lllRa (TR)
: Unicorns Are Real yeni Üst ve Orta koridor oyuncularını arıyor !!
Top Lanede oynayabilirim hala ihtiyacınız varsa .
şef (TR)
: LoL | Hiç Kimsenin Bilmediği Hile gibi Taktikler
Videolarını yararlı buldum . Yeni oyuncuların işine yarar .
: MAVİ ÖZ SİSTEMİ SİZCE DE YETERSİZ VE YANLIŞ DEĞİL Mİ ?
Bence sistem kötü falan değil lakin son zamanlarda şu mavi öz kapsüllerini gizliden gizliden kıstılar sanki . İlk çıktığında vay be falan diyordum şimdi Janna falan çıkıyor hep . Şansı biraz yükseltseler ve S alan kişi fazladan 150 XP falan alsa güzel olabilir . **Saygılarımla #myth arrow 232**
: RANKED MAÇ ATMAYINCA LİG/KÜME DÜŞME
Merhabalar ; Sezon sonuna kadar dereceli atmassan küme düşmezsin fakat oyunda da gelişemezsin . Dereceli atarsan göreceksin ki iyi oynuyorsun . Belki de Platin kümesine çıkabileceksin . Sen derecelini at , silvere düşersen ben smurflerimi kasarken premade gireriz birkaç maç . **Saygılarımla #myth arrow 232**
Riotçu Yorumları
: *Rehber*Bir orman(jungle) oyuncusu nasıl oynamalıdır?
Ormanı gayet iyi bilsen elon en azından platin olurdu ama yinede sen bilirsin . Rehber yazmadan önce birşey bilmen gerekiyor diye düşünüyorum . Dilersen benim rehberlerime bakabilirsin . Saygılarımla #myth arrow 232
Riotçu Yorumları
: İllaoi nasıl oynanır?
Benim konularımdan İllaoi ile ilgili yaptığım rehberime bakabilirsin . İllaoi de gayet iyiyim Diamond 5 im Sıralamam var ve 440 k illaoim var bilgin olsun . **Saygılarımla #myth arrow 232**
AKKANLw (TR)
: Takım Arıyorum Plat2 Jungle
Akşam 7 ve sonrasında online olabilirim diyosan https://discord.gg/WYXvvDc Discorda gelebilirsin
: Ciddi Takım arıyorum
Dilersen orman rolünde takıma gelebilirsin . Son konularımdan discord adresimi ve takım şartlarını görebilirsin . Gayet ciddiyiz .
: BlitzCrank Nasıl Oynanmalıdır?? Söyler Misiniz??
Şimdi çok yazamayacağım belki bir ara rehber yaparım ama sana tek önerim skilllerini her zaman killanmaman olacaktır . Çünkü q yeteneğin bekleme süresinde iken rakip daha rahat olacaktır . Ama eğer kullanmazsan rakip her an baskı içinde oynayacaktır . Ayrıca bot lanede karşında tank bir support varsa onu çekmeni pek önermiyorum . **Saygılarımla #myth arrow 232**
: Düşük liglerden Yüksek lige çıkmak istiyorum yardımcı olurmunuz ?
Şuan tek tek yazmaktansa yazdığım rehberleri okumanı öneriyorum sana . **Bol Sanslar myth arrow 232**
Riotçu Yorumları
: Küme çıkma ve Oyuncu gelişim rehberi
Rehberin güzel ama biraz zor okunuyor . Tıpkı benim eski rehberlerim gibi :) ... Her paragrafın arasına bir satır - işareti çekersen panolarda daha güzel gözükecektir . Dilersen son konuma bakabilirsin . Ayrıca önemli cümleleri ** cümle ** yıldız şeklinde yazarsan kalın ve vurgulu bir yazı elde edersin . Saygılarımla #myth arrow 232
: Çok güzel bir İlloi Rehberi olmuş teşekkür ederim. Gold V liginde oynayan bir kişiyim ve Jungle main olan biriyim cidden İlloi’ye baskın gitmenin mantıksız olduğunu 5-6 sefer farklı herolarla 2de2 vererek öğrendim ve muazzam bir güç olduğunu gördüm arakçı rünüyle ciddi derecede GangPlank kadar en az güçlü olduğunu gördüm ve bu gün ilk İlloi maçımı atıcam umarım iy bir netice alırım , çok yararlı bir rehber olmuş dediğim gibi tekrardan teşkekkürler .. :) <3
Yorumun için Teşekkür ederim , Sağlıcakla kal :) **Saygılarımla #myth arrow 232**
bitbit44 (TR)
: Yeni şampiyon ne zaman gelicek?
