: lütfen cevap vereirmisiniz
sıfırlanmış mı bak bakalım
: Turnuva deyenimi yeniden yada bittiğinde tekrar tekrar gelecekmi çünkü ben kaçırmıştım
yakaladın mı bari dostum :D
: tam bir LOL ekibine yakışan kampanya twitch prime imiş para tuzagı yazsanıza oraya 1 ay ücretsiz ama iptal ettirmezseniz 13 dolar alıyolar diye bunları bilgilendirsenize milleti kapsülüde almadım alın sizin olsun kapsülünüz üyelikmiş yapmayında arkadaşlar üyelik gerek yok dandik kapsüle
okumadan üye olursanız sonucunu böyle öğrenirsiniz aynen devam arkadaşlar :)
: Kostümler RP (normal) Kostümleri chroma ve çerçeveleri almak para ile alınan şampiyonluk kartının görevleri ile bari görevleri ücretsiz yapın da etkinlikten bir şeyler toplayabilelim kartı almadan toplanabilen sembol an itibari ile 180.. bir cadılar bayramı totemi + cadılar bayramı profil simgesi = 200 Bu kadar oynayıp para yatırmazsan bir cadılar bayramı simgesi ve totemi bile alamıyorsun sağ ol Riot
benim elimde 280 tane birikmiş senin yanlışın veya eksiğin olmalı ki daha 2 hafta boyunca birikmeye devam edecek
: Çelik melek Kai'Sa lütfen
minimum 3 ay içinde indirime girebilir o dostum
: ***
hiç okumuyorsunuz sanırım? "Lütfen dikkat: Peşinen duyurduğumuz için bu listede yer alan indirimler, önceden duyurulmuş kampanyalar kategorisine giriyor. Yani bugünden başlayarak indirimli satış tarihine kadar yapılacak içerik alımlarında kısmi iade yapılmayacak."
Netroes (TR)
: Yaklasik 2-3 ay once sohbet kisitlamasi aldim.Kalktiktan sonra takdirim 1 de kaldi 1 aydir surekli olarak honor alip honor atiyorum fakat tık yok.Bunun nedeni nedir? Bir de gumusum cerceve geliyor de mi?Takdirim 1 level olsa da
"Sezon kapandığında Takdir 2'nin altında yer alan oyuncular, sportmence olmayan davranışları sebebiyle çıktıkları aşamadan bağımsız şekilde Sezon Sonu Ödülleri'ni alamayacak." Dostum okusanız zaten göreceksiniz..
: Beyler simdi ben plat5e ciktım düsmemek icin esnek atiyorum sizce erirmiyim
1 ay erime süresi var. yeni çıktıysan erimezsin
: kartımın son kullanma tarihini nası hatırlayım rito nerdeyse her ay 250 tl yatırıyom ve neyi ne zaman yaptığımı not alamıyorum onu nası yapcam?{{sticker:sg-lux-2}}
ya sen ciddi olamazsın lşksadhfklsdfjsda
: Sebep belli aslında. Ben Sihirdar Vadisi oynamayı bıraktım ( Bot maçları hariç ). Dereceli oyunları bilmem ancak, normal sihirdar vadisi oynadığında yaptığın bir hatayı oyun boyunca affetmeyen takım arkadaşın oluyor. ARAM'da bu nadiren olur. Hatta bana göre en iyi oyunda ARAM'da geçiyor. Bazı maçlar şampiyona heyecanında, bazıları sıradan :) Açıkçası, sırf simge, mavi öz veriyor diye dereceli kasmayı düşünmüyorum. Bir defa kasayım dedim 4W 3L yediğimde 3 oyunumda AFK görünce "artık buraya kadar" dedim ve daha da girmedim. Ayrıca oynuyorsun, ligin ile dalga geçiyorlar. En kalitelisi derecesiz olmak. Sinir, stres pek yaşamıyorum :) bu yüzden de böyle takılıyorum
ne güzel yazmışsın öyle eline sağlık
Effort (TR)
: Türkiye LoL serveri yakın zamanda kapanmak üzere.Amerikanın ambargo koyduğu ülkelerin içindeyiz. İstemcinin sağ üstündeki ayarlardan KK(kullanım koşulları) 16.9 maddesine inerseniz göreceksiniz. Vodafone Türkiye Finali için harcanan ve daha öncesindeki server taşıma maliyetini kurtaramadıkları için acilen para toplamaları gerekli. Türkiye serverinin ansızın kapanması işten bile değil. Ve haftasonları LoL lokasyonunda kızlarla verilen gece partileri de ortaya çıkınca işleri iyice çıkmaza girdi. Türkiye serverina yasal bir tebligat da gönderildiği haberler arasında.
