Lyrika (TR)
: Zpipe yordam giriş noktası lleagueclient.exe dinamik bağlantı kitaplıgında bulunamadı
çince dll ise gçemiş olsun bilgisayara çince virüs girmiş çok belalar ya
Jollyboy (TR)
: Oooo gecenin 1:25'inde Night Club
: Her oyunu kazanma ihtimalinizi yükseltmek isteyenler buyurun
: blm ne? İnsan daha düzgün cevaplar. Sesli harflerin mi bozuk?
: sence verırler mı :/
Churippu (TR)
: discord canı sıkılan gelsin
sıkıldım ama gelmicm bnnh
: Yeniden Teşekkürler Riot
: abı ben 18 levleım bana da verırler mı kutu
: SAYIN RİOT ÇALIŞANLARI
: istioz.
istemioz defol ben istiom sadece ben sen istemion istiosan yorum yz burya ynt yazma tmmı ben istiom ben
: ***
cümlenin sonuna nkta kymayı unuddn ama istiosan giderim tm {{sticker:sg-soraka}}
: doru. ama star guardian! (gizli mesajları anlamışsındır inş) seni sevmiom defol otostop çikolatası
gizli meşazı anladm. Star Guardian ***S*** tar ***G*** uardian bana sg diyon tm.
: doru. ama star guardian! (gizli mesajları anlamışsındır inş) seni sevmiom defol otostop çikolatası
cümlenin sonuna nohta koymadın za bnle konuşmak istiyon tm kes sesini sen git aşk acısı çekip sevdiğin kızın göz rengini tahmin edenleri döv
: bunu nerden biliyorsun ali quadra ?
seni senden ii tanıyorum {{sticker:sg-jinx}}{{sticker:sg-syndra}}
: > [{quoted}](name=necke2003,realm=TR,application-id=q0F1jLXj,discussion-id=5XKibGsR,comment-id=0001,timestamp=2017-09-15T21:33:48.608+0000) > > {{champion:203}} istiom Sonraki seride yer veremeye çalışıyım.
: diğerleriyle aynı kefeye koyup silmen bile sinir bozucu star guardian.
''konuşmak istemediğim zaman cümlenin sonuna nokta koyarım'' -aşk acısı çeken kuş pki
: diğerleriyle aynı kefeye koyup silmen bile sinir bozucu star guardian.
{{sticker:sg-lulu}}
: League Of Legends Tipografi Serisi #4(YENİ)
: GÜZELSİN AMA ÜZERSİN
riot bey çalışanları amca bana da rp atın ty
: ha sensin.. :/ satıcı.
bffmi şaapmadm
: ha sensin.. :/ satıcı.
satıcılık değil herkesi şaaptım. ve bu hesabın şifresi neden necke2003
: AFSDKLASDFHKASJKGŞKDSLFGASDFÜĞDGSKLDFHJH
sen bittin olm alanya polisini arıorm
: AFSDKLASDFHKASJKGŞKDSLFGASDFÜĞDGSKLDFHJH
: ne dedin sen he erkeksen söyle he
seni tanıyorum değişmeyeceğini biliorm
: İlk yayınlanan lol sürümünü (Yama 1.0) oynadım. Klikbeyt değildir!
Rodrigho (TR)
: sezon sonu çerçeveleri
bu mesajın da kısa süre önce içinden geçilmiştir not aşk acısı çektiren kuş burada değildi
: LOLDE EN İYİ % KAÇ içinde olduğunuzu Merak ettiniz mi?
sen zaten bu konuyu daha önce açtın yani amacın ne anlatsana
: Perma ban haftası!
Haklısın. Bıktık artık.
: Yapay Zekaya Karşı Modunda takımında orman dönen scriptli botlar.
Bu botlar dereceli maçta takımıma gelen bazı ormancılardan daha iyi dönüyorlar xd
: OUSAY - 800K Tedavi Vakfı
Hastalara yaz beni
Riotçu Yorumları
: Rünler, İP'ler, Özler
... rito iş başında
: Extrella (Mafya kızı)
: Seviye 30 sınırı kaldırılmasın!
