Jûdéx (TR)
: Bu kadar gerilmene gerek yok kardeşim oynadığın aram altı üstü kafana göre takıl. Ha rekabetçi adamım diyosan gir rekabetçi modu oyna
16 zafer ile 2 kutu kazanmak için 38 oyun girmeme sebep olurlarsa gerilirim tabii ki. Dereceli ile Aram arasında bir fark yoktur. Lp kazanıp lig yükseldiğinde de eline bir şey geçmiyor. Kaybetmenin hele hele üst üste saçma sebeplerden kaybetmenin etkisi büyük. Sonuçta oyun bu her ne kadar eğlence falan deseniz de kazanmak eğlencenin büyük bir parçasıdır. Sırf bu saçmalıklardan dolayı kalan 2 kutumu sihirdar vadisinde normal oynayarak kazanıcam. Rank da girerdim ama uzun sürüyor başlaması.
: Bu herifin tek bir panosu var ve 43 + oy almış. Bu nasıl bir saçmalık? :D Acaba Rus botu falan mı atıyosunuz :P Sırf ben açtığım için panoları - oynalanlar var yahu :/
Senin konuları neden eksiliyorlar?
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=Qeh6cW0x,discussion-id=0ELgGug9,comment-id=00000000,timestamp=2018-11-14T15:52:41.924+0000) > > Irkçılık yapan birisinin oyunu bırakması Riot için kâr olur. Dostum, şakasına kurt yerine kürt yazmıştım, bu mu ırkçılık?
Fog (TR)
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=XnAeGiye,comment-id=0006000000000000,timestamp=2018-11-17T21:27:04.267+0000) > > Öyle bir şey yok şehir efsanesi uydurma. Bilerek besliyorsa konuşup konuşmaması önemli değil. > > ''Ranked maçımda bilerek besleyen adama ceza verilmedi'' gibi bir şey demedin. Bu hesabınla yazdığına göre bahsettiğin olayların da bu hesabında geçtiğini varsaydım. > > Bunun bilerek besleme konusuyla alakası ne? > > Yine konuyla alakasız bir sataşma. Rapor ettim. Ceza sisteminin çalışmasına yönelik batıl inançların var bir de bunun üstüne ceza sistemi hakkında konuşmuyormuşuz gibi alakasız bir şekilde konuyu milletin oyununa çekiyorsun. > > Ayrıca ilk yorumumda attığım linki tekrardan atıyorum. https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/oyuncu-davranislari/OKzsYT3R-lol-deki-adalet-sistemi . Çalışmıyor dediğin sistem ilk hatasında bir oyuncuyu banlamış. > > Bu arada senin önerdiğin çözümlere de açıklama getireyim; > > 1- Riot, şundan az lp gitsin bundan çok gitsin tarzı bir uygulamanın hiçbir zaman gelmeyeceğini açıkladı sebebi de sistemi tamamen alt-üst edecek olmasından kaynaklı. Bilet üzerinden Riot'a sorman daha faydalı olur. > > 2- Bilerek beslemenin etkisini düşürmek adına oyunun mekaniklerinin dengesini bozmaya hiç niyeti yok Riot'un. Killerden gelen exp ve goldu azaltmak direkt olarak bütün metayı değiştirir. Kill exp ve goldu da abartılı değil dengeli bir durumda o yüzden değiştirmeyi hiç düşünmezler bile. > > 3- Art arda kötü skorlarla dereceli oyun kaybettikten sonra dereceli yasağı konulması güzel olur. Böyle bir uygulama EUW sunucusunda var zaten. Bizde neden yok anlamış değilim. Bir de bizim oyuncularımızda bir dereceli hastalığı var. Sırf aşırı dereceli oynadıklarından yükselemeyenlerin sayısı çok fazla. Böyle bir engelleme herkesin yararına olur. Yorum yazan birçok arkadaş "saçma, yanlış, boş, mantıksız" diyerek kaba bi üslupla aralıksız bi şekilde eleştirince gerildim ama son yazdığım gereksiz bir sataşma olmuş haklısın. Yorumu silmeden yalnızca o kısmı silen rioter'a da teşekkür ederim. 1-Riot'un açıklamasına denk gelmemiştim, kısmen haklılar çünkü öyle bir sistemi adil bir şekilde çalışır hale getirmek gerçekten zordur. Yine de sürekli konuşulan bir mesele ve çözüm seçeneklerinden birisi olarak görüldüğü için paylaştım. 2- Kill'lerden gelen exp ve gold'un dengeli olduğuna katılmıyorum, hem bilerek besleme hem de kartopu etkisini biraz olsun dengelemek ve iyileştirmek adına bu çözümün oldukça iyi sonuçlar vereceğine inanıyorum. 3- Zaten hemfikirmişiz. Keşke diğer yorumlarındaki eleştirilerinin yanına "3. seçenek mantıklı, o olur bak" gibisinden biraz yapıcı bir şeyler yazsaydın, çok daha verimli bi tartışma olurdu. Yine de önerileri dikkate alıp üzerine vakit ayırıp bunları yazdığın için teşekkür ederim. Yorum kalabalığı olmaması adına yapılan edit: Yahu nasıl 5 senede 1 kere bilerek besleyen adama denk geldin? Aynı sunucuda oynuyor olamayız bence :) "size oyun yok-ben feed" yazan oyuncuya en iyimser tahminle 50 kez denk gelmişimdir. Plat üstü eloda daha nadir görülür ama platta da elmasta da bunları yapan adamları gördüm. 5 yıl boyunca bir kere denk geldiysen ve o da banlandıysa farklı düşünmemiz çok normal tabi.
