Âlonza (TR)
: aynen kardsım master chall olmak ıstesende olamak ısteıyorsun ya cocuk gıt ne yaparsan yap ya gece gece ıyı guldum :D
Şuanda girsem hemen master chall olurum gibi bir şey demedim. Hiçbir şey yapmadan sadece oynasam Dia 2 küçük bir ihtimalle de Dia 1 olurum ama Master ve Chall için odaklanıp oyunumu geliştirmem ve biraz daha dikkatli olmalıyım. O kadar tryhard bir oyuncu olmak istemiyorum. Elmas 4'ken bile erimeyi önlemek amacıyla dereceli girmeye zorlanmak canımı sıkıyor ne diye uğraşayım yani? bkz. Okuduğunu anlamanın önemi
Âlonza (TR)
: 1 sampıyonluk lıgınde arkadasım vardı senın gıbı ınsnalardan bahsetmıstı oyunu bılıyorlarmıs gıbı konusur demıstı ama oylelerı elmastan cıkamıyor deerdı uzun uzun yazmıssın evet ıstedıgım gıbı yazarım soyledıklerınden senı nedense hıc ama hıc cıddıye alamadım sana ıyı aksamlar derecelıde karsıma elmas 3 de geldı ayrıca ıstatıkler sayıdır yanı sayılar buyur kuculur nasıl maclar kaybetıgımı de bılmıyorsun olay oynadıgım sampıyonda deıl takıma gelen 2 prenın feedlmesı yada kısılerın cocukca kavgalarından cıkan afk troll feed kısılerden dolayı 1 ay once yuzde 60 kazanma ve her mactan 27 lp alıyordum gerı dustum demek deıldırkı asla gerı cıkamıycam nereden ne cıkartıyorsun ve mod oynamakla kendını gelıstırmeyı nasıl bagdastırıyorsun e sporcular damı oyle yapıyor? dedın ya derecelı spamlayak asla elmas 5 olamazsın bu bana yeter
E-sporcular zaten bahsettiğim aşamaları tamamlamış oyuncular oluyor. Onların asıl işi takım şeklinde oynayabilmek. Şampiyon havuzlarını genişletmek için en yüksek elolarda sürekli maçlar attıkları doğru ama soloqda girdikleri 5 maç takımca girilen 1 maça denk gelir anca. Şampiyonluk liginde olan arkadaşına cevap olarak da şunu söyleyelim; Ben bu oyundan kariyer falan yapmayı planlamıyorum. E-sporcu olmak, profesyonel takım turnuvalarına da katılmak istemiyorum. O seviyedeki oyuncular Master-Challenger oluyor zaten. Ben kendi hedefimi tamamlamış biriyim. Challenger olma imkanım olsa bile olmak istemem gerek yok. İstatistikler sandığın kadar basit bir şey değildir. Yaptıklarının matematiksel dökümüdür. Değişmesi için oyununu geliştirmelisin. Yerinde sayarak kendi kendine büyümelerini bekleyemezsin. O kaybettiğin maç türleri herkesin başına geliyor. Ona bakarsan senin yaşadığın kötü maçları yaşamasam ben %62 değil %80 kazanma oranındaydım. Her maç da 35lp alıyordum. Mod oynaman gerektiğini söyleyerek URF (URF oynamak bile reflekslerini geliştirir orası ayrı) falan oyna demedim. Normal oyun ya da ARAM'ı ciddiye alarak özellikle ARAM'da hiç aklına gelmeyecek şeyler öğrenebilirsin. Ben bazen ARAM'a kafayı takıp sadece onu oynuyorum geri döndüğümde vadideki takım savaşlarında gözüm çok daha açık oluyor.
