Ryuujî (TR)
: Bir haftada 2-3 level kasıyorsan muhtemelen oyunu çok az oynuyorsun ve eski sisteme göre de o kadar hızlı şampiyon alman zor. Öncelikle şunu belirteyim, seviye atladığında minimum 810 Mavi Öz değerinde şampiyon kristalleri kazanıyorsun. >Şimdiden yaptığımız bir değişiklik de var: Bu hafta, geçtiğimiz günlerde ganimet sandıklarından çıkan ödüllerin minimum değerini yukarı çektik. Eskiden çıkabilecek en düşük ödül 720 MÖ değerindeydi ama artık 810 MÖ oldu. Yeni sistemde seviye atlamak 1 ya da 2 gününü alıyor, bu demek oluyor ki bir haftada bence en az 5 seviye atlamalısın. Bu da yaklaşık 4050 Mavi Öz'e denk geliyor. 6300'lük bir şampiyon kristalini işlemek istediğin içini öze çevirdiğini varsayalım ve 2800 Mavi Öz elde ettin diyelim. Bu senin gözünde eski sistemi yeni sistem karşısında daha güzel gösterecektir. Fakat sen o 2800 Mavi Öz'ü tamamlayıp 3000 küsürlere getirdiğinde, 6300'lük şampiyonu inanılmaz bir indirimli fiyatta işlemiş olacaksın, bu da senin eski sisteme göre birkaç yüz Mavi Öz kar ettirecek. Eski sistemde bu süreçte en fazla 3200 Mavi Öz kasabilirdin. Aynı zamanda eski sistemde Mavi Öz elde etmen çok zordu. Ya Hextech sandıklarından kostüm yerine şampiyon düşürecektin (ki zaten sandıklar kırk yılda bir geliyor) 1700'e rastgele şampiyon kristalini 2 ya da 3 kere alıp anca 6. ya da 7. seviye bir imge geliştirebiliyordun, bu da 3400 - 5100 IP demek oluyordu. Şuan ise 6 ya da 7. seviye imgeler için daha hesaplı Mavi Öz harcıyorsun, tek eksisi bu sistemin IP ile birleşmiş olması. Bunun için geliştirmek istediğin şampiyonların kristallerini saklamalısın ki en hesaplı yol ile birleştir. Eski sistemde de hem şampiyonların seviyeleri geliştirmek hem de şampiyon açmak istiyor olsaydın, şuanki sistemden daha yavaş ilerliyor olacaktın, inan bana. İstediğin kadar sayısal değerle gelebilirim. Bu sistemde eskisine kıyasla zararlı çıkıyor olman için günde 15-20 maç falan atıyor olman gerek. :)
Ben bursa devlet hastanelerinde görev aldığım için oyuna vakit ayıramıyorum yani gece 3 de çıkıp akşam 8 9 gibi gelmem bir oluyor oyun zamana dayalı bir oyun ve ne kadar oynarsan o kadar kasılırsın durumunda herkes gibi 1 haftada 6 level alamıyorum :)
Ryuujî (TR)
: Bir haftada 2-3 level kasıyorsan muhtemelen oyunu çok az oynuyorsun ve eski sisteme göre de o kadar hızlı şampiyon alman zor. Öncelikle şunu belirteyim, seviye atladığında minimum 810 Mavi Öz değerinde şampiyon kristalleri kazanıyorsun. >Şimdiden yaptığımız bir değişiklik de var: Bu hafta, geçtiğimiz günlerde ganimet sandıklarından çıkan ödüllerin minimum değerini yukarı çektik. Eskiden çıkabilecek en düşük ödül 720 MÖ değerindeydi ama artık 810 MÖ oldu. Yeni sistemde seviye atlamak 1 ya da 2 gününü alıyor, bu demek oluyor ki bir haftada bence en az 5 seviye atlamalısın. Bu da yaklaşık 4050 Mavi Öz'e denk geliyor. 