: Takdir Kapsülü
adam o kadar bekledi bekeldi ortaçağlı twitchi aldı götürdü her şey sabkır işte
: Supla taşıdığım oyunlarda takdirler genelde kastırdığım adamlara atılıyor. Bana takdir atılmıyor.
bu adam da haklı 15 aydır takdir 5 olmaya çalışıyo
: > [{quoted}](name=necke2003,realm=TR,application-id=AjIBwmWT,discussion-id=Q22Thxmn,comment-id=0001,timestamp=2017-08-31T16:06:52.544+0000) > > ben pekte bir önemi olduğunu düşünmüyorum piyasada hala binlerce script yazılımı mevcut ve kullanılıyor EloBuddy scriptçilerin en güvenilir yuvasıydı. : ]
sen cidden en güvenilir yuvalarının internete bazı tuşlara basıp çıkan bir site olduğunu mu düşünüyorsun
: Riot games EloBuddy nin fişini çekti
ben pekte bir önemi olduğunu düşünmüyorum piyasada hala binlerce script yazılımı mevcut ve kullanılıyor
: Web siteye giriş yapılamıyor.
bot ata ata sistemi çökelttiler
: panolar boş yapma yeri değil çocuklukluğunu burda sergileme
Zaten panolardan çocukluğumu sergilememek için uzaklaşmak istiyorum değil mi?
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: çarım askıda
yavhh sabah sabah ne içip geldiniz hesap paylaşımı yasak zaten o hesabı bir daha almak istiyorsanız gökten çiğ köfte felan yağması lazm
: Takdir seviyem 5 oldu ama ortalıkta kapsül yok.
senin kapsülü rehin tutuyoz
: Eksik olan rapor kategorisi.
ya hepsindne raporlayın gitsin uğraştınız şeye bak bozmuşlar tüm ayarı
: Sevgili Melanj, Takdir ödüllerini yetersiz bulduğumu ima etmek istemedim. Ama sen de takdir edersin ki, bir kere takdir 3 olup kapsül düşümünü açtıktan sonra, takdir 4 ve 5'in görünümden başka bir esprisi, bir getirisi yok. Öte yandan, takdir seviyesi 5'e çıkıp kalmanın nadir olacağının ben de farkındayım. Hele ki bu sunucuda. Hatta benim de alabileceğimden emin değilim açıkçası. Ama ve lakin, senin de kabul etmen gerekir ki, teknik olarak takdir 5'in normal bir oyuncu için o kadar da gerçek dışı bir hedef olmaması lazım. Senin bahsettiğin "çok az sayıda oyuncu burada bulunabilecek" ibaresinin kaynak noktası, bu sunucudaki kitlenin tamamen 15 yaş civarı, şuurdan ve oto kontrol'den yoksun çocuklardan oluşması. Yaş ortalaması 25 olsaydı eğer, emin ol bunu söyleyemezdin. Neyse, eğer takdir 5 olursam ödül olarak Chârâ'yı istiyorum ben anlamam! Emeğime değsin en azından.
Ne Chara ymış be bende istiyorum ne kadar paya
: Promosyon Kodunun Gelmemesi
mantıklı açıklama : duzuldunuz
TeChGaR (TR)
: Rengar vs khazix
hikaye felan yalan aldırış etme bunlara her şampiyon atar yapar racon keser Rengardan tek yer ağlar bu kaçınılmaz sondur
: Bu konuda çok bilgili biriyimdir. Ayrıca panomuzun değerli bir üyesiyimdir SDsfdFDD Bu konuda sana ne yazıkki yardımcı olamıycam emme ağzınla efekt verebilirsin. Mesela Rumble 100 ısıda SICAK SICAK SICAK diğe cırla, Ahri e sinde MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAAAAAAAAH diye öpücük at. Benden bu kadar. Konunu beğendim artını attım. Yeni gelecek olan şampiyon tasarımımı incelemeyi unutmayın pano ailesi. ZIBAAAAAAAAAAAAAAAAM (Çıkış efektim)
güzel roleplay sevdim XDDDSD
Devamını göster

necke2003

26. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