Âlonza (TR)
: 1 cısı platta sıkıp kalmadım 2 cısı su tavrından anladıgım kadarıyla zaten elmasların ne kadar ıgrenc ınsan oldugunu tastıklemıs oldun ayrıca cok bılmısım ama flame toksık "cok bılmıs" deılım elmaslar derecelı de oynadım ve gercekten bronz gıbı chatte sureklı bıseyler yazar evet sana demedım ama uzerıne alındıgına gore plat 3 um 1 den dustum gerı cıkarım nasıbse bu demek deıldır kı hep platta kalıcam yada sen hep elmasda kalıcaksın dıye oyunda daha 2 cı senem belkı sen 3 4 yıldır oynuyorsundur ve arama da normal oyuna da her zaman aram yada nromal oyun ne olacakkı dıye gırerım ayrıca her sampıyonla feedlemek benı sıkar ve ıgrenc bı kazanma ornaı dıyorsunda ıstatıkelr her azman degısmeye mecburdur sımdı plat 3umdur yarın 2 kım bılebılır? ama sen ayda 2 kere derecelı mac attıgını sayarsak 4 nu kaybedersen kume dusuyorsun ve elmas 4 le plat 1 arasında fark yok benım dustum yer orası
>1 cısı platta sıkıp kalmadım İstatistiklerin sıkışıp kaldığını gösteriyor. İstatistikler hiçbir zaman değişmez ve kesinlikle gerçeği gösterir diyemeyiz ama istatistikler çoğu şeyi açıklar. Sadece istatistiğinden çıkarım yaparak söylüyorum ki şuanki elon kümene göre düşük ve 74lpdesin bu gösterir ki Plat 2den seri düşerek gelmişsin. Oyununu geliştirmeden de tekrar yükselemezsin. Geliştirmek için ise dereceliye ara verip diğer modlarda yeni şeyler öğrenmelisin. > 2 cısı su tavrından anladıgım kadarıyla zaten elmasların ne kadar ıgrenc ınsan oldugunu tastıklemıs oldun ayrıca cok bılmısım ama flame toksık "cok bılmıs" deılım elmaslar derecelı de oynadım ve gercekten bronz gıbı chatte sureklı bıseyler yazar evet sana demedım ama uzerıne alındıgına gore Üstüme alınmadım ve dediğin tam olarak doğru değil. Toxiclik seviyesi elo ile ters orantılı. Elmasda toxic kişiler tabii ki de var ama Elmasdan düşük olan elolara göre oranı daha az. >plat 3 um 1 den dustum gerı cıkarım nasıbse bu demek deıldır kı hep platta kalıcam yada sen hep elmasda kalıcaksın Hmm daha öncesinde istatistiklerinden anlamıştım zaten düştüğünü. Diğer modları umursamadan dereceli spamlayarak asla Elmas olamazsın. Bir şekilde olursan da aşırı kötü bir elo ve kazanma oranı ile olursun ki anlamı kalmaz. Plat yerine Elmas 5 stuck olursun. Ben her zaman elmasda kalacağım istersem de daha yüksek bir yere geleceğim. >ıstatıkelr her azman degısmeye mecburdur sımdı plat 3umdur yarın 2 kım bılebılır? ama sen ayda 2 kere derecelı mac attıgını sayarsak 4 nu kaybedersen kume dusuyorsun ve elmas 4 le plat 1 arasında fark yok benım dustum yer orası Şunu söylemeliyim ki yazılarını okumak gerçekten zorluk veriyor. Noktalama işaretleri kullanmıyorsun ve çoğu şeyi yanlış yazıyorsun. Ben ayda 2 dereceli atmıyorum ve asla 4 tane art arda kaybetmedim. Elmas 4 ile Plat 1 arasında da dağlar kadar fark var. Öncelikle LoL'ün en tehlikeli bölgesi olan Elmas 5'ten sağ çıkman gerekiyor Elmas 4 olabilmek için. Ayrıca küme düşeceğimi söylemişsin :D Biraz istatistiklerimi kontrol etsen benim küme yükselmek için tek yapmam gereken şeyin dereceli girmek olduğunu anlardın. Asla küme düşmedim ve dereceli girdiğim her zaman küme yükseldim ve bu hep böyle olacak.