6300'lük bir şampiyon kristalini işlemek istediğin içini öze çevirdiğini varsayalım ve 2800 Mavi Öz elde ettin diyelim. Bu senin gözünde eski sistemi yeni sistem karşısında daha güzel gösterecektir. Fakat sen o 2800 Mavi Öz'ü tamamlayıp 3000 küsürlere getirdiğinde, 6300'lük şampiyonu inanılmaz bir indirimli fiyatta işlemiş olacaksın, bu da senin eski sisteme göre birkaç yüz Mavi Öz kar ettirecek. Eski sistemde bu süreçte en fazla 3200 Mavi Öz kasabilirdin. Aynı zamanda eski sistemde Mavi Öz elde etmen çok zordu. Ya Hextech sandıklarından kostüm yerine şampiyon düşürecektin (ki zaten sandıklar kırk yılda bir geliyor) 1700'e rastgele şampiyon kristalini 2 ya da 3 kere alıp anca 6. ya da 7. seviye bir imge geliştirebiliyordun, bu da 3400 - 5100 IP demek oluyordu. Şuan ise 6 ya da 7. seviye imgeler için daha hesaplı Mavi Öz harcıyorsun, tek eksisi bu sistemin IP ile birleşmiş olması. Bunun için geliştirmek istediğin şampiyonların kristallerini saklamalısın ki en hesaplı yol ile birleştir. Eski sistemde de hem şampiyonların seviyeleri geliştirmek hem de şampiyon açmak istiyor olsaydın, şuanki sistemden daha yavaş ilerliyor olacaktın, inan bana. İstediğin kadar sayısal değerle gelebilirim. Bu sistemde eskisine kıyasla zararlı çıkıyor olman için günde 15-20 maç falan atıyor olman gerek. :)
> [{quoted}](name=Ryuujî,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=2JAlOrqw,comment-id=0000,timestamp=2017-11-18T09:50:35.132+0000) > > Bir haftada 2-3 level kasıyorsan muhtemelen oyunu çok az oynuyorsun ve eski sisteme göre de o kadar hızlı şampiyon alman zor. > > Öncelikle şunu belirteyim, seviye atladığında minimum 810 Mavi Öz değerinde şampiyon kristalleri kazanıyorsun. > > Yeni sistemde seviye atlamak 1 ya da 2 gününü alıyor, bu demek oluyor ki bir haftada bence en az 5 seviye atlamalısın. Bu da yaklaşık 4050 Mavi Öz'e denk geliyor. 6300'lük bir şampiyon kristalini işlemek istediğin içini öze çevirdiğini varsayalım ve 2800 Mavi Öz elde ettin diyelim. Bu senin gözünde eski sistemi yeni sistem karşısında daha güzel gösterecektir. > > Fakat sen o 2800 Mavi Öz'ü tamamlayıp 3000 küsürlere getirdiğinde, 6300'lük şampiyonu inanılmaz bir indirimli fiyatta işlemiş olacaksın, bu da senin eski sisteme göre birkaç yüz Mavi Öz kar ettirecek. > > Eski sistemde bu süreçte en fazla 3200 Mavi Öz kasabilirdin. > > Aynı zamanda eski sistemde Mavi Öz elde etmen çok zordu. Ya Hextech sandıklarından kostüm yerine şampiyon düşürecektin (ki zaten sandıklar kırk yılda bir