Öncü bir şampiyon çıkmasını bekliyorum . Yani hasarı ve tanklığı yüksek ama mobilitesi az bir şampiyon .
: O değilde yeni yamadan sonra minyonlarda bir gariplik var.Koridorda karşımdaki adama düz vuruş yapmak için azcık ileri gidiyorum önümde minyonlarım var.Rakibe daha düz vurmadan rakip minyonlar ''Sen hayırdır abi'' diyip atara geçiyorlar.Minyonların agrosunda değişiklik mi yapıldı?
Evet minyonların agrosunda bir değişiklik yapıldı . Bu değişiklik rakibe düz vuruş dışında rakibi hedef alarak atılan yeteneklerden sonra minyonların sizi hedeflemesini sağlıyor . Bundan en çok etkilenen şampiyonlar da cassiopeia , pantheon gibi rakibi hedefleyerek skill atan şampiyonlar . **Saygılarımla #myth arrow 232**
: Ayrıntılı Lane Kazanma Rehberi !
Lane Freeze , Proxy , Split Push vb. anlattığım rehberin yeni ve daha başarılısını paylaştım . Dilerseniz [buraya](https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yeni-oyuncu-kosesi/hBsH0zIJ-minyon-dalgasana-kontrol-etme-rehberi) tıklayarak ** "Minyon Dalgasını Kontrol Etme" ** adlı rehberime göz atabilirsiniz . **Saygılarımla #myth arrow 232 **
Riotçu Yorumları
XanFar (TR)
: Şahsen yaralı buldum hoş bir rehber olmuş tebrikler ama benim üzlüdüğüm nokta bunların bana karşı kullanılması ben bir mordekaiser oyuncusuyum ve eğer bir riot çalışanı dinliyorsa **_#REWORK / BUFF MORDEKAİSER_** yani mordkeaiser karşı lane de oynamak gerçekten zordur bunu düşmanımın psikoljisinden anlayabiliyorum ve buna karşın NEREDEDEYSE bütün oyun 2v1 yapmak zorunda kalırım ki bizim ormancımız kuşlarla yaşam mücadelesi veriyorken ben kazanmış olduğum lanemmi kaybediyorum neyse ki bu rehberde basit birkaç hatamı buldum ve daha dikkatli olmam gerektiğini çözdüm her neyse yeni başlayanlar için güzel bir rehber olmuş tebrikler {{sticker:sg-ahri-2}}
Yorumun için Teşekkür ederim . **Saygılarımla #myth arrow 232**
: Konu ile ilgili youtube da bir video çekersen çok daha güzel olur ellerine emeğine sağlık yararlı konu.