Öyle yazanlar bol ama hiçbiri bunu eyleme dökemiyor çünkü anında ceza yiyeceklerini biliyorlar.
: Kutu Kapmaca Etkinliği Başladı! Peki Şimdi Ne Olacak?
İlerlememizi takip etmek adına 6 ya da 8 zaferi kazandığımızda neden gelmiyor? Riot'tan yine oyunculara zorluk çıkartacak bir etkinlik.
: Hayalinizdeki TR Elması :DD
Boosted olsa bu kadar fazla rank girmezdi. Klasik 400-500 oyunlu Dia5 stuck Tr oyuncusu. Artık çıkamayacağını da anlayınca otomatik doldurmadan banane ben kendi koridorumda oynarım demiş.
YBKbaba (TR)
: Şurada yemin ediyorum , 2 yıllık oyun geçmişimde 1 kere bile bilerek besleyen adama denk gelmedim. Size nasıl denk geliyorlar yaw? Bu arada 3. madde konusunda hak veriyorum , çünkü insanlar bir maçı kötü oynayınca o kafayla devamı geliyor. Sadece kendilerine değil , o gün Ranked'ta eşleştiği insanlara da zarar veriyor. Ama o maç engeli gelecekse de 2-3 saat falan olmalı , o da kafasını topladım diye.
Benim de tamı tamına 5 yıl 2. ayım dolmak üzere 1 kere bilerek besleyen geldi o da direkt oyun sonunda cezalandırıldı.
Fog (TR)
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=XnAeGiye,comment-id=00060000,timestamp=2018-11-17T20:25:16.166+0000) > > Kardeşim beslemelerini uygun gören birisi yok. Riot'un iyi yaptığı tek bir şey varsa o da bilerek besleyenleri cezalandırmaktır. En hızlı ve en ağır cezayı onlar alıyor. Gelip burada 15 level hesabınla oynadığın Aram oyununda yeni başlayan ve bu yüzden 2-18 gibi skorlar yapan oyuncuları bilerek beslemekten raporlayıp neden ceza almadılar diyorsun. Kim sana hak versin? Bir de çok yaygınmış gibi en büyük sorun bilerek beslemedir diyorsun. En son Temmuz ayında bilerek besleyen bir adam oyunuma geldi. Oyun sonunda ekledim ve sosyal medya iletişim adresini aldım. Haklısın kardeş anında ban yedim kusura bakma dedi. Yahu yazmayayım diyorum da. Bilerek besleyen ve armut gibi "ben feed" yazan adama atılan banla bu iş çözülür mü allah aşkına ya? bilerek besleyip susan adama report işlemiyor sistemde, 0-20 de oynasa chat kullanmayana ban gelmiyor bunu diyorum. 15 level hesabımla girdiğim aram maçında feedleyen adamı reportladığımı nerden çıkarıyorsun? 50 paragraf yazdık orda **ranked** diye, okumadan ezbere anlatıp duruyorsunuz. Server'ın yarısı sürekli lane itip, ölüp, itip, ölen çocuklarla dolu. Elosu filan yok bunun dia da böyle bronz da böyle. Oyunu bilen plat olur diyorsun, flash engage'i hakkıyla yapabilen 70 iq'lu çocuğu bile plat yaparım ben bu serverda. 5 yıl oynadığım server'ı anlatma bana gözünü seveyim ya. **_[Silindi]_**