Âlonza (TR)
: neden sureklı sılverların cok bılmıs tavırlarına magruz kalıyorum
>ama gel geleım oyun hakkında cok bılmıs gıbı konusan arkadaslar hergun saatlerce ya aram yada sıralı secım atan kısıler derecelı oyun hayatta atmaazlar ama aramı tryhard sekılde oynarlar Böyle bir şey demişsin bir ARAM oyuncusu olarak cevaplayayım. Öncelikle derecelide sağlam bir kazanma oranı ile Elmas 4'e kadar geldim daha da yükselmek istemiyorum ve çabalamıyorum da. Normal oyun ise tamamen bir bataklık. Her türlü saçmalık dönüyor. Daha oyuna girmeden kavga çıkıyor. Normal oyunu da genelde farklı şeyler denemek ve eğlenmek için oynarım ama gel gelelim ligimizi ifşa eden türlü türlü siteler olduğundan karşıma gelen düşük elolar ''heheheheheheh şunu kazanayım da arkadaşlarıma elmas tokatladım derim'' triplerine girip tryharda bağladıkları ve her oyun Yasuo, Rengar, Zed alındığı için Normal oyunda eğlenerek kazanmak pek mümkün olmuyor. Kazanmak için bozuk şampiyonları almaya ve tryharda bağlamaya itiliyoruz bu yüzden benim yerim ARAM'dır. En tryhard oyunumu da ARAM'da oynarım. Gerçek ARAM oyuncularının çoğunluğu da böyledir ve arada sırada ARAM girip kafasına göre takılıp ''hehehehhe aram len bu nolcek'' diyen oyunculardan ölümüne nefret ederiz. Sonuç olarak böyle bir şey yazmışsın ama sürekli dereceli girip ''çok bilmiş'' takıldığın halde berbat bir kazanma oranı ile Plat 3 kümesinde sıkışıp kalmışsın.
Âlonza (TR)
: duzgunce? dırek hakaretle gırdın cumleye
Âlonza (TR)
: neden sureklı sılverların cok bılmıs tavırlarına magruz kalıyorum
: > [{quoted}](name=LoneyTun,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=2NRNhOZK,comment-id=000000000000,timestamp=2018-09-22T14:34:43.106+0000) > > hocam af buyur ama yaşınız kaç? dünyayı da kediler ya da köpekler yönetiyordur aslında gizliden gizliye ne dersin? ne komik bir uşak
Ya Allah Allah Bronz 5 diyoruz BRONZ 555555555555. LoLde daha da düşebileceğin yer yok. Kötü oyuncuların bulunabileceği daha düşük bir küme yok. Yeni sezonda Demir eklenecek orası ayrı ama LoL'ün düşülebilecek en son noktasında oynanan ve gelmiş geçmiş en kötü oyuncuların olduğu bir maçın içindesin ve Riot bilerek gönderiyor diyorsun. Oyuncular kötü başka açıklaması yok.
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=2NRNhOZK,comment-id=0002,timestamp=2018-09-22T22:35:44.433+0000) > > Attığın linkte takımında bilerek besleyen birisi yok? Attığım linkteki illoll 2 kılı adamlar nexsusu yıkarken aldı dogdumuz yere girdikleri için 0/18 gidiyordu birşey hakkında bilgin yoksa fikrinde olmasın
Kill'inin olmaması bilerek beslediği anlamına gelmez. Koridorunu aşırı kötü bir şekilde kaybetmiş ama elinden geldiği kadar hasar vermeye ve farm yapmaya çalışmış. Sen bu adamı bilerek beslemeden replediysen geçersiz rapor yollamışsın demektir. Oyunu görmedim ama bilerek besleyen birisinin farmının , hasarının , itemlerinin ve altının bu şekilde olamayacağına eminim. Ayrıca Bronz 5 bir dereli maçıymış. Bronz 5 demek LoLde olabilecek en kötü oyuncuların bulunduğu yer demektir. Ne bekliyorsun yani?
Câusê (TR)
: Karşeş aynı olaydan dolayı ban yedim ama ben feed degil küfürden lanemi ve ormanımı çalıp sövüyorlar üstüne oyunu bok ediyorlar ben yine iyi oynuorum buna rağmen küfür edince direk ban ama onlar yemiyor çok saçma bir sistem oyunu bırak bence
https://i.hizliresim.com/5yO5DR.png kesinlikle saçma sistem. Umarsızca koşup koşup ölmüş bir de masum rolü yapıyor komedi.
: Feedliyip Ban Yemek !
Zalim Riot nasıl yaparsın bunu? https://i.hizliresim.com/5yO5DR.png Sevimli arkadaşımız 33dklık oyunda sürekli rakibin üstüne koşarak 32 kere ölmüş ve 2,872 hasar vermiş. Oyunu kazanmak için bu kadar çabalayan ve takımı için her şeyi yapan bu değerli sihirdarın cezasını lütfen kaldırın.
: BU OYUNUN NEDEN OYNANMAMASI GEREKTİĞİNİ AÇIKLIYORUM 4
Attığın linkte takımında bilerek besleyen birisi yok?
Kiwito (TR)
: RIOT Türkiye'nin Hedef kitlesi 7-10 Yaş mı ?