geliyor) 1700'e rastgele şampiyon kristalini 2 ya da 3 kere alıp anca 6. ya da 7. seviye bir imge geliştirebiliyordun, bu da 3400 - 5100 IP demek oluyordu. > > Şuan ise 6 ya da 7. seviye imgeler için daha hesaplı Mavi Öz harcıyorsun, tek eksisi bu sistemin IP ile birleşmiş olması. Bunun için geliştirmek istediğin şampiyonların kristallerini saklamalısın ki en hesaplı yol ile birleştir. > > Eski sistemde de hem şampiyonların seviyeleri geliştirmek hem de şampiyon açmak istiyor olsaydın, şuanki sistemden daha yavaş ilerliyor olacaktın, inan bana. > > İstediğin kadar sayısal değerle gelebilirim. Bu sistemde eskisine kıyasla zararlı çıkıyor olman için günde 15-20 maç falan atıyor olman gerek. :) Yazdığım herşey örnek ve ortalama olarak hesap edildi ben ona göre bir cümle kurdum yeni sistemden baya hoşlandığın açık her olumsuz cevaba sistemin çok iyi olacağını anlatıyorsun şahsen ben düşüncelerimi sundum yeni sistemde imge açmak daha zor gelen ganimetten çıkan herolar çok iyi bile olsa açmak için MÖ lazım ve hangisini dönüştürüpte açacağım 21 saatte verilen GİG yeni güncelleme dahilinde 50 mavi özün yetersiz olacağını bildirdim şöyle düşün 30 levelsin ve senin açmadığın 50 60 tane şampiyon var çok istediğin oynamak istediğin hero için MÖ toplamak istiyorsun ve 200 lerde özün var GİG den alacağın 50 öz + 3 tane şampiyon çıkartman gerek levellerde bunun içinde en az 5 6 dan fazla level alman lazım 6300 ü toplarlaman için yeni sistem bence kötü. MÖ kazanmak zorlaştı kesem bol diyorsan RP ile alabilirsin ama şahsen ben bu MÖ nün yeni sisteme bütün kararlarım olumsuz her oyunda verilmesi gereken MÖ belirli bir sayı olmalı levelle olması kötü ya o level atlamalardan hiç bir ödül verilmese ne yapacaksın GİG ye kalıyorsun ve 50 MÖ yü 21 saatte bir alıcaksın tabi bu bir örnek bunu yorumlama düşünme açısından söylüyorum.
Ryuujî (TR)
: Eski sistemde bile 150 IP veriyorlardı, bu sistemde zaten bol keseden Mavi Öz verirlerken böyle bir adım atacaklarını düşünmüyorum. 1 haftada 350 Mavi Öz kasmanı neye dayanarak söylüyorsun, eski seviye sistemine göre mi? :D Şuanki seviye sisteminde 8 maç atman seni seviye atlatıp minimum 810 Mavi Öz verecektir ve bu her türlü eski sistemden daha iyi. Yani şuna emin olabilirsin, şuan şampiyon tamamlayamıyorsan eski sitemle hiç tamamlayamazdın. :P
şöyle bir örnek vereyim GİG den alacağın 50 mavi öz 1 haftada her gün bunu tekrar etsen 350 olucaktır burdan hesap edebilirsin. eski sistemde her atılan maçta verilen ip daha avantajlı oluyor. emin olarak söyledim bir adım atılmalı sıkıntılı bu durum eski sistemde ben 100 maç atsamda yine açacağım şampiyonlar daha iyi oluyor belirli hedeflerle açıyorum.