>bilerek besleyip susan adama report işlemiyor sistemde, 0-20 de oynasa chat kullanmayana ban gelmiyor bunu diyorum. Öyle bir şey yok şehir efsanesi uydurma. Bilerek besliyorsa konuşup konuşmaması önemli değil. >15 level hesabımla girdiğim aram maçında feedleyen adamı reportladığımı nerden çıkarıyorsun? 50 paragraf yazdık orda ranked diye, okumadan ezbere anlatıp duruyorsunuz. ''Ranked maçımda bilerek besleyen adama ceza verilmedi'' gibi bir şey demedin. Bu hesabınla yazdığına göre bahsettiğin olayların da bu hesabında geçtiğini varsaydım. >Server'ın yarısı sürekli lane itip, ölüp, itip, ölen çocuklarla dolu. Elosu filan yok bunun dia da böyle bronz da böyle. Oyunu bilen plat olur diyorsun, flash+engage'i hakkıyla yapabilen 70 iq'lu çocuğu bile plat yaparım ben bu serverda. 5 yıl oynadığım server'ı anlatma bana gözünü seveyim ya. Bunun bilerek besleme konusuyla alakası ne? >**_[Silindi]_** Yine konuyla alakasız bir sataşma. Rapor ettim. Ceza sisteminin çalışmasına yönelik batıl inançların var bir de bunun üstüne ceza sistemi hakkında konuşmuyormuşuz gibi alakasız bir şekilde konuyu milletin oyununa çekiyorsun. Ayrıca ilk yorumumda attığım linki tekrardan atıyorum. https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/oyuncu-davranislari/OKzsYT3R-lol-deki-adalet-sistemi . Çalışmıyor dediğin sistem ilk hatasında bir oyuncuyu banlamış. Bu arada senin önerdiğin çözümlere de açıklama getireyim; 1- Riot, şundan az lp gitsin bundan çok gitsin tarzı bir uygulamanın hiçbir zaman gelmeyeceğini açıkladı sebebi de sistemi tamamen alt-üst edecek olmasından kaynaklı. Bilet üzerinden Riot'a sorman daha faydalı olur. 2- Bilerek beslemenin etkisini düşürmek adına oyunun mekaniklerinin dengesini bozmaya hiç niyeti yok Riot'un. Killerden gelen exp ve goldu azaltmak direkt olarak bütün metayı değiştirir. Kill exp ve goldu da abartılı değil dengeli bir durumda o yüzden değiştirmeyi hiç düşünmezler bile. 3- Art arda kötü skorlarla dereceli oyun kaybettikten sonra dereceli yasağı konulması güzel olur. Böyle bir uygulama EUW sunucusunda var zaten. Bizde neden yok anlamış değilim. Bir de bizim oyuncularımızda bir dereceli hastalığı var. Sırf aşırı dereceli oynadıklarından yükselemeyenlerin sayısı çok fazla. Böyle bir engelleme herkesin yararına olur.
Fog (TR)
: Yukardaki bi arkadaş hariç bir allah'ın kulu da "he ya haklısın" demedi ya la. 20 yıldır strateji oyunu oynayan, 15 yıldır mmorpg oynayan, 6 yıldır moba oynayan adamım, yanlışım vardır tamam da bi tane mantıklı bir şey demedim mi yahu o kadar yazıda? Tamam ya besleyin, beslesinler. Herkes mide yasuo alsın atlaya zıplaya, öle öldüre oynasın. Ne acayip bi community arkadaş :D
Kardeşim beslemelerini uygun gören birisi yok. Riot'un iyi yaptığı tek bir şey varsa o da bilerek besleyenleri cezalandırmaktır. En hızlı ve en ağır cezayı onlar alıyor. Gelip burada 15 level hesabınla oynadığın Aram oyununda yeni başlayan ve bu yüzden 2-18 gibi skorlar yapan oyuncuları bilerek beslemekten raporlayıp neden ceza almadılar diyorsun. Kim sana hak versin? Bir de çok yaygınmış gibi en büyük sorun bilerek beslemedir diyorsun. En son Temmuz ayında bilerek besleyen bir adam oyunuma geldi. Oyun sonunda ekledim ve sosyal medya iletişim adresini aldım. Haklısın kardeş anında ban yedim kusura bakma dedi.