KKRM (TR)
: unuttunuzmu riot
Bir de Lissandra'nın pasifi değişecekti nerde kaldı o iş?
: Tespit Gibi Tespit..
Bence yaşla hiç alakası yok. ''Gece gireyim de iyi oyun atayım'' da tamamen bir şehir efsanesi. Umarsızca hakaret eden ve aklı başına gelmemiş küçük çocuklar bu oyunu oynuyor ama hepsinin elosu düşük. Elosu yüksek olanlar ise yaşına göre olgun davrandığı için yüksek elolarda oluyorlar. Yani onlarla aynı oyuna denk geldiğinde bi sorun yaşamazsın. Bence LoL'ün en toxic kısmı 20+ yaş aralığı.
GS FNK (TR)
: Eğer böyle tutumlar sergiliyorsanız
Aynen istisnasız basıyorum raporu.
1st Pain (TR)
: 14 günlük uzaklaştırma / hesap sicili
Ceza yediğin chat loglarını atar mısın? Eminim aşırı hafif şeyler söylemişsindir ve bunları kesinlikle tekrarsız yapmışsındır.
: AFK ,BİLEREK BESLEME YAPAN OYUNCULARA YAPTIRIM UYGULANMIYOR.
Afklar aşırı zor ceza yiyor ama bilerek besleyenler tek oyun üzerinden ilk hatalarında 14 gün ban yiyor.
: LOLÜN CEZALANDIRMA SİSTEMİ
: SAYIN JUNGLARIN MAVİ VE REDLERİNİ KORİDORDA ÖNE GEÇMEK İÇİN ALAN KARDEŞLERİM
Jungle salmak istemediğinde ve sen vururken gitmeni işaret eden pingler attığında yine de güçlendirmeyi çalmaya çalışan birisin sanırım.
Lousy (TR)
: silmeyin konuyu
>3gündür aralıksız oyun atıyorum ama malesef 3lig düştüm Lig düşme sebebin kendi yazdığın cümlenin içinde biraz ararsan bulabilirsin. Ayrıca West'te olsan bu düşüş hızın ve kötü oyunun yüzünden normal oyunda 35 zafer alana kadar dereceliye girmen engellenecekti :)
: Küme Düşmekten korunuyorsun ancak
: 14 Günlük Ceza Aldım Sezon Sonu Ödüllerini Alabilecekmiyim?
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=oKJWAIvb,discussion-id=oWuw2MKO,comment-id=0007,timestamp=2018-09-19T20:02:06.276+0000) > > Hala suikastçilere ya da kullandıkları bozuk itemlere dokunmuyorsunuz, helal. draktar pasifi zayıflatıldı Fırtına biçen saldırı gücü düşürüldü nereye dokunmuyorlar?
2900'lük bir iteme 55 ad %10 cd, pasif ek hasar bir de görüş avantajı sağlayan özellikler verilmiş. Buna rağmen gelip burda 30-200 olan pasif hasarı 30-150'ye düştüğünde bir şey farketmiş gibi laf ediyorsunuz. 30-150lik pasif hasar zaten seviyeye göre işliyor. İlk item olarak bunu alıp oyunu domine ettiğiniz zaman 25dkyı geçmeden oyun bitiyor zaten. He ayrıca draktar pasifi zayıflatıldığı zaman +3 zırh deşme eklenmişti. Fırtınabiçen çıktığından beridir de menzilli özel item olması için şikayet ediyor herkes ama takan yok. İlla 0 kritikli zed kafamıza 1k kritik vurmalı. Oyunun en bozuk mekaniğine (zırh deşme) sahip itemleri sıra sıra dizerek her şeyinizi faillemenize rağmen suikast yapabiliyorsunuz, aldığınız itemler fiyat performans açısından en mükemmelleri buna rağmen gelip burda zaten sizi etkilemeyen draktarın geç oyundaki hasarının düşürülmesinden şikayetçi oluyorsunuz.
: Anlayın artık şunu ya , bir heroyu oynayabilirsin birde her şeyiyle oynayabilirsin . daha silver 5 olduğun için bunu anlaman zor ama dene yinede
Gold 5 adam Silver 5'i küçümsüyor lol. Assassin Senpai koymuş bir de adını DFSHLSDJHŞJŞLDSFHLJDSŞF karanlıkların çocuğu gölge suikastçı ninja ömer. Nasıl triplere giriyorsunuz anlamıyorum ya
: Şikayetlerimiz cidden dinleniyor mu??