Riotçu Yorumları
Ryuujî (TR)
: Selam. Zaten Günün ilk galibiyeti bonusunun bir sonraki yamadan itibaren 575 XP yerine 400 XP + 50 Mavi Öz vermesi planlanıyormuş. Bu konuda League of Legends'in haberler sayfasını takip edersen, bu konuda yaptıkları iyileştirmeleri güncel olarak takip edebilirsin. İlgili yazı burada, değiştirdikleri ve kolaylaştırdıkları diğer şeyleri görmen için incelemeni öneririm: https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/gameplay/seviye-atlama-ve-oduller-duzenlemeler
175 exp hediye exp yi çıkartıp + 50 mavi öz vermesi çok daha kötü olucak 21 - 24 saatte 1 kere 50 mavi öz alıcaksın 1 haftada 350 mavi öze sahip olucaksın bence daha kötü. 50 yerine 500 yapılmalı daha açılmamış olan şampiyonlar mevcut bende 6300 ler var daha 1 haftada kastığım 350 mavi öz benim bir işime yaramiyacak :/
PSGantai (TR)
: > [{quoted}](name=Veyselkana636,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=ccbKHtUv,comment-id=0000,timestamp=2017-10-27T20:46:08.523+0000) > > Oyun sana bir şans tanıyor 3 uyarı veriyor sohbet kısıtlaması ve bu uyarıları göz ardı edip sistem sana 14 gün ban atıyor ve kafanı toparlama yaptığın hatanı anlama gereksinimini sunmakta. > > Buna rağmen hala oyunda sihirdar kanunlarını bozuyorsan sistem sana kalıcı ban atıyor perma banların hiç biri açılmıyor. > > yeni hesap kasmalısın 1 yıl geçmiş zaten. > > Ve bu arada **YETENEKSİZ OYUNCU** diye adlandırdığın X kişisine sövme hakkın yok. Sen oyunu indirdiğinde ELMAS olarak çıkmadın. belki o yeteneksiz dediğin kişi şuan elmas 1 ? Ben biraz sinirlenip hemen tilt olan biriyim adamın profile baktım o da perma yemiş zaten :D
**Her şey mümkün.** {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
PSGantai (TR)
: Sunucunun TR tasınması hatrına perma banlar kaldırılsın
Oyun sana bir şans tanıyor 3 uyarı veriyor sohbet kısıtlaması ve bu uyarıları göz ardı edip sistem sana 14 gün ban atıyor ve kafanı toparlama yaptığın hatanı anlama gereksinimini sunmakta. Buna rağmen hala oyunda sihirdar kanunlarını bozuyorsan sistem sana kalıcı ban atıyor perma banların hiç biri açılmıyor. yeni hesap kasmalısın 1 yıl geçmiş zaten. Ve bu arada **YETENEKSİZ OYUNCU** diye adlandırdığın X kişisine sövme hakkın yok. Sen oyunu indirdiğinde ELMAS olarak çıkmadın. belki o yeteneksiz dediğin kişi şuan elmas 1 ?
Torettto (TR)
: Transfer
Network Operations – 10/11/2017 Dereceli sezonunun bitişi için yapılacak hazırlıklar sebebiyle hesap aktarımını devre dışı bıraktık. https://status.leagueoflegends.com/#tr Böyle bir bilgi verildi güncellemeleri takip etmeni öneririm. Dereceli sezonun bitişi için yapılacak hazırlıklar sebebiyle RİOT GAMES hesap aktarımını devre dışı bıraktı bu yüzden sezon bitimine kadar yapabileceğin bişi yok :) **7 Kasımda sezon bitiyor.** **Saat 23:59 diye biliyorum.** **8 kasım olarak hesapla salı ile çarşamba arasında :)**
: HESABIM ASKIYA NEDEN ALINDI?
e-postanda neden ban yediğine dair bir yazı var onu oku anlarsın ve kalıcı banlar hiç bir şekilde açılamaz. yeni hesap açıp 0 dan başlamanı öneririm.
Riotçu Yorumları
: Rapor Geribildirimleri Nasıl Çalışıyor?
günlük girdiğim maçlara bakılırsak 20 maç diye hesap edersek 20 maçtan 1 ile 3 arasında rapor geri bildimi geliyor bazen 3 ile 5 arasında bile oluyor bazen ceza yesede hiç gelmiyor veya dünden raporladığım kişi sabah seçim ekranında iken rapor bildirimi geliyor :D insan mutlu oluyor geri bildirim gelince ( reform kartları hariç onlar hoş değil xd )
: > [{quoted}](name=INNT SismanRambo,realm=TR,application-id=AjIBwmWT,discussion-id=Q22Thxmn,comment-id=0000,timestamp=2017-08-31T16:06:09.897+0000) > > La bide çok güzel bi iş yapıyomuş gibi emeği geçenlere teşekkürlerini sunmuşlar. > Bu işte emeği geçenlerin alayının {{item:1038}} Bu işte emeği geçenlerin alayının TEK?
eski adıyla söylüyor.
