: riotırlar eğer oyunu böyle yaparsanız oyuna başlarım
valla gece 4te attım görülmese bida atıcam projemi harekete geçirmeliyim
Riotçu Yorumları
: Dünyanın en gereksiz postu galiba :D
niyeki ben burda eğlenemez miyim? Lol hani eğlence oyunuydu kandırıkçı kısık?
BAGMAN (TR)
: Eşleştirme Sistemi Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Bunu okuyup beynime gereksiz bilgi dolduracağıma giderim nutuk okuyup IQmu yükseltitim
AlphaXl (TR)
: Riotun takımımıza sorunlu insanları bilerek yerleştirdiğini düşünüyorum.
Kanser olmaya değmez oyunu bırak lig atlicam diye totonu yırtıp sadece rekabetten ve ligten ibaret oyunu oyniyacğna git başka oyun bul hadi eyw
: ANNE:{{champion:157}} BABA:{{champion:157}} ABİ:{{champion:157}} ORTANCA:{{champion:157}} KÜÇÜK K.:{{champion:157}}
Sesli güldüm
: > [{quoted}](name=necke2003,realm=TR,application-id=AjIBwmWT,discussion-id=w87nEzAg,comment-id=00020000,timestamp=2018-07-09T13:33:26.229+0000) > > lol oynamıyorum ekleyemem lolden > > > STEAM WAR MI Steam yok.Oynamak istediğim tüm oyunları korsan olarak indiriyorum ben Steam gereksiz.
oha gümahlan gümah nah günah gümah Heö steam dsja güvenki
Kafa1234 (TR)
: aa sen bana evine kamyonla girerim diyen kişi değil misin :D
: ***
eklemessen ayıp edersin kardeiim
: bunun lol panosuyla ne alakası var diyeceğimde "konu dışında" güzel post :D
: Steam adımı açıklıyorum
atmayanların canı saolsun
Riotçu Yorumları
: Panoların %98i o saatte uyuyor yalnız (tabi içlerinde gece 4e kadar oyunu yüklemeyi bekleyenler yoksa.)
: > [{quoted}](name=necke2003,realm=TR,application-id=AjIBwmWT,discussion-id=w87nEzAg,comment-id=,timestamp=2018-07-09T03:20:51.929+0000) > > Age of Empires II HD Edition oynuyordum.Oyunun her şeyini beğeniyor ama grafiklerini yetersiz buluyordum.Ancak sonra Steam Atölyesinde gezerken güzel şeyler buldum! Tarlaların, askerlerin, binaların, ormanların ve madenlerin görünüşünü güzelleştirecek bazı atölye şeyleri vardı hepsini indirdim ve oynuyorum artık daha çok zevk alıyorum. > Ve şu an iskoçlarla savaşıyorum > (normalde aptal gbi yazılmıştır Script or Legit için düzeltilmiştir) Bu kafadaki insanları seviyorum ekle beni oyundan.
lol oynamıyorum ekleyemem lolden STEAM WAR MI
Bak düzelttim ahuahahahaha
Sağ ol Ne yapayim canım sıkılıyor yarın uçağa binicem uçakta uyyim diye sabahlıyorum işte
Riotçu Yorumları
asdaf62 (TR)
: Efenim ben buradayım :D
asdaf62 (TR)
: Şimdi sen ne için konu açtın onu tam anlamadım :D
us nit pardon ya biri var sanki aldatıyo ya sence aldatıyo mu
Gabranth (TR)
: Oyun İçi Komik Olmayan Diyaloglar #7
bu seri çok güzel a
Gabranth (TR)
: 1V1 içeri.
warband olur mu
: çünkü su elementi çok fifi bi element. https://78.media.tumblr.com/983c7224b3fb9c001ee818f7dbbe3acd/tumblr_p8ucf0H3VP1voe56uo1_250.gif
fifi NE HDFSHDFSAHDFLJAHKFLJKSDGASDQWARAQWR
: Nereden Nereye?
adsasdasasdasdasdsdasdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsdsd
SrechT (TR)
: Moruk permayı açsana bi
açarlarsa söyle bende bişey denicem
SrechT (TR)
: BAN AÇMAK İÇİN NE KADARDA GÜZEL BİR GECE
ben 18 yaşından küçüğüm steamın var mı sihirdar simgen benim güzel ölüm yağdıran ve koggy maw zamanlarımı hatırlattı steamın var mı ekleklekleklelekleklekleke
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: Yok canım ne çıldırması :D
ben üzülüyorum. şaka şaka acımak oyk
: Bob.... Mutluydu
sewmeyen yok ne güzel.
: 3 ay sonra ben(temsili değil) Bu arada hayırlı uğurlu olsun kardeşim.Nice ultra ayarlara :D
sağ ol pubg 120 fps oley sanada şimdiden hayrlu olsn
Riotçu Yorumları
: Çok teşekkürler başka yorumların gelmesini bekleyip ona göre heromu alacağım gerçekten çok saol {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
: Hayırlı olsun ^^
İlk defa bu kadar iyimser karşılandım :O saol miraddrim
Riotçu Yorumları
EqweS (TR)
: Kızlar Eklesin
kızım
: 6300 mavi öz biriktirdim ama hangi heroyu alıcağımı bimiyorum
başkalarının önerileriyle almak çok saçma kendi karakterini kendin bul herkesin tarzı farklı moruk
: Clickbait bir tarafı yok? Sıralamada en güçlüsü cidden
ciddiye mi aldınız aKLSŞADGADÜ GĞDGÜ S iqsuzlar XD
: > [{quoted}](name=necke2003,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=PkR7ffP9,comment-id=0007,timestamp=2018-07-02T21:12:47.745+0000) > > simgeni değiştir değiştirdim bak saol(!) kardeş sana ne ben bunu seviyorum ve bunu kullanacağım{{champion:203}}
bende kindredi çok seviyom kanka olak (trol deilim)
: Lol Kitlesinden Memnunmusunuz
: Hadi yeni Vadi'nin Efsane Rap Savaşları şarkısını birlikte yapalım!
garen; sen daryussun ama adam olamamışsın darius: sana çekmiş olabilirim garen: eminim
NotWhite (TR)
: Garen: Nişancılara buff istirem Darius: Bende gel hadi arkadaş olalım garen lalalalal *Şaka maka gözler yaşlı 8.13'ü bekliyoruz*
: Beraber bir şampiyon oluşturalım
Wrenzy (TR)
: Bir kaç tane hero var sadece onları oynarsan birazcık oyun bilgisiyle garanti bir şekilde oyunu kazanıyorsun karşında hangi hero olduğu önemli değil bunları oynaman yeterli oluyor örnek olarak: {{champion:36}} {{champion:11}} {{champion:54}} Bunlar varken kendinizi diğer şampiyonlar için kasmanıza gerek yok 1 adet beyin yeterli. Karşınızda ne olduğu önemli değil 1 ban hakkımız var bu aptal şampiyonlardan ise daha 10 tane sayabilirim bunları ezsenizde oyunu kaybetmeye mahkumsunuz. Böyle bir konu görünce içimi dökeyim dedim verdim +1'ini
neden istediğimiz heroları oynayamıyoruz ? illa oyunun ''op'' yaptığı herolarımı oynamamız gerek
: BU OYUN HİÇ EĞLENDİRMİYOR TAM TERSİ STRES YARATIYOR.
: Yalan söylüyorsun. Yalağğğğğnnnnnnnnn!
: Hep destek tam destek!
: Neden Yeni Moderatörlerin Alayı Destek Oyuncusu?
Riotçu Yorumları
: SUPLAR ELDEN GİDİYEAH
yeter artık yeah komik deil
Devamını göster

necke2003

26. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