Youtubeye sıcak bakmıyorum o kadar ve becereceğimden şüpheliyim . Eğer video yapabilme yeteneğin varsa Benim Yazılarımı videoya uyarlayabilirsin . Yinede önerin için Teşekkür ederim . **Saygılarımla #myth arrow 232 **
  Riotçu Yorumları
: Ustasından Ayrıntılı İllaoi Rehberi ( Yeni Rünler OP )
Güncelleme ! Konunun orjinalliğini bozmadan artık farklı yaptığım bir şeyi yazmak istiyorum . İllaoi ile bir oyunda yanlışlıkla Anahtar rünü Arakçı aldım ve arakçının çektiğimiz ruhda da çalıştığını fark ettim . Ve bundan dolayı İllaoi gayet güçlü . Artık İllaoiye Arakçı rünüyle giriyorum . Saygılarımla #myth arrow 232
: Fazla Op Hero
Ayar oluyorum abi Şampiyon zaten yavaş ve sınıfı içinde bulunduğu öncülerin özelliklerini taşıyor sadece . Kite , dodge bilsen pek sorun olmaz senin için . Sana önerim biraz İllaoi oynaman olacaktır çünkü karşısında duramadığın şampiyonları oynarsan daha rahat edersin . İstersen oynamadan önce İllaoi ile ilgili rehberime bir göz atabilirsin . Saygılarımla #myth arrow 232
zSynans (TR)
: Kayn ve Illaoi nerf yemeli.
İllaoi nin güçlü olması sınıfı olduğu öncü sınıfının özelliğidir . Öncü sınıfı demek üzerinde hasar tutabilen hemde yüksek hasar vurabilen demektir . Ancak mobiliteleri sınırlıdır . Azıcık dodge , kite yapsan İllaoi ye karşı zorlanmassın . Saygılarımla #myth arrow 232
: OYUN ANCA BAŞA SARIYOR 17GB YENİDEN YENİDEN YENİDEN YÜKLEMEYE ÇALIŞIP DOSYA TARAYIP YENİDEN BAŞA SAR
Empsr34 (TR)
: > [{quoted}](name=Empsr34,realm=TR,application-id=AjIBwmWT,discussion-id=QYWaJuxO,comment-id=00020000,timestamp=2018-01-03T18:14:29.524+0000) > > NASI ISLEM ASLATICAZ > > > > > > > {{champion:55}}
Bence Destek Bölümünden Bilet At ve sorununu bildir . Riot Çalışanları sana yol gösterecektir .
: Öhöm, güzel konu fakat illoi benlik hero değil, Youmuus'un bir videosu var, 2 gün önce yüklemiş yani 6 Aralıkta. Bildiğim kadarıyla 6 Aralıkta PBE'ye yeni yama geldi ve sanırsam hortlağın pençesi değişti. Fiora ile bir videosunu çekmişti. Açıkçası kabiliyet zamanında ben de fiorayı hortlağın pençesi ile oynuyordum hem fio hem de hortlak nerflenmeden önce ve gayet güzel oluyordu. Tanklara karşı alıyordum genellikle. Şimdi ise 7.24 de mini bir yama daha gelecek ve fiora güçlendirilecekmiş. Hortlağın pençesindeki bu değişim ile savaş şevkinin eksiğini kapatmasına yetecek mi sence?
Konuya çok hakim değilim lakin araştırmam kadarıyla genel olarak fiora ya buff ve hortlağın pençesi ne nerf gelcek sanırım . Fiora biraz daha güçlenir tabi ama metaya gireceğini sanmıyorum . Öyleki değişimlerin yeni olmasıyla beraber gereksiz güçlü şampiyonlar da var . Yavaş yavaş oyun dengelenirse belki metada yer bulabilir .
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
ÔLuxBu (TR)
: Adam akıllı botta oynayan insan
Senin o eloda düzgün birisini bulman zor . Ben Golddan 2 haftada falan tek başıma çıkmıştım .