: Oyun İçi Sİhirdarlar İle Yaşadığınız Problemlere Tavsiye Çözüm.
bu konu bence bakılmalıydı ama 200 üzeri yok :/
: haklı olabilirsin +1
: Kusura bakma ben mevlana değilim herkese iyimser yaklaşayım
: Worlds'e kilitli: BAUSuperMassive eSports
Riotçu Yorumları
: Merhaba riot bey size bir sorum var benim yakın bir arkadaşımın hesabı kalıcı olarak uzaklaştırıldı ve benden kendine 2.hesabımı 1 haftalığına vermemi söyledi kıramadım verdim ama benim hesabıma kalıcı olarak Ban yedirmiş sizden ricam geri açar mısınız lütfen bundan sonra hesabımı kimseye vermeyeceğim lütfen beni kırmayın 3.5 yıldır LoL oynuyorum lütfen yardımcı olun
hesabının ban yeme sebebi hesap paylaşımından dolayı hesabını verdiğin için ban yedin g.o bida açılmaz yeni hesap kurman gerekiyor artık.
: Baştan sona rapor sistemi.
bilet gönder adamlara baksınlar %1 yanlış olasılık olabiliyor bi bilet at şansını dene :)
11JOKER (TR)
: CEZA SİSTEMİ
ceza sisteminde sadece küfür değil adamlara flame yaparsanda ceza yersin reform kartının konuşma geçmişini atarmısın ona göre cevap vericeğimde ?
Riotçu Yorumları
: KALICI UZAKLAŞTIRMA...
hesap banları açılmıyor be dostum g.o reform olucaktın 5 10 25 sohbet kısıtlaması aldın buna rağmen devam ettin + 14 gün ban yedin hala küfür ettmeye devam ettin riot sana toplamda 3 tane uyarı 1 tane 14 gün uzaklaştırma verdi sebepleri ise sportmen olman mute sistemini ve report sistemini iyi kullanmandı ama devam ettiğin için kalıcı olarak uzaklaştırıldın 4 uyarıyıda dinlemeliydin :/
: tahrik edilip ban yeme
kısa bilgi vereyim reform kartını bilmiyorum neden ban yediğini göremem ama oyun içinde mute sistemi diye birşey var oyun sonundada rapor sistemi adamı reportla mutele geç yapabilecek başka birşey yok kalıcı banları riot kaldıramıyor hocam g.o
: HESABIM KALICI BAN YEDIII!!!!!
{{sticker:zombie-brand-facepalm}}
DT SCOTN (TR)
: ben bir konu açmıştım , yeni takdir sisteminden önce 2 hafta uzaklaştırma aldım daha sonra hesabım açıldı bir süre oynadıkdan sonra ganimet alma hakkım geri geldi takdir sistemim 2'ydi herkesin başladığı gibi her oyun honor almıyordum ama yaklaşık 15 - 20 defa aldım fazla ne kadar honorda 3 oluyor bilmiyorum yine normal şekilde oyun oynuyorum ben jungle oynuyorum midde ahri var karşı junglerden gank yiyip öldü daha sonra ben gank attım 200 canı vardı canım fulldü ahrininde %60 falan girdim tanklıyorum alsın killi diye ölmemi bekledi daha sonrasında kesti chatden napıyorsun *** lowu falan yazmaya başladı dalsana dedim ne dive giriyon **** çocuğu falan yazmaya başladı ben birşey demedim daha sonra bota gank atıyorum 2 de 2 alıyoruz kule alıyoruz daha sonra ejderi aldık ahri bütün ormaınımı dönüp beni pingliyor yine küfür etmedim sakin kalmaya çalışyorum çünkü o adam allchatden gerçek anlamda ailevi değerime ağır küfürler ediyor reportlayın spamlıyor canım azdı mid kulesine doğru kaçıyorum