: Öhöm, güzel konu fakat illoi benlik hero değil, Youmuus'un bir videosu var, 2 gün önce yüklemiş yani 6 Aralıkta. Bildiğim kadarıyla 6 Aralıkta PBE'ye yeni yama geldi ve sanırsam hortlağın pençesi değişti. Fiora ile bir videosunu çekmişti. Açıkçası kabiliyet zamanında ben de fiorayı hortlağın pençesi ile oynuyordum hem fio hem de hortlak nerflenmeden önce ve gayet güzel oluyordu. Tanklara karşı alıyordum genellikle. Şimdi ise 7.24 de mini bir yama daha gelecek ve fiora güçlendirilecekmiş. Hortlağın pençesindeki bu değişim ile savaş şevkinin eksiğini kapatmasına yetecek mi sence?
Konuya çok hakim değilim lakin araştırmam kadarıyla genel olarak fiora ya buff ve hortlağın pençesi ne nerf gelcek sanırım . Fiora biraz daha güçlenir tabi ama metaya gireceğini sanmıyorum . Öyleki değişimlerin yeni olmasıyla beraber gereksiz güçlü şampiyonlar da var . Yavaş yavaş oyun dengelenirse belki metada yer bulabilir .
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: Adam akıllı botta oynayan insan
Senin o eloda düzgün birisini bulman zor . Ben Golddan 2 haftada falan tek başıma çıkmıştım .
: BİRİMİZ BEŞİMİZ İÇİN MODU NEREDE KALDI
Aynen de beğenilen modlar az geliyor yoksa insanlar başka birşey oynamıyor . Ama bu kadar da az çıkması yanlış birşey . Bir ara getirirler İnşallah ! Saygılarımla #myth arrow 232
: Oyunculardan memnun degilim
Gümüşten çıkamamış olman senin hatan . Daha iyi oynarsan kesinlikle çıkarsın . Öyleki kimseyede suç atma . Yok freeci , yok feeder . Hepsi bahane . Benim ilk konularımada bakabilirsin , bende o yollardan geçtim ve bu sezonu platin bitirdim . Sana daha iyi oynaman için önerim makaleler okuyup uygulaman , profosyonel oyuncuların oyunlarını incelemen olacaktır . Daha fazla bilgi istiyorsan konularıma göz atabilirsin . Saygılarımla #myth arrow 232
: PBE HESABIMI UNUTTUM
E-Posta nı biliyorsan hesabını geri almak için işlem başlatabilirsin . Eğer ki e-postanıda bilmiyorsan bir bilet atarsan sana yardımcı olacaklardır . Saygılarımla #myth arrow 232
: !!!!!!!!!!!!!!!! RİOT BUGA DİKKAT !!!!!!!!
Eğer böyle bir hata varsa seni takdir ederim . Ama bir daha konu açarsan başlığı daha ilgi çekici , düzgün yazabilir , daha fazla kişinin ilgisini çekebilirsin . Saygılarımla #myth arrow 232
: URF BİZDE NENDEN YOK
Eğer PBE serverine kayıt olur indirirsen sende URF a girebilirsin . Saygılarımla #myth arrow 232
: internet cafe turnuvası
Merhabalar ; Sizin ilk yapmanız gereken bir fiyat belirlemek ki herkesin belli bir ücret ödemesi gereksin . Sonra müşteriye göre bir takım sınırı belirleyin . İlk başlarda düşük sayıda takım alın ki başvurulara göre 2. turnuvanızda duruma göre takım alabilirsiniz . Sonra belli bir ücret belirleyin . Mesela Takım başı 50 TL makuldur . ( Oyuncu başına 10 TL olarak ) . 8 takım katılsa 400 TL kazanırsınız . 1 . takımın ödüllerinide kişi başı 1780 RP yaparsanız şu küçük çaplı turnuvadan 240 TL kar etmiş olursunuz . Yapacağınız reklam vb . herşey sizin takım sayınızıda etkiler . Size son önerimse lol forumlarından ayrılmamanız olacaktır . Buradan da adamlar toplayabilirsiniz . **Saygılarımla #myth arrow 232 **
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Silah300 (TR)
: kardeşim hazır grupdan diyoruz anlamıyosun galiba {{sticker:slayer-jinx-wink}}
anahtar parçası için grup istiyodu , kutu için senin daha önce kutu almadığın bir şampiyonla S alman gerekir lakin profiline bak kutu hakkın var mı yokmu bir bak önce .
: Seviyeler, IP ve ödüllere gelecek değişiklikler
Efsane olmuş şimdiden biriktiriyorum MÖ leri ..
: Zeka Yaşı
Zeka yaşın 21-29 olsa bu panolara bu konuyu açmazdın .