: BİRİMİZ BEŞİMİZ İÇİN MODU NEREDE KALDI
Aynen de beğenilen modlar az geliyor yoksa insanlar başka birşey oynamıyor . Ama bu kadar da az çıkması yanlış birşey . Bir ara getirirler İnşallah ! Saygılarımla #myth arrow 232
: Oyunculardan memnun degilim
Gümüşten çıkamamış olman senin hatan . Daha iyi oynarsan kesinlikle çıkarsın . Öyleki kimseyede suç atma . Yok freeci , yok feeder . Hepsi bahane . Benim ilk konularımada bakabilirsin , bende o yollardan geçtim ve bu sezonu platin bitirdim . Sana daha iyi oynaman için önerim makaleler okuyup uygulaman , profosyonel oyuncuların oyunlarını incelemen olacaktır . Daha fazla bilgi istiyorsan konularıma göz atabilirsin . Saygılarımla #myth arrow 232
: PBE HESABIMI UNUTTUM
E-Posta nı biliyorsan hesabını geri almak için işlem başlatabilirsin . Eğer ki e-postanıda bilmiyorsan bir bilet atarsan sana yardımcı olacaklardır . Saygılarımla #myth arrow 232
: URF BİZDE NENDEN YOK
Eğer PBE serverine kayıt olur indirirsen sende URF a girebilirsin . Saygılarımla #myth arrow 232
: internet cafe turnuvası
Merhabalar ; Sizin ilk yapmanız gereken bir fiyat belirlemek ki herkesin belli bir ücret ödemesi gereksin . Sonra müşteriye göre bir takım sınırı belirleyin . İlk başlarda düşük sayıda takım alın ki başvurulara göre 2. turnuvanızda duruma göre takım alabilirsiniz . Sonra belli bir ücret belirleyin . Mesela Takım başı 50 TL makuldur . ( Oyuncu başına 10 TL olarak ) . 8 takım katılsa 400 TL kazanırsınız . 1 . takımın ödüllerinide kişi başı 1780 RP yaparsanız şu küçük çaplı turnuvadan 240 TL kar etmiş olursunuz . Yapacağınız reklam vb . herşey sizin takım sayınızıda etkiler . Size son önerimse lol forumlarından ayrılmamanız olacaktır . Buradan da adamlar toplayabilirsiniz . **Saygılarımla #myth arrow 232 **
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Silah300 (TR)
: kardeşim hazır grupdan diyoruz anlamıyosun galiba {{sticker:slayer-jinx-wink}}
anahtar parçası için grup istiyodu , kutu için senin daha önce kutu almadığın bir şampiyonla S alman gerekir lakin profiline bak kutu hakkın var mı yokmu bir bak önce .
: Seviyeler, IP ve ödüllere gelecek değişiklikler
Efsane olmuş şimdiden biriktiriyorum MÖ leri ..
: Zeka Yaşı
Zeka yaşın 21-29 olsa bu panolara bu konuyu açmazdın .
: Plat 3 Mid ve Plat 5 Jungle ız Turnuva için takım arıyoruz
: BİLİN BAKAKIM RESİMDE EN FAZLA HANGİ HERO VAR ( RİOT GÖZÜNÜ SEVİYİM ŞU İŞE Bİ DUR DE)
Basidinden rank girsen yada sıralı seçim girsen ve yasuo banlasan ?
KnıveS (TR)
: -MASTER Yİ NEDEN BU KADAR GüÇLü
master yi güçlü değil . Stanlarınızı doğru düzgün atarsanız işlevsiz kalır . Tabi her kasan şampiyon tek atar ama Master Yi yi erken oyunda düşürmek kolaydır zaten gang atmasıda zordur . Bu nedenle master yi bence güçlü değil .
KheriaBS (TR)
: olmadı
o zaman herhangi bir dosyadan klasör seçeneklerine gir . Biraz kurcala orada bilinen dosyalar için uzantıları gizle diye bir yazı olcak tiki kaldır . Sonra açmak istediğin dosyanın uzantısını göreceksin . Silerek eski haline getir .
TheSkp21 (TR)
: Yasuo Rehberi
çok gereksiz , herkesin bildiği , uğraşılmamış , sadece yazmak için yazılmış bir rehber olmuş . Rehber okumadan rehber yazılmaz .. Hiç bilmiyorsan yabancı dilin iyiyse yabancı kaynakları çevirip paylaş büyük beğeni alırsın ..
: İLK BANIMI YEDİM ŞİMDİ NE YAPMALIYIM
sen bu oyunu bırak zaten 1 seferde ceza yemessin . Bu oyun sensiz daha güzel olacak ..
Devamını göster

myth arrow 232

66. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