arkamdan adam kovalıyor ahri full canla önümde dans edip beni spamlıyor daha sonrasında flash attıp beni kesti ve yine bana küfür ediyor takımda tek yakalanma dedi bende " .q ahrisi yüzünden öldüm " dedim başta ettiğim hiçbir hakaret yok gerçekden birden bire direk perma almam gerçekden çok üzüldüm vebir hata olduğunu düşünüyorum 2 hafta uzaklaştıramdan sonra gerçekden kendimi düzeltmeye çalıştım ya başka hiçbir ceza aldım ganimet almaya başladım takdir sistemim2ydi 3 olmasını bile bekliyordum direk kalıcı uzaklaştırma almamın bir hata olduğunu görüyorum ganimet almaya hak kazandığımda cezalar baştan başlamıyor muydu yani 14 gün bandan sonra benim başka yapabiliceğim birşey yokki kendimi düzelltim ganimet aldım honor almaya başladım sonra birden bire perma ban yiyorum o maçlarıda kazandık cidden adamın o kadar şeyine benim " a q " demem ve benim perma alıp onun almaması çok üzücü ve yanlış bir durum bence lütfen ilgilenin ben her oyun küfür eden toxic birisi değilim çok tilt edip , küfür ettiği için üstüne trolledip all chatden report spamladığı için " a q " dedim ya cidden her oyun küfür eden all chatden söven kaç kişiyi görüyorum ben takım chatine " a q " yazdım sadece bu yaptıkları herşeye rağmen ya lütfen bir daha gözden geçirin maç sohbetinide atıyorum DT SCOTN: gelseniz DT SCOTN: ya DT SCOTN: allah belanı verisin kardeşim DT SCOTN: 200 canı DT SCOTN: var DT SCOTN: 200 DT SCOTN: tanklıyorum DT SCOTN: :d DT SCOTN: muted DT SCOTN: 300 oyun DT SCOTN: 47 kazanma oranı DT SCOTN: uu beybi DT SCOTN: ahri report DT SCOTN: küfür DT SCOTN: çarp yok DT SCOTN: leş DT SCOTN: report ahri DT SCOTN: bg DT SCOTN: tamam DT SCOTN: sizde ahriyi küfürden report edin DT SCOTN: anama sövdü DT SCOTN: yaz yaz DT SCOTN: alldan yazınca adam oldun DT SCOTN: gank atmakdan farm yapamadım DT SCOTN: reportlayalım DT SCOTN: küfürden DT SCOTN: öyle oynuyor DT SCOTN: o DT SCOTN: :d DT SCOTN: bok ye DT SCOTN: lan all chatden DT SCOTN: anama sövüyor DT SCOTN: xd DT SCOTN: komik DT SCOTN: barondalar DT SCOTN: alın DT SCOTN: ultisiyok garenle jarvanın DT SCOTN: lan tris DT SCOTN: kaç DT SCOTN: dicektim DT SCOTN: totme DT SCOTN: totem DT SCOTN: totem DT SCOTN: ya DT SCOTN: alın baronu DT SCOTN: bitir DT SCOTN: midden DT SCOTN: 8/1dim DT SCOTN: ben DT SCOTN: aq ahrisi yüzüden DT SCOTN: ahri report DT SCOTN: küfürden lütfen ben elimden geleni yapıyorum 2 haftadan sonra kendimi düzeltip ganimet aldım honor aldım zaman harcadım para yatırdım kendimi düzeltmek için takdir seviyesini 3 yapmaya bile çalıştım başka ne yapabilirm ve üstüne böyle birşey oluyor perma ban yiyorum gerçekden açılmasını çok istiyorum yani bunun bir istisna olduğunu sanmıyorum zaten sohbet cezası almam gerekiyor ganimet alabiliyordum zaten ve bu durumda onca şeye sadece " a q " dediğim için ceza almamı hatalı buluyorum umarım ilgilenirsiniz şimdiden teşekkür ederim .