ambargoyu falan boşver onun hakkında açıklama yaptılarda kızlarla verilen partinin linkini ver link link link ya link ya linç
: 8.19 Yama Notları
Jakarta simgesine nasıl sahip olabiliriz?
ali2tel (TR)
: Çok saçma ama böyle bir şey, ben nerden bilecem yazdıklarımın gidip gitmediğin. Bilemicem... Peki bundan sonraki etkinliklerde bir cevabı 3-4 kere yazacam
> [{quoted}](name=ali2tel,realm=TR,application-id=0mBEz6tQ,discussion-id=JKGp9ju7,comment-id=003700000000,timestamp=2018-09-21T20:06:50.332+0000) > > Çok saçma ama böyle bir şey, ben nerden bilecem yazdıklarımın gidip gitmediğin. Bilemicem... > Peki bundan sonraki etkinliklerde bir cevabı 3-4 kere yazacam haklısın çok saçma. bunu fark ettiğimden beri her soruya 10-15 kere yanıt verdim anca öyle oldu..
: Mağaza içi kredi kartı işlemlerine dair
Kartımızdaki bonusları kullanabilsek çok hoş olurdu...
: Finaller boyunca ödül kazanmaya hazır mısınız?
5 Usta işi sandık kazanmışım 66 puanla bu normal mi?
: Yaz mevsimindeki bütün maçların en azından özetini izledim. İzlemediğim hiçbir oyun yok ama bu soruları doğru bilmek için izleyici değil istatistik bilimcisi olmamız gerekiyor. Biz eğlenmek ve öğrenmek için maçları izliyoruz ancak bize öyle sorular soruluyor ki doğru cevapların birçoğunu sallayarak biliyoruz. Geçen mevsimdeki KMF deki sorular çok daha güzel sorulardı, en azından bilebiliyorduk. Lütfen bir el atın bu olaya. Bu TBF için belki soruları değiştirmeniz mümkün değil ama hediyelerin gereken puanlarını düşürmeniz veya soruların puan değerini arttırmanız gerekiyor.
sanırım dediğini uygulamışlar 5 Puan - 49 Puan: 1 Hextech Sandık Seti 50 Puan - 99 Puan: 2 Ustalık İşi Sandık Seti 100 Puan - 159 Puan: 3x Ustalık İşi Sandık Seti 160 Puan ve üstü: 5x Ustalık İşi Sandık Seti olmalıyken bana 66 puana 5 usta işi sandık verilmiş
ali2tel (TR)
: Soruları not ettim. Verdiğim cevapları da not ettim. En az 8 doğru cevabım var ama 4 puan olarak gösteriyor? Evet Rito söz sende...
twitch bug'u var bazı yazdıkların gitmiyor tekrar yazman gerekiyor...
: 16 poan ım var 1 hafta oldu daha hedıyem gelmedııı :(((((((((((((((((((((((((((
: Çoğu verdiğim doğru cevap sayılmamış böyle bir rezillik olmaz ki _**HAK GG**_
twitch bug'u var bazı yazdıkların gitmiyor tekrar yazman gerekiyor...
Phools (TR)
: nasıl yüklenicek işte hesaba onu soruyorum ne yapmamız lazım
KadirCcC (TR)
: 14 gün banım şansa tbf günü yedik direk 14 gün yedim tbf ödüllerinden mahrummuyum ve verilecek olan cekettende mi mahrumum lütfen adminler yardımcı olun
yanlış anlamanı istemem ancak şampiyonluk aşamasında olanların alacağı ceketi gümüşte nasıl almayı düşünüyorsun. kötü anlamda söylemedim yani başka hesabın mı şampiyonluk aşamasında o anlamda sordum
Melanj (TR)
: Ödüllü TBF Slogan Yarışması sonuçlandı!
Sizinle bir sezon, tüm sezonlara bedel. Henüz TBF kupasına sahip olamasan da, biz taraftarlar senin her zaman arkanda! We Are Supermassive! GO SUP GO!
GØDLIKE (TR)
: İyi de burda Amerika ambargosunu LOL ile alakasızlığndan bahsediyoruz zaten sen gitmiş hesabındaki şeyler sana ait değil diyorsun? Olayın yanlış kısmını kavrayıp bi de heyecanlı heyecanlı link atıp boş yapmışsın :D?