: Plat 3 Mid ve Plat 5 Jungle ız Turnuva için takım arıyoruz
: BİLİN BAKAKIM RESİMDE EN FAZLA HANGİ HERO VAR ( RİOT GÖZÜNÜ SEVİYİM ŞU İŞE Bİ DUR DE)
Basidinden rank girsen yada sıralı seçim girsen ve yasuo banlasan ?
KnıveS (TR)
: -MASTER Yİ NEDEN BU KADAR GüÇLü
master yi güçlü değil . Stanlarınızı doğru düzgün atarsanız işlevsiz kalır . Tabi her kasan şampiyon tek atar ama Master Yi yi erken oyunda düşürmek kolaydır zaten gang atmasıda zordur . Bu nedenle master yi bence güçlü değil .
: 840 RP KAMPANYASI NEDEN ÇALIŞMIYOR?
Lan evet diyinde ankete hesabını versin bunlardan kurtuluruz belki ..
KheriaBS (TR)
: olmadı
o zaman herhangi bir dosyadan klasör seçeneklerine gir . Biraz kurcala orada bilinen dosyalar için uzantıları gizle diye bir yazı olcak tiki kaldır . Sonra açmak istediğin dosyanın uzantısını göreceksin . Silerek eski haline getir .
TheSkp21 (TR)
: Yasuo Rehberi
çok gereksiz , herkesin bildiği , uğraşılmamış , sadece yazmak için yazılmış bir rehber olmuş . Rehber okumadan rehber yazılmaz .. Hiç bilmiyorsan yabancı dilin iyiyse yabancı kaynakları çevirip paylaş büyük beğeni alırsın ..
: İLK BANIMI YEDİM ŞİMDİ NE YAPMALIYIM
sen bu oyunu bırak zaten 1 seferde ceza yemessin . Bu oyun sensiz daha güzel olacak ..
: İade Haklarımız
Haklısın çünkü oyuncular ( biri ben :D ) oyuna yeni başladığında çok gereksiz şekilde kullanıyorlar , bilmiyorlar . ( mesela 1 rünü iade etmek :D ) . Bu neden le takdir sistemine iade hakkı eklenebilir bir şekilde . Yada gold ve üzeri bitiren oyunculara sezon sonunda 1 iade hakkı verilebilir .
KheriaBS (TR)
: YARDIM EDERMİSİNİZ?
birlikte aç diyip gözatıp League of legends istemcisini seçersen açılacaktır . Olmassa tekrar yazabilirsin .
: Lux Oyun Taktikler
Sen olduğun ligden bir çık öyle rehber yap ki herkesin işine yarasın . Ve senin burda söylediklerin herkesin bildiği şeylerdir , rehber bile sayılmaz .
: Her şampiyona rp indirimi geldiği gibi ip indirimide gelsin
Çok hızlı IP biriktirirseniz sonrasında da IP ile alacak birşey yok diye ağlarsınız .. Hemde Riot un para kazanma stratejilerinden birisi bu ..
: > [{quoted}](name=Hsynpla,realm=TR,application-id=QLxBR7He,discussion-id=jIKbUnne,comment-id=0006,timestamp=2017-08-25T08:47:54.430+0000) > > Eline saglik guzel insan main adc olmamasina ragmen okudum :) keske biri ciksada jungleri anlatsa boyle ^^ jungler ile silverdan p3e çıkmıştım bi kaç bişey biliyorum ama muhtemelen senden çok değildir sadece bana göre en önemli bi kaç basit şey: 1 karşı ormancı nerden başladı ( eğer karşı top geç geldiyse muhtemelen toptan bot geç geldiyse muhtemelen bottan başladı) 2 1. adıma bakıyor bu da adam ordan başladıysa ona göre takip edicen adam bi yerde gözüktüğü zaman farmına bakıp hangi campları kesmiş ona bakıcaksın 3 ittiren laneye yakın durucan ki ct gank ile çok yüksek ihtimal avantajlı taraf siz olcaksınız 4 global görevler
Peki bnm gibi bazı oyuncular jungler başlamasa bile geç geliyorki junglerin yeri anlaşılmasın . Bu durumda ne yapacaksın ?
: ANINDA GERİBİLDİRİM RAPORU ALANLAR ÖDÜLLENDİRİLSİN.
Reportladığın kişinin ceza alması zaten bir ödül ..
SchizZzo (TR)
: Aynen kardeşim çok adaletsiz bir sistem var oyunda ne yazıkki.Sadece leaver buster değil ranked eşleşmeleri çok adaletsiz.Mesela benim main hesap gold3 bana bronz 1- 2 gelyor karşıya plat 2-3 atıyor oyun.Saçmalık
Sen normal game girip kendi liginden adam ararsan bulamassın . Rank atarsan max 1 lig farkı olur . Ayrıca elektrik vb . Sürekli gidiyorsa oyuna girme zaten , başkasının oyunuda mahvoluyor .
tolisaq (TR)
: Gereksiz ban
Sen neyin kafasını yaşıyorsun buradaki insanlar mal değil , o hileleri ister açarsın ister açmassın . Oyundan uzaklaşmanda güzel olmuş . Türkiye serveirnden bir pislik daha eksildi .
: TÜRK KÜLTÜRÜNE AİT 46 KOSTÜM ÖNERİSİ
Valla ne yalan söyliyim okumadım ama konuya artıyı verdim çünkü benim okumaya üşendiğim şeyleri üşenmeden yazmışsın helal olsun :D .
: ñòLãäE Şampiyon Tasarımı
Konunun aldığı oylardan sonra LOL Türkiye serverinin halini anlamış durumdayım ... Acı verici ama gerçek .
: Koleksiyon kısmına 'Kostümlerim' Eklense ?
Güzel olurduda herkes yazdı zaten sırf insanlar konuna baksın diye yeni konu açacağına başkasının konusuna destek versen nasıl olurdu ?
: lol hakkındaki gelişmeler
Mağaradan çık bi bak . Bidaki yama urf geliyo zaten .
: Bronzdan benimle birlikte cikabilcek birisini ariyorum
Gel birlikte girelim smurf kasıyorum adı Totu Azerbaycan
Jollyboy (TR)
: Buzdoğan Eldiven,Efsun;Rün Feryadı,Ölü Adamın Zırhı,Hextech Eşyaları,Totem Uğuru vs.
karşısı full ap gelse adam bitti lan öyle buildmi verilir :D
FPS (TR)
: > [{quoted}](name=Kênz î Mahfí,realm=TR,application-id=QLxBR7He,discussion-id=YZRoaeIz,comment-id=0000,timestamp=2017-07-30T21:00:01.793+0000) > > O uygulama kalkalı çok oluyor.Artık hextech seti veriyorlar 5 levelde. Mağara yazanlar gelmeden... :D
mağaradan çıkmamış mı daha lan bu :D
Lankster (TR)
: Zaten değiştiriyosun :D Sadece kontrolden ''D'' yerine "F" , "F" yerine "D" yazman yeterli :D
Bende bunu düşünmüştümde zaten sonraki oyunda da normal şekilde koyduğum sihirdar büyülerini yanlış attım . :) Bence en sağlıklısı bu çözümün uygulanmasıdır
Riotçu Yorumları
: rp ayagına gittin demi gmailine gir ordan en sol girilin yerin konumu var hangi şehirde en son ne zaman girdiği var senin gamildinde ıp adreside var ordan bul çoçugu bende yaşadım rp ayagına ama çoçuğu buldum dava edicektim korktu geri verdi hesabımı :D
: Yeni LP sistemi
İyi oynuyorsan taşırsın zaten . Birazda kil salmayı dene , sadece sen kasarsan focusu yersin ve takımın ölür . Ayrıca ligini merak ettim , hangi elodan çıkamıyorsun . Ben hep bahaneler bulurdum önceden elolarla ilgili ama geliştikçe lig atladım . İyiysen kazanırsın ..
Xer (TR)
: oyuna toplam 210 saat harcamışsın ve betadan beri oynuyorsun ha :D güldüğrdün.Ben 3 sezondur oynuyorum 600 saatim var :d
2 sezondur oynuyorum diğer hesaplarım flaan 1500 saat olmuş :))
: RİOT BİR BAKAR MISIN
Hesabını boostlatmış olabilir , yani ilk 10 maçını eloboostçulara attırmış olabilir . Veya unranked gördüğünüz adam geçen sezon o ligdeydi ve bu sezonda yeni bir lige yerleşicekti ama elosu orası olduğu için gelmiş olabilir ...
: Seriden Düşüp Tekrar Çıktım 1 Oyun Kazanma Gelmedi
Bana yazısıda gelmiyor . 3 küme boyunca vermedi bu zaferi ..
: Nasıl Daha İyi Oynarım
Aslında sana koçluk yapabilirim . benim tecrübe etmek istediğim birşey koçluk . Hem oyunu daha hızlı öğrenirsin . hemde ben koçluğu öğrenmiş olurum . İstersen beni oyundan ekleyebilirsin . Nickim myth arrow 232 . Ayrıca yazdığım rehberlerede bakabilirsin . İyi oyunlar...
: 6300 ıp var ne alcağımı bilmiyorum ve pişman olmak istemiyorum mainim solo sizce ne almalıyım
kesinlikle illaoi almanı öneririm . Lane kazanman çok kolay olur . İstersen konularımdan illaoi hakkında yapmış olduğum rehbere de bakabilir fikir edinebilirsin .
: Şampiyon KDA'Ları
Şampiyon kdaları derken kendi yaptığın kdaysa evet sezona göre belirtiliyor bu kdalar..
Devamını göster

myth arrow 232

32. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