçırmamam çok mühim değil lakin neden üniversite öğrencilerinin final dönemine yerleştirdiniz ki bu turnuva beta olayını? Bence bu hafta tekrarlanmalı, tek haftalık bir süreçten çok verim alamayacağınızı ve büyük bir kitlenin finallere hazırlandığını düşünürsek bu süreç tekrardan elden geçirilmeli. Kolay gelsin.
Dostum neredeyse tüm okulların finalleri haftaya başlıyor hangi okuldasın ya da bölümden kaynaklı mı final haftanın geçen hafta olması ?
: İrelia'nın W'sünün can çalmasını biraz arttırsanız diyorum. Ayrıca Shen'in Q'sunun düşürülmesi kötü olmuş baskın bir şampiyon değildi okadarda. Kimse İllaoi'nin Ultimate hasarından bahsetmiyor onu düşürseniz daha mantıklıydı. Ayrıca abi illaki para yatırıp şampiyonları almayalım diye yeni sezon diyordunuz,şuan bu durum resmen paraya bakar oldu. Versenize 500'er mavi öz seviye başına! Bu oyunun zevki nasıl çıkıcak. Galio ve Shen almak için haftalardır uğraşıyorum ben ya! Ayrıca İrelia'yı bufflamanız lazım!
irelia reworklenecek yakın bir tarihte
: All-Star 2017 sihirdar simgesine sahip olun
1 Mavi öz diyor mağazada 10 Mavi öz , her biri 450 rp diyor mağazada 250 rp... Sanırım birileri "çeviri" işini bile düzgün yapamıyor..
NeeLz (TR)
: Bu arada "nini isiliss şimpiyin diğil ki" diyecek, metadan habersiz, çin kore ligi yerine pileyz/random moment videolarını izleyenler bu yorumu es geçebilir.
çin kore ligi yerine random moments izliyorum eğlendiğim için ama nunu oyunun en useless karakteri durumunda şuanda net
Fondaria (TR)
: Oyun Ekranı ikiye ayrılıyor
benzer bir sorunu düşük seviye bir bilgisayarımda yaşamıştım , ekran kartının ömrünün sonu gelmişti . umarım seninkininde öyle olmaz..
: Bende PBE sunucusunda fark ettim olayı. özler ile ilgili metne gelip öz kelimesini arattım hiç birinin yanında turuncu yazmıyordu. riota mail attım pbe de durum böyle 8 kasımda gerçek sunuculardada böylemi olucak evet dediler keşke oyuncuları uyarıcak birşeyler yapsaydım :( buda konuşmalar Quasâr 29 Eki ÖÖ 4:35 PDT PBE sunucusunda kostüm kristalini turuncu öze çevirdiğimde şimdiye göre daha az öz verdiğin gördüm. 8 kasımdan sonra gerçek sunucularda da bu şekilde mi olacak ? Rhate (Riot Games Player Support) 30 Eki ÖS 1:27 PDT Evet bu şekilde olacak :) O yüzden sana tavsiyem eğer açmak istemediğin kostümler varsa bunları erkenden Öz'e çevirmen. Bu şekilde daha avantajlı olacak. Aklın takılan başka bir şey olursa lütfen sor. Kendine iyi bak.
> [{quoted}](name=Quasâr,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=VHfPjbfs,comment-id=0010,timestamp=2017-11-14T19:36:06.745+0000) > > Bende PBE sunucusunda fark ettim olayı. özler ile ilgili metne gelip öz kelimesini arattım hiç birinin yanında turuncu yazmıyordu. riota mail attım pbe de durum böyle 8 kasımda gerçek sunuculardada böylemi olucak evet dediler keşke oyuncuları uyarıcak birşeyler yapsaydım :( tek başına tüm oyuncuları uyaramıyorsun maalesef bunu riotun açıklamasıyla yapmasını beklerdim işte :D
: Özler (Yeni sistem) ve (Sezon sonu) Ödülleri Hakkında
> [{quoted}](name=Thâ Jedi,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=AEoG9w0V,comment-id=,timestamp=2017-11-14T17:54:46.893+0000) > Evet, belki başlıkta sadece "IP ve Mavi Öz" yazıyor fakat içeriği okuduğumuzda aslında "Tüm Kristaller"'den bahsedildiğini rahat bir biçimde görebiliyoruz. Yani, "Açıklama yapılmadı!" durumu aslında araştırmaların tam yapılmamasından kaynaklanan bir yanılgı. Mavi öz için bağıra bağıra 50 kere video çekip , yazı paylaştılar ama içinde turuncu öz kelimesi geçen bir makale , bir yazı bile yok. Sadece burada "IP ve Mavi Öz" (bak ip ve mavi öz..) başlığı altında parantezin içinde "kostüm ve totem görünümü" diye ufacık belirtmeleri sencede komik değil mi ?
Ruki (TR)
: İnceledim. ^^ Bu yüzden de dediğim gibi +1 verdim. :P Yabancı bir Rioter'ın bu konuda yanlış yönlendirmesi biraz da bu olayı doğurmuş ama ben başka bir kaynakta görmüştüm dediğim gibi. Haklı bulduğum kısım ise hiç bahsedilmemiş olması değil (fikirlerimiz birazcık burada çatışıyor^^) bu yazı paylaşılmış olsa bile ne yama notlarında, ne de başka yerlerde geçiyor olmaması. :D Şahsen böyle bir durumun ardından telafi amaçlı bir şeyler yapacaklarını düşünüyorum.
> [{quoted}](name=Ryuujî,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=TWEU4JqA,comment-id=0004000000000000,timestamp=2017-11-14T12:44:20.459+0000) > > İnceledim. ^^ Bu yüzden de dediğim gibi +1 verdim. :P Yabancı bir Rioter'ın bu konuda yanlış yönlendirmesi biraz da bu olayı doğurmuş ama ben başka bir kaynakta görmüştüm dediğim gibi. Haklı bulduğum kısım ise hiç bahsedilmemiş olması değil (fikirlerimiz birazcık burada çatışıyor^^) bu yazı paylaşılmış olsa bile ne yama notlarında, ne de başka yerlerde geçiyor olmaması. :D Şahsen böyle bir durumun ardından telafi amaçlı bir şeyler yapacaklarını düşünüyorum. o yorumunu bu konunun sahibine söylediğini sanmıştım üzgünüm o yüzden görmediğini sanarak söylemiş oldum :D Umarım yaparlar teşekkür ederim +1'in için :D
Ruki (TR)
: Alttaki yorumu yapmam seni haksız bulduğum anlamına gelmiyor elbette, yetkililerin olaya müdahale olması için de oluşturduğun başlığa +1 verdim. Her ne kadar geçmiş tarihte açıklama olduğunu hatırlasam da, yabancı sunucuların da sezon sonu değişiklikleri sayfasında yer almayan bir güncellemeydi diyebilirim. :3
> [{quoted}](name=Ryuujî,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=TWEU4JqA,comment-id=00040000,timestamp=2017-11-14T11:52:59.816+0000) > > Alttaki yorumu yapmam seni haksız bulduğum anlamına gelmiyor elbette, yetkililerin olaya müdahale olması için de oluşturduğun başlığa +1 verdim. Her ne kadar geçmiş tarihte açıklama olduğunu hatırlasam da, yabancı sunucuların da sezon sonu değişiklikleri sayfasında yer almayan bir güncellemeydi diyebilirim. :3 attığım linkteki konumu inceleyebilir misin dostum ? :)
Devamını göster

rakibim007

100. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