ıyyyy yazdıklarımı algılamak için yeterli zekaya sahip olmayan birisine laf anlatmaya çalışmak mı? asla. boş yapmışmışım :D :D bir kaç sene sonra dediklerimi anlayabilecek kapasiteye geldiğin zaman yaz bana abisi
: Sadece açık betada mı olacak? Orada pingim 500'ün altına inmiyor.
açık beta sunucusu demiyor ki açık beta diyor clash'in açık betası anlamında değil mi?
GØDLIKE (TR)
: LOL Tencent adlı Çin merkezli bir firmaya ait. Bunları ne zaman okudun bilmiyorum ama bilgilerin güncel değil.
https://tr.leagueoflegends.com/tr/legal/termsofuse belki her yamadan sonra "okudum ve kabul ediyorum" dediğin şeyleri bir gün okursun. hesabınızda olan hiçbir şey size ait değil üzerinde hiçbir hak iddaa edemezsiniz bunları da okuyun. ve dediğin doğru Tencent, Çin tabanlı bir şirket ama kullanım koşullarının linki orada buyur
: 8.15 Yama Notları
"Mükemmel Zamanlama" rünü en azından aramda daha erken kullanılabilmeli.. oyunlar zaten 10 dakika sürüyor aramda..
TEKLEYEN (TR)
: İleride bir MMORPG görürmüyüz?
Yapacağına inanmıyorum ama yaparlarsa efsane olurdu. Gerçekten olmasını isterdim
: rito valla çok pahalı rpler eskiden 100 lira olan 6450rp şimdi 135tl olmuş hani ara sıra indirim falan yapsanız {{sticker:sg-syndra}}
4-5 sene önce 6450 rp 65 liraydı :D
: sayın riot games bir hata belirtmek istiyorum {{champion:516}} w su kitle kontrolden etkilenmez ama şu an tüm kitle kontrollerden etkileniyor örn {{champion:555}} q su
o kalkalı baya bi zaman geçti güzel yama takibi :)
: {{champion:254}}anasını{{champion:105}}ikten{{champion:115}}en beş almışım
: Türkiye Sunucusu’na özel indirimler devam ediyor!
koca haftada hafta sonu oyun oynayabiliyorum sadece stajımdan dolayı onda da görevleri yapamıyorum hatadan dolayı teşekkür ederim :)
IQRA v1 (TR)
: Şu Galaxy Rumble'yi indirime sokun artık ya!
Titania Lux'un dediği doğru dostum 1820 ve üstü fiyata sahip olan kostümler indirime girmiyorlar..
: Anahtar parçaçığı çok sınırlı geliyor bi el atarsanız seviniriz 15 kutu 0 anahtar{{sticker:sg-miss-fortune}}
aslında kutu ile kutuyu açabilecek anahtar parçacığı sayısı eşit oranlı geliyor.. yani aylık 4 kutu düşürebiliyorsan 12 anahtar parçacığı düşürebilmektesin
Apoems (TR)
: ***
Ticket atabilirsin dostum.. http://support.riotgames.com
: Bu indirimlerden yararlanmak için 30 lvl olmak mı gerekiyor :(
eskiden böyle bir şey yoktu gerçekten doğru mu bu?
: 8.11 Yama Notları
Warmog değişikliği asla kalıcı olmamalı warmog olmadan tanklar aramda çöp ki zaten 3000 cana ulaşmak için 13 dakika oynamak gerekiyor en az.. 15 dakikada bitiyor oyunlar...
: Mavi Öz
15 günde 1 level atlayamıyorsan çok zorlama bro :D
: Şampiyon ve kostüm indirimi: 13.04 - 16.04
karışıklık üstüne karışıklık :D resimde orianna , nunu , twitch ,ryze kostümü içerikte galio , mundo , renekton , yasuo var :D tarih desen yanlış :D
PUSHLAMA (TR)
: Yarışma güzel fakat diyelım kı puanlar çok yakın ve 20.000'de değiliz sonrakı mesala 20.000-25.000 arası 2 hextech seti sonraki 25.000-30.000 arasında 1 hextech seti verseniz hem kımsenın gönlü kalmaz hemde daha çok kişi mutlu olur zaten o kutulardan 1'er 2'şer adet gelecegı için çokda zarar ettirmez diye düşünüyorum sizi herkes kmf boyu çok eğlenir {{sticker:slayer-jinx-catface}} zaten maçları olabıldıgımce izlerim dahada heycanlı geçer görüşümü dikkate alırsanız sevinirim {{sticker:katarina-love}} İYİ FORUMLARRRRR
kesinlikle doğru bir yorum tebrikler
: Çalışan veya o saatler arası müsait olmayanlara haksızlık olmayacak mı ?
