: riot savol başkan
Kindred çöp değil zor aadece
: merhabalar şimdi anlatcağım konu üzerinde Ahri rework istemesi amaçlarım var yani anlatmak istiyorum
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: ben sanmıyorum sen öyle düşünüyorsun :) önyargılarınızla oynayıp eğleniyorum çoğunuzun haberi bile olmadan :) bir insanı havalı yapan nedir? ''havalı olmak'' diye birşey yok, başkalarının seni ''birşey zannetmesi'' var. hepiniz insansınız birbiriniz üzerinde üstünlüğünüz yok. beni komik bulmuyormuşsun ne kadar da üzüldüm :,( insanlardan nefret etmenin cool olması ? kendine gel evlat :D ben bu nefreti içimde hissediyorum sadece size göstermiyorum. dikkat çeksin veya çekmesin bunlar benim seçimlerim. senin de saygı duyman gerekir. sanıyorum ki yaşın küçük (aşağılamıyorum yanlış anlama. biz de küçüktük) bazı şeyleri anlamakta zorluk çekebilirsin. çok düşünüp az konuşmak senin yararına olacaktır {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
yaözür dilerim
: BANOLYA
eve girermisin artık
: ben sanmıyorum sen öyle düşünüyorsun :) önyargılarınızla oynayıp eğleniyorum çoğunuzun haberi bile olmadan :) bir insanı havalı yapan nedir? ''havalı olmak'' diye birşey yok, başkalarının seni ''birşey zannetmesi'' var. hepiniz insansınız birbiriniz üzerinde üstünlüğünüz yok. beni komik bulmuyormuşsun ne kadar da üzüldüm :,( insanlardan nefret etmenin cool olması ? kendine gel evlat :D ben bu nefreti içimde hissediyorum sadece size göstermiyorum. dikkat çeksin veya çekmesin bunlar benim seçimlerim. senin de saygı duyman gerekir. sanıyorum ki yaşın küçük (aşağılamıyorum yanlış anlama. biz de küçüktük) bazı şeyleri anlamakta zorluk çekebilirsin. çok düşünüp az konuşmak senin yararına olacaktır {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
Evlat deme belki senden büyüğüm? 2-3 cümleden mi çıkarıyorsun bunu? ve baya içinde yaşıyorsun ha bir yorumunda benim gibi anti humanist ol falan filan diyordun gözüme çarpmıştı (YOO AĞLAMIYORUM ÖNYARGINIZLA EĞLENİYOM).d
: Size Özel Mağazadan Neler Çıktı?
merhaba nasılsınız
: absolutely {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
Havalı değilsin komik değilsin insanlardan nefret etmenin cool ve dikkat çekici birşey olduğunu sanıyorsun. Kendine gel
Expedit (TR)
: Geç kalmış sayılmazsın, her Pazar günü yapalım diyorum bunu. Ne dersin? :)
: değil mi :) {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
: Lying awake at night Gazing into a candlelight Watching the morning sun I will never be the one So cold in the autumn rain Dreaming of life without this pain A dream of the warming sun But I will never be the one {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
ingilizce yazınca haalı olmuyrs
: Evde değildim :)
gelince yazıyorsun zaten m.d
: İnş Rakan Fidlemez
insanların iyi yorumuna bi sey yazmıyorsn egost
: Riottaki ismi Ceartinlyt olması alzım. Çıkacak bir sonraki heronun da tasaramcısı o
Has
Lalukâ (TR)
: Selam. Alıyım bir hayırlı olsun!
Sdgjuyoptğeğess©ağa çhy
Riotçu Yorumları
Lyrika (TR)
: Zpipe yordam giriş noktası lleagueclient.exe dinamik bağlantı kitaplıgında bulunamadı
çince dll ise gçemiş olsun bilgisayara çince virüs girmiş çok belalar ya
Jollyboy (TR)
: Oooo gecenin 1:25'inde Night Club
: Her oyunu kazanma ihtimalinizi yükseltmek isteyenler buyurun
: blm ne? İnsan daha düzgün cevaplar. Sesli harflerin mi bozuk?
: sence verırler mı :/
Ehe (TR)
: discord canı sıkılan gelsin
sıkıldım ama gelmicm bnnh
: Yeniden Teşekkürler Riot
: abı ben 18 levleım bana da verırler mı kutu
: SAYIN RİOT ÇALIŞANLARI
: istioz.
istemioz defol ben istiom sadece ben sen istemion istiosan yorum yz burya ynt yazma tmmı ben istiom ben
: ***
cümlenin sonuna nkta kymayı unuddn ama istiosan giderim tm {{sticker:sg-soraka}}
: doru. ama star guardian! (gizli mesajları anlamışsındır inş) seni sevmiom defol otostop çikolatası
gizli meşazı anladm. Star Guardian ***S*** tar ***G*** uardian bana sg diyon tm.
: doru. ama star guardian! (gizli mesajları anlamışsındır inş) seni sevmiom defol otostop çikolatası
cümlenin sonuna nohta koymadın za bnle konuşmak istiyon tm kes sesini sen git aşk acısı çekip sevdiğin kızın göz rengini tahmin edenleri döv
: bunu nerden biliyorsun ali quadra ?
seni senden ii tanıyorum {{sticker:sg-jinx}}{{sticker:sg-syndra}}
: > [{quoted}](name=necke2003,realm=TR,application-id=q0F1jLXj,discussion-id=5XKibGsR,comment-id=0001,timestamp=2017-09-15T21:33:48.608+0000) > > {{champion:203}} istiom Sonraki seride yer veremeye çalışıyım.
: diğerleriyle aynı kefeye koyup silmen bile sinir bozucu star guardian.
''konuşmak istemediğim zaman cümlenin sonuna nokta koyarım'' -aşk acısı çeken kuş pki
: diğerleriyle aynı kefeye koyup silmen bile sinir bozucu star guardian.
{{sticker:sg-lulu}}
: League Of Legends Tipografi Serisi #4(YENİ)
: GÜZELSİN AMA ÜZERSİN
riot bey çalışanları amca bana da rp atın ty
: ha sensin.. :/ satıcı.
bffmi şaapmadm
: ha sensin.. :/ satıcı.
satıcılık değil herkesi şaaptım. ve bu hesabın şifresi neden necke2003
: AFSDKLASDFHKASJKGŞKDSLFGASDFÜĞDGSKLDFHJH
sen bittin olm alanya polisini arıorm
: AFSDKLASDFHKASJKGŞKDSLFGASDFÜĞDGSKLDFHJH
: ne dedin sen he erkeksen söyle he
seni tanıyorum değişmeyeceğini biliorm
: İlk yayınlanan lol sürümünü (Yama 1.0) oynadım. Klikbeyt değildir!
Rodrigho (TR)
: sezon sonu çerçeveleri
bu mesajın da kısa süre önce içinden geçilmiştir not aşk acısı çektiren kuş burada değildi
: LOLDE EN İYİ % KAÇ içinde olduğunuzu Merak ettiniz mi?
sen zaten bu konuyu daha önce açtın yani amacın ne anlatsana
: Perma ban haftası!
Haklısın. Bıktık artık.
: Yapay Zekaya Karşı Modunda takımında orman dönen scriptli botlar.
Bu botlar dereceli maçta takımıma gelen bazı ormancılardan daha iyi dönüyorlar xd
: OUSAY - 800K Tedavi Vakfı
Hastalara yaz beni
Riotçu Yorumları
: Rünler, İP'ler, Özler
... rito iş başında
Devamını göster

necke2003

26. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