Her ceza alan 14 gün ya da kalıcı ceza almıyor. Sohbet cezası da var.
: Daha Fazla Rapor Seçeneği Gelse?
4 pre yüzünden hiçbir şey yazmadan ban yediğine %100 eminim.
Arcadia (TR)
: Geri Bildirim Sİstemi
Üff cidden aşırı az gelmeye başladı. Bir de kimin cezalandırıldığını bilmemek ne bileyim pek zevkli olmuyor böyle.
: Dediğinde haklısın bende seviye kapsüllerini açıyorum çoğu 3150 yada daha düşük öz ile alına şampiyonlar . Ama bende 11 civarı şampiyon açmadım ( 30k öz var ) onların hepsi neredeyse ( 9 - 10 ) 6300 ve kristalleri gelmiyor buda can sıkıcı . Çünkü kristalleri mavi öz verip kalıcı hale getirince çok kazançlı oluyor .
Ben de öyle bekletmek istiyorum ama bir türlü çıkmıyor yani.
Riotçu Yorumları
Melanj (TR)
: Uzay Serüveni: Çıkarma Oyun Modu - Gurur Tablosu! (17 Eylül'de güncellendi)
Kime ve neye göre? Sadece kıyım mı sayılıyor? Tek bir seferlik takım puanına göre mi yoksa bireysel toplama göre mi?
Melanj (TR)
: Oynanış Gündemi - 8.19 planları, gurur tablosu, şampiyon güçlendirmeleri
Hala suikastçilere ya da kullandıkları bozuk itemlere dokunmuyorsunuz, helal.
: Hocam selam, Eğlence amaçlı getirilen bu oyun modunun amacını kaçırıp, görevlerin stresine dalmak, sanırım hepimizin ortak problemi. Ancak, buna gerek yok. Burada, Panolar'da kendine özel bir takım kurabilmen için yeterli her şey var aslında. Clash - Takımını Kur veya Etkinlikler kategorisine bakarak, birçok yorum ve konuyu görebilirsin. Ben de buradan bulduğum arkadaşlarımla birçok görevi yaptım. Oyun ekranı karşına çıktığında ''Kabul Et'' butonuna basarken, oyunun sana yaptığı eşleştirmeyi de kabul ettiğini lütfen unutma. Eşleştirme sistemi, yetenek seviyene göre oyuncular belirler. Bu tarz modlar ilk defa geldiği için tüm sunucu hemen hemen o modda aynı yetenek seviyesinde kabul edilir. Oyun oynadıkça, mod senin hakkında daha fazla bilgi edinebildiği için sana ona göre bir eşleştirme yapmaya çalışır. Yine de herkesin görevinin aynı olması çok zor. Aynı olabilmesi için görevlere aynı anda başlamanız gerekir. Bu 5 kişi için olağan olsa da tüm sunucu için mümkün olmayan bir eşleştirmedir. > Kendi başına oynayan insanları hiç mi düşünmüyorsunuz? Demişsin. Tabii ki bu oyuncuları da düşünüyoruz. O yüzden oyunda arkadaş ekleme özelliği var. Son oynanan kişilerden, sana yakın görev seti olan kişileri ekleyebilirsin. Panolar'da görevlerine yardımcı olabilecek kişiler bulabilirsin. Yine de ''Ben hep tek oynarım.'' durumunda ısrarcıysan, başkalarının sana uymasını da beklemek, pek etik olmaz. Çünkü, onlar da hep tek oynamak istiyor olabilir. :) Tüm bunların dışında, bu modu bizim kaldırmamızı beklemeden, eğer seni çok çok rahatsız ediyorsa, sen de kaldırabilirsin. Hem de hiçbir şey kaybetmezsin. Yabancıların kullandığı bir atasözü var. ''You can't lose what you never had'' Türkçe anlamı ise, ''Hiç sahip olmadığın şeyi kaybedemezsin.'' Moda girmeyi tercih etmeyerek, bu sorunu ortadan kaldırabilirsin. Kal sağlıcakla. İyi Panolar. {{sticker:slayer-jinx-catface}}
>Eğlence amaçlı getirilen bu oyun modunun amacını kaçırıp, görevlerin stresine dalmak, sanırım hepimizin ortak problemi. Kesinlikle eğlence amaçlı bir mod değil. Görevlerini bitirmiş birisi olarak bu moda bir daha asla girmeyeceğimi belirteyim. Yapay zekaya karşı yapılan modlarda eğlenceden bahsedilemez zaten. Hepsinin amacı en son zorluğu geçip tatmin olmaktır. Bunun yerine kule savunma tarzı mini-oyun içeren PvE modlar gelse onlara eğlence amaçlı diyebiliriz ama bu kesinlikle eğlence amaçlı değil.
Herotica (TR)
: TR komitesinin düşük zekalı olması problemi.
Bence bu mod tamamen oyuncuları kışkırtıp ceza almalarını sağlamak amaçlı getirildi. Bu kadar rezalet bir eşleştirmenin başka bir açıklaması yok. 6 aydır tek bir kötü söz söylemeyen reforme olmuş bir oyuncu olarak ben bile kafayı yedim. Açtığın konu ile resmen aklımdakileri dökmüşsün. ''Okuduğunu anlayamama'' konusunda o kadar haklısın ki. Orda 4 eklenti yazıyorsa 4 eklenti seçeceksin bunu anlamanın neresi zor? ''Pasif sayılıyor beyler '' diyen tiplerden gına geldi resmen. Bu söylentiyi yayanların hepsi de düşük elo (zeka ile doğru orantılı). Daha da abartıp ''DENEDİM SAYIILIYOR'' diyenler vardı. Bu kadar kolay yalan söylenmemeli yani.
: İşgal:Kıyım Modu Anlaşmazlıklar
Açıkçası 4 prenin olduğu bir oyunda tek başına girmiş bir oyuncu olmanın kötü bir yanı olduğunu düşünmüyorum. Bir de iyi oyuncularsa mis gibi bedavadan 2 eklentiyi geçme imkanın olur buna niye razı gelmeyesin ki? O kadar takım arayacağıma keşke 4 pre gelseydi de 2 eklenti girelim deselerdi. Görevleri bitirmem bu kadar uzun sürmezdi yani. Görevleri tamamen bitiren birisinin de bu modu oynayacağını (en azından kıyımda) sanmıyorum. En güzeli anlaşıp herkesin görevinden ortak bir yön bulup girmek. Boş yere tartışma çıkarmanın bir anlamı yok. Ha, sen inadım inat diyip 4 prenin görevini bozacak şey yaparsan oyun başladığı gibi sur verirler olur biter. 3-2 eşleştirmelerinde sur veremeyebilirsiniz ama görevi bozan birisi varsa çaktırmadan satanlar olacaktır. Şahsen ben de öyle yapardım. Takımca girmediğim tüm oyunlarda 1-2 kötü oyuncu yüzünden kaybettim. Her zaman hasarım en yüksekti. Neden görevimi sırf inadına bozan adama oyun kazandırayım ki?
: Bunu daha çok banlanan kişiler anlar !
Ya bilerek besleyip banlanmışsın ne mağdur rolü yapıyorsun?
: Ban
Riot çalışıyor umarım perma yemişsindir ve oyunu bırakmışsındır.
: Benim arkadaş 100den fazla kaybettiği halde 2 eklentiyi geçerken o kol verdi ve onun sayesinde geçtik yani dediğin saçma :/
Zaten benim eleştirdiğim olay eşleştirme saçma olduğundan dolayı geçmek için pre girmek zorunda kalmamızdı. ''Benim arkadaş'' ''geçtik'' diyerek konuyla alakasız bir yorum yapmış oldun. Ayrıca geçtiğiniz maçı incelemek isterim.
FuriousR (TR)
: Yanlış yere açılan başlığın silinmesi ama ana bacı söven adamın tutulması
Cidden yakın bir kategoriye bile açsak 1-2 dkya siliniyor ama saldırgan yazılar en az 1 gün bekliyor.
Riotçu Yorumları
: YASUO NERF ARTIK RİOT YETER
Yasuo oynatmak için modda bile en bozuk eklentileri Yasuo'ya vermişler. Sence böyle bir şey yaparlar mı? O kostümlerin satması lazım.
ByRyz (TR)
: Oyunda normalde pre olarak girdik biriyle gerçek hayatta tanımıyorum sadece aynı şehirde olduğumuzu biliyorum. Bana oyunda sinirlenince küfür etti ve bende ona telefon numaranı ver yada adresini ver özelden dedim bakayım bu lafları edebilecek misin ? dedim. Sonra oyun sonu reportlamışlar beni 14 gün ban yedim. Tamam ban yediysem ben eğer onlar küfür edince neden ban yemiyor ?.Oyunda bu kadar cok küfür eden insan var var ve çoğu ban yemiyor. ADALETSİZ SİSTEM...
Telefon numarası ve adres isteme gibi şeyler tehdite giriyor ve nefret söylemi kapsamında raporlanılıyor. Anında da 14 günlük cezası var. Sistemden bihaber olman senin suçun.
ByRyz (TR)
: Neden tek ben ban yiyorum?
Küfür edeni mutelemeye çalışırken mi ban yedin?
: her şampiyonu oynadım. Mesela takımda ne kalırsa onu oynuyorum her maç 2 tane yasuo olduğu için genelde bir şampiyon boşta kalıyor. 5 yasuo denemek istiyorum. bu şekilde geçtiğini söyleyenler var eklenti yuvalararından zaten 2 yuva var (pasif gibi birşey var o hariç) zaten defeat kayn twice görevini yapamadığım için augment slot gelmiyor. kolay modunda o görevi yapıp slot açayım bari
Aralarındaki en güçlü şampiyon Yasuo. Jinx bence en kötüsü. Eklentileri aşırı saçma. Ziggs-Malphite-Sona eklentileri açılınca güzel oluyor ama Jinx full eklentide bile zayıf.
Aniolad (TR)
: 4 ve altında eklenti ile oynama görevinde hangi eklentileri kullandınız peki?
Onu daha denemedik. Büyük ihtimalle Gezgin ya da İkiye Ayır'ı çıkarırız.
: geçebildin mi bizde o görevdeyiz 3 preyiz eğer 2 kişiyseniz birlikte yapalım
Biz de onları deneyeceğiz. Ekleşelim isterseniz.
: Uzay görevi kıyım zorluğu
5 eklentili 5 yasuo ile geçtik.
Kafa1234 (TR)
: BUNU OKUYUN KIYIM MODUNU KAZANIN
Bence Yelgezer gereksiz. Yasuo'nun en mükemmel eklentileri Kasırga ile Ufuk'tur. Kasırga'yı herkes bilir zaten en iyi eklentisi olduğu da herkes tarafından kabul edilir. Ufuk ise Q'larınıza ve düz vuruşlarınıza 150 menzil kazandırır. 325 menziliniz olur (rakan ile aynı). Ayrıca her düz vuruşunuz (düz vuruş dahil mi emin değilim) ve Q'nuz bekleme sürelerini 0,25 azaltır. Bunu klasik kritik itemlerinin üstüne mahvolmuş+guinso çekerek yaptığınızda inanılmaz düşük cdli ultiniz olacaktır. Kıyım'ı geçebilecek en rahat kompozisyon 5 yasuo'dur. 4 eklenti görevini de 5 yasuo yapabilir. 5 ziggs veya sona ile kıyım tamamlama görevi içinse 5 ziggs denemesi yaptık. 4 preydik. 5. kişi aşırı kötü olduğundan Kayn'in 2. evresi ölmek üzere iken kaybettik. Benim kullandığım ve iyi olduğunu düşündüğüm Yasuo seti; Kasırga, Ufuk, İkiye Ayır, Gezgin, Büyüme.
Riotçu Yorumları
: Malp: Yok Et - Amansız - Tehditkar - Artçı Darbe - Kallavi Jinx: Kuyruklu Yıldız - Bölüngeç - Kaçkın -Üçkağıt - Yavaş Yavaş Sona: Zamanlama - Konçerto - Vaha - Şevkli - Patırtı Yasuo: Yelgezer - Kasırga - Ufuk - Sonsuzluk - Titreşim Ziggs: Aşırı Güç - Hex iyleştirme - Tazele - Hopla - Yıkım Yavaş yavaş ve Hoplayı değiştirebilrsin ama diğer bütün hepsi bence En iyileri
Yasuo için; Ufuk-Kasırga-İkiye Ayır-Gezgin-Büyüme daha iyi. 5 yasuo ile kıyımı geçtik.
: Yeni odysess modu
Hangi şampiyonları oynuyorsun ve eklenti yuvalarından kaç tane açtın? Kaptanı geçmek aşırı kolay. Sırf minyon fazla diye görev için oraya girdik. Hatta Kayn'ı kesmeyip minyon çıkarmasını bekleyip kazandık.
Devamını göster

TheLord5454

124. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