Scrofkan (TR)
: Konuyla alkasız olacak ama bu ustalık seviyeleri için istenen mavi özler çok fazla değil mi.Ben o özlerle 6300 lük şampiyon bile açabiliyorum.Ve biz o ustalık seviyesi kristalini almak için iyi oynuyoruz.Nice s ler , s+ lar alıyoruz.Bunlar yeterli değil mi ? Bu mavi öz olayı ustalık seviyesi için bana biraz ters düşüyor.Dikkate alırsanız sevinirim :)
indirim bile yapıldı ustalık için gereken mavi özlerde ki mavi öz vermek zorunda değilsin şampiyon kristaliyle bile yükseltebiliyorsun.. ben öyle yapıyorum full hero olmama rağmen elimde 30k mavi öz olmasına rağmen şampiyon kristali çıkmadıkça yükseltmiyorum gerek duymuyorum şahsen..
: iyi o zaman senin için tüm sükastcilere +500 hasar ve +5000 can eklesinler
okumayı öğrendiğin zaman tekrar yorum yaparsın
: 8.6 Yama Notları
suikastçiler tek atmıyor zaten daha fazla bufflayın bencede aynen 1v5 girip 3 kill alıp çıkmıyorlar zaten canım ha birde büyücü orta koridorların aldığı gözyaşı eşyasını nerfleyin ki suikastçiler , zed falan çok daha kolay kessin onları tabiki aynen
Hemantus (TR)
: Ben bu zamana kadar kapsüllerden 5-6 simge aynı zamanda 10küsür sihirdar simgesi ve totem görünümleri açtım. Bu hesapta değil Revie Weavie adlı hesapta...
şampiyon kapsülünden nasıl simge ve totem görünümü çıkarabildin dostum çok merak ettim
FaLc0n38 (TR)
: nasıl yanı kardesım bende meka sıfır sıon var onu nasıl acarım ozaman ?
MEKA SIFIR SION SENCE EBEDİ KOSTÜM MÜ?
Zannadar (TR)
: > [{quoted}](name=The ApuSharam,realm=TR,application-id=RtTK3gyl,discussion-id=ZHBiYAsZ,comment-id=0012,timestamp=2017-01-19T11:43:14.691+0000) > > Dolar diyelim 3 tlye kadar düştü.Eğer öyle bir şey görürsek(ki zannetmiyorum) rp fiyatları düşer mi?? Zannader BEY Dostum selam! Birkaç kere yazdım ama enflasyon ve doların düştüğü bir dünyada RP fiyatları düşecektir. ''Ne kadar olası?'' diye sorarsan, oldukça zor diye düşünüyorum.
Eee dolar yükselmedi ama rp 2 katı fiyatına çıktı şimdi ne olacak? :D :D :D :D :D :D :D :D
Scorch (TR)
: Bakıyorum yorumlara haklılar, alıştık... Yapmayın arkadaşlar alışmayalım! Aynı şey gibi; kantinde çikolata 50 kuruş sırf ucuz diye herkes onu tercih ediyor. Bakıyoruz 75 kuruş olmuş. He dersen, boyun eğersen yarın o 1 tl olacak. Ne malum gelecek yıllarda 6450 rp nin 120 tl olmayacağı?
Keşke 120 tl olsaymış 135 ne lan kjasdhfklşsdfsahkdf
: hesapladım ben 90 tane en fazla
Okumayı dene : "*Bu zincir sırasında karşılaşacağınız ve 6 Festival Sembolü daha kazanmanıza olanak sağlayacak gizli görevler bulunmakta. Böylece bütün görevleri tamamlayarak en fazla 96 Festival Sembolü kazanabilirsiniz."
: alamıyoruz hesapladım 90 tanede kalıyor
Okumak çok mu zor ? "*Bu zincir sırasında karşılaşacağınız ve 6 Festival Sembolü daha kazanmanıza olanak sağlayacak gizli görevler bulunmakta. Böylece bütün görevleri tamamlayarak en fazla 96 Festival Sembolü kazanabilirsiniz."
: d3dx9_39.dll hatası ve sonucunda oluşan uygulama başlatılamadı hatasının çözümü !!!!
Teşekkürler yeni format atanların genel yaşadığı bir problem güzel ve yararlı bir konu (y)
Devamını göster

rakibim007

123. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