: Gereksiz raporlamanın da cezası var, gercekten sorun mu bu? Bence mesele oyunun moderasyonunun ilgisizliği, oyuncuların raporlama hataları değil. Yani gerçekten rapor sistemi emek olarak külfet oluşturuyorsa buna uygun çözüm de getirmeleri lazım. Sorunlu bir öneri olacak ama mesela oyuncular riot puanı karşılığında raporlarına hemen geri bildirim alabilseler? En azından faydalı bir yönde oyunu desteklemiş oluruz. Çözüm yok...
Gereksiz raporlamanın cezası yok. Bizzat destekle konuştum. Gereksiz raporlamanın tek etkisi raporlarının değersiz hale gelmesidir.
: LoL report sistemi çalıştığına beni kimse inandıramaz
Panolar'a biraz göz gezdirsen sistemin çalıştığını anlarsın zaten ancak sorun çalışmaması değil yavaş çalışması.
: Moderatörler çok iyi çalışıyor.
: ''Dün oynadığım oyundaki AD Annie'' dediğimde, o kişinin ismini karşılaşma geçmişimden bulabilirsin. Bu da bir ifşadır. ''Bugün oynadığım oyundaki ormancının bilerek beslemesi'' de aynı şekilde ifşa olarak sayılabilecek bir durum çünkü, takip etmek isteyen bir kişi, bu oyuncuya ulaşabilir.
Buna benzer şeyleri tarih vermeden olumlu bir şekilde söylersek ifşadan kaldırılır mı?
: SİLİNDİ Gerçekler
Neymiş gerçekler tekrar uygun bir dilde yaz bakalım.
: FEEDERLAR
Git gud.
: LoL deki Adalet Sistemi
Hiçbir şekilde açılmaz sonuna kadar haketmişsin. Şimdi yanıt olarak ''ama o da...'' gibisinden bir yorum yazacaksan hiç yazma. Sen kendiden sorumlusun başkasından değil.
: Yeter afklardan çektiğim
Böyle bir sistem yerine afk cezalarının daha hızlı ve daha sert verilmesi gerekiyor. Belli bir tekrardan sonra süre yerine günlük uzaklaştırma tarzı cezalar ve en sonunda perma lazım.
: 14 gün Ban yedim süresi doldu
Şimdi açılmıştır biraz bekletiyor saat farkından dolayı.
TR0LOL (TR)
: Haklısınız sizi anlıyorum ama oyun oynayamıyorum benide anlamanızı bekliyorum.
Fog (TR)
: > [{quoted}](name=Kurod,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=XnAeGiye,comment-id=0001,timestamp=2018-11-17T15:31:10.320+0000) > > Senin burada anlattığın **Bilerek Beslemek** değil beslemek üzerine yazılmış çünkü kötü oynamak farklı şey gidip gidip ölmek farklı şey, her şeye kda yazmışsın fakat kda sı kötü olmasına rağmen takıma katkısı çok fazla olan şampiyonlar var (özellikle takım savaşı başlatmak ve ayrık ittirmek kda yı bozar ama maçı kazandırır) > > Ayrıca bu uyarıyı alan kişiler maçlarda riskli oyun tarzından kaçınır ve ilk amaçları kazanmak değil kda olur. Kda'n kötüyken takıma nasıl katkıda bulunabilirsin açıklar mısın? support'lar da dahil olmak üzere birisinin takıma faydası mı var zararı mı var anlamak istediğin zaman kda'sına bakarsın. 1-6-0 support başkadır 1-6-22 support başka. takım savaşı başlatmak kill/death oranını bozar kda'nı bozmaz, başlattığın tf'den bir asist bile alamıyorsan zaten hiçbir şey yapmadan ölmüşsündür bu da beslemektir. Ayrıca bilerek beslemek için illa"ben feed, sana oyun yok" demen gerekmez. 0-3 olduğun lane'de rakibe kule altı dive atınca da bilerek beslemiş olursun. kötü oynamak başka bir şey ama nerde nasıl oynaması gerektiğini bilmeyen bir oyuncu ranked oynamamalı. Edit: Bu uyarıyı alan arkadaşların maçlarda riskli oyun tarzından kaçınması zaten ilk amaç değil mi? Ben takımımda riskli oynayan oyuncular istemiyorum. Safe duran, doğru zamanda doğru hamleleri yapan oyuncular istiyorum. Risk alan oyuncu başarılı olduğu takdirde S alır, övülür, maçını kazanır ama risk alıp görüşsüz ormana kafa atan, sürekli kill peşinde koşup feedleyen oyuncular da takımla paylaştığı bedel dışında kendisi de bi bedel ödemeli.