sadece küfürden ceza yenilmiyor bunu unutma FLAME yaparsan o report bu report şu report şunun yüzünden şunu alın bunu alın reportluyoruz bu report falan v.b reform kartına göre cevaplıyorum flame girdiği için ban yemişsin küfürden değil yani{{sticker:slayer-jinx-wink}}
Riotçu Yorumları
: [Buraya](https://www.youtube.com/watch?v=S5gRbFztmbY) tıklayarak bahsettiğim video'ya ulaşabilirsiniz. (=
> [{quoted}](name=Snigger Tiger,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=gzlTOGaG,comment-id=0001,timestamp=2017-08-12T20:03:49.106+0000) > > [Buraya](https://www.youtube.com/watch?v=S5gRbFztmbY) tıklayarak bahsettiğim video'ya ulaşabilirsiniz. (= Kardeş sen pbe ye kayıt nasıl yaptırdın ??
: Eski Urf Gelsin
tam rasgelede sayılmaz gerçi sadece op şampiyonlar geliyor örnek {{champion:30}}
: Merhaba, Sadece Arcade kostümleri olanlar girebilecek diye bir şey yok ama geldiği doğrudur. (= Tawolren adlı youtube kanalımda oynanışını da attım diyerekten küçük bir reklam yapayım burada. :D
video linkini atarmısın tahminen PBE de şuan mevcut ozaman sadece arcadeler girmiyorsa güzel rp vermek istemedim
Riotçu Yorumları
: Öylesine Konu Açtım :D
pano tutmuş la qgwegrewerrnberv
: _Bu Savaş Benim Başyapıtım Olucak_ {{champion:266}} _Bana Güvenmiyor musun?_ {{champion:103}} _Dengenin Dediği Olur_ {{champion:84}}
nice {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
Riotçu Yorumları
: Kesinlikle.Lanede kimisi ilk item {{item:3078}} ye yönelir kimisi rakibe göre oto atakçıları sakıncalı görüp {{item:3075}} alam kovalayıp yakalamak istiyenler{{item:3512}} {{item:3742}} {{item:3800}} bi yapışıp bırakmak istemeyenler {{item:3143}}{{item:3022}} {{item:3025}} {{item:3116}} gibi buildlerinde türlü türlü değişikliğe gidebilir. tabi burda heronun ana ihtiyaçlarını unutmamak lazım {{champion:106}} de ana güç faktörü candır bu yüzden hasar için gidip {{item:3031}} değil {{item:3748}} öneriyoruz arkadaşlara
ben dediğim gibi hasar tavsiye etmiyorum direk tank çıkarsa zaten yine hasar vericek.
: {{champion:106}} {{summoner:4}} {{summoner:12}} {{item:3068}} {{item:3748}} {{item:3742}} {{item:3047}} {{item:3065}} {{item:3512}} {{champion:106}} {{summoner:11}} {{summoner:4}} {{item:1401}} {{item:3111}} {{item:3143}} {{item:3800}} {{item:3065}} {{item:3022}}
herkesin kendisine özel bir item düzeni var dimi :)
: Dostum insanları yanlış yönlendirdiğini düşünüyorum, rehberin güzel fakat takımın kötü olduktan sonra sen istersen dakika 5 de full build ol eninde sonunda 5-1 olduğunu anlayacaksın Yani demem o ki taşıyan hero yoktur iyi takım ve kötü takım vardır insanlara ümit vermenin bir mantığı yok hiçbir hero tek başına taşıyamaz. Ayrıca bu rehberin yeri burası değil '' Oynanış ve denge '' yada '' Şampiyon önerileri '' kısmına açarsan forumu daha mantıklı olur. Söylediklerim dışında gayet başarılı bir forum eline sağlık
haklısın ama taşıyan bir hero dediğimde yanında virgül olarak ayırmayı unuttum sağolasın beğendiğin için ben takıma katkısı olan bir hero demek istedim taşıma konusunda support olarak sağol yinede haklısın sende :)
Riotçu Yorumları

Veyselkana636

36. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