>Kda'n kötüyken takıma nasıl katkıda bulunabilirsin açıklar mısın? En bariz örnek ''inting sion'' stratejisi ile takımı taşımak.
Fog (TR)
: Bilerek beslemenin çözümü üzerine
Çözümü zaten var anında 14 günü yapıştırıyorlar. Gereksiz yere milleti bilerek beslemeden raporlayan birilerini görüyorum. Bilerek beslemeyi Tr'nin en büyük sorunu olarak görmek bence aşırı yanlış. 40 yılda 1 oluyor, çoğu kişi zaten cesaret bile edemiyor. ''Yeter lan bilerek ölcem'' diyen 100 kişiden 99'u bunu yapmaya cesaret edemiyor. Bilerek besleme belki de Tr'nin en son düşüneceği sorundur çünkü cezası aşırı ağır ve ani bir şekilde veriliyor. Daha önemli konular üzerinde düşünmeliyiz. https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/oyuncu-davranislari/OKzsYT3R-lol-deki-adalet-sistemi mesela daha yeni panolarda bilerek beslemeden ceza yiyen birini buldum.
: Gümüş kümeyim maçıma elmas platin oyuncular geliyor
Aram atıyorsun sanırım ben de bu konunun tam tersinden şikayetçiyim. Hayır madem saçma eşleştirecek o zaman 5dk bekletmesin.
Mudflap (TR)
: Rioter'lar bilmem burada mısınız ?
Riot Türkiye, yargıdasın konuş bakalım :D Ne diyecekler çok merak ediyorum.
: Özel oyunlarda ki Botlarla ilgili
Abartmadan biraz daha gelişmiş botlar eklenmeli. Şampiyon deneme açısından Orta Seviye botlar hiçbir anlam ifade etmiyor oyuncular için.
Riotçu Yorumları
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=xnHmFEAA,comment-id=000000000000,timestamp=2018-11-13T21:01:33.632+0000) > > Yazını biraz dikkatli yazman lazım sanırım. Direkt olarak ''Merhaba, hesabımda ekli olan arkadaşlarımın isim listesini alabilir miyim?'' gibisinden bir bilet aç oradan devam ettirirsin. oyun dan arkadaşım real den değil herkese telefon vermiyorum sosyal meda ise kullanmıyorum
Dediğim gibi bir bilet açsan arkadaşlarının listesini verirlerdi. Destek ekibinden arkadaş da söylemiş zaten. Hem düzgün bilet açmamışsın hem de oto yanıt veriyorlar diyorsun.
: Hakarete gelene kadar küfrün çözülmesi lazım, daha dakka 5'te adam ananı ... diyor ve ben bu adamla 30 dakka daha aynı oyunda kalmalıyım, oyundan çıksam afk cezası gelecek. İyi veya kötü oyunla alakalı birşey de değil kötü oynasan takımın iyi oynasan rakip küfrediyor. Gelenek olmuş.
Hepsi bağlantılı zaten. Anaya sövmekle ''sal*k'' demenin ayrımını yapmıyor Riot.
Estorea (TR)
: 20 oyun atıyorsam Sadece 1 yada 2 oyunumda geliyor küfür eden {{sticker:sg-lux-2}}
Hakareti, sataşmayı ya da ''izi'' gibi şeyler yazmayı saymıyorsun sanırım.
: 2018 RURF Ne zaman ?
Rurf'u boşver herhangi bir moda razıyım ya 2 haftada bir gelsin bari.
B1gPasHa (TR)
: gecersız kullanıcı adı ve sıfre hatası
: Oyunda Küfür ve Hakaretin Yaygınlığı ve Aleni Hale gelmesi
En büyük hata olan her kötü oyuncuyu bilerek beslemekten rapormayı kaçınmalıyız. Bunun üstüne de Riot sistemi daha ciddi bir hale getirmeli. Tek oyundan ceza almak ne kadar yanlışsa ceza almak için 100 oyun küfür etmek de o kadar yanlıştır. Toleransı düşürmeliler.
: Buradaki temel sorun gereksiz raporlama yapılması. Adam usulca feedlemişse sadece feedleme rbutonu isaretlenmeli ama bizimkiler yanına mutlaka küfür ve sözlü sataşmadan da rapor atıyorlar. Bu da onların rapor sisteminin kaale almıyorlar.
Aynen küfür değil de özellikle düşük eloda 2-10 gidenler bilerek beslemekten raporlanıyor.
: Sezon neden bitmedi
Bitti, şuan sezon arası dönemdeyiz.
: takdirim 0 çerçeve gelir mş
Hayır ve konu açmadan önce Riot'un açıklamalarını okuyun.
JuMcK (TR)
: ben araştırdım hiçbir yerde 12 aralık yazısını görmedim iyiki açmış niye dislike atıyonuz bende buradan öğrendim efeerol sayesinde {{sticker:slayer-jinx-unamused}}
https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/yardim-ve-destek/4FMdoKbo-league-of-legends-2018-sezonu-bitti-imdi-ne-olacak-adalam-nerede-oriannam-yokvb Kesinlikle panoların üstünde yazmıyor.
: sezon sonu ödülleri ne zaman verilecek
: Çarım neden açılmıyor
Saat farkından dolayı. 1 ya da 2 saate açılmış olur.
H ile K (TR)
: 0 Seviye Takdir Çerçeve Alıyor Mu ?
Her yerde açıklaması var.
ŁæKayn (TR)
: Panoda ki gereksiz kalabalık. (Tüm kullanıcılar baksa fena olmaz)
Cidden sezon sonu ödülleri ile ilgili konular direkt kapatılsın bu nedir ya? Hiçbir şey göremiyoruz.
: hayır o nasıl yapıylıyor ?
Lol desteğe hesabınla giriş yapıyorsun karşına bilet gönder seçeneği çıkıyor zaten. Ordan sorununu anlatabilirsin.
: Kendi ayiplarını örtme çabası, bunu da silin de ben de oyunu sileyim bir güzel.
Irkçılık yapan birisinin oyunu bırakması Riot için kâr olur.
: Bildirmek diyorsunuz, bildiriyoruz bir şey olmuyor
Milleti değil kendini düşüneceksin.
: hani rakip minypn veya adama yada orman canavrlarına vurucakken kılıç şeklinde bi işaret çıkıyorya o işaret oyunun ortasında başında birden gidiyo rakipe vuramıyorum minyona vuramıyorum orman canavrlarına vuramıyorum lütfen yardım edin
Desteğe bilet gönderdin mi? Ordan daha iyi yardım ederler.
: takılma olmadan önce sanada bildirim sesine benzer bir ses geliyormu
Hayır
: adama öyle bir cevap vermişsin ki...Allahtan gelen vahyin devamını bekleyecek :D
Her yerde yazıyor okusunlar bir zahmet. 2 günde 100 tane aynı konudan açıldı.
: TANK METASI SAÇMALIĞI?!
Tanklarda herhangi bir sorun yok. Bahsettiğin sınıf Ezergeçer olarak geçiyor. Mobil olmamaları ve gerçek bir tank kadar CC'ye sahip olmamaları zayıf noktaları. Yaptıkları buildlerde fazla direnç olmuyor ama resmen bir etten tank oluyorlar. Sterak, Kara Balta, Titanik Hydra gibi itemlerle yüksek hasara ve yüksek can havuzuna sahip oluyorlar. E tabi Riot Adcleri saçma sapan nerflediğinden dolayı da hiçbir adc Sterak, Kara Balta bitirmiş bir Ezergeçeri o dakikada eritecek güce sahip olmuyor. Adc nerfleri ve aldıkları itemlerin abartı olması çok güçlü olmalarına sebep oldu. Jaurim'in Yumruğu üzerinden yapılan tüm itemler nerflenmeli. Kara Balta da nerflenebilir aşırı popüler bir item nerdeyse her oyun birisi alıyor. Jaurim üzerinden yapılan itemler hem fiyat bakımından aşırı ucuz hem de aşırı faydalılar Kara Balta da öyle.
: lig güncellemesi
Tamb Tao (TR)
: Banım bugün saat 1 de açıldı ödüllerden faydalanabilirmiyim ? detaylı açıklama lütfen
agnete (TR)
: replemeyi unutup lobiden cıtıgımda ne yapmalıyım?
Karşılaşma geçmişinden nickini öğrenip destek sistemi üzerinden şikayet edebilirsin.
: Mavi Öz, Şampiyonlar ve Kostümler Hakkında
Böyle bir konuya oyuncular neden destek vermez cidden anlamıyorum. MOBA türünde en yakın örneğimiz olan Dota'da bütün şampiyonlar açıkken bizim RP ile şampiyon açmaya yönlendirilmemiz hoşunuza mı gidiyor?
Devamını göster

TheLord5454

150. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