Riotçu Yorumları
: Çılgın RURF hareketlerini gönder, ödülleri kap!
20 maç önceki oyunu nasıl kaydedebilirim?
: RP güncellemesi: Bedel ve iadeler
Gayet güzel de Riot'un bu ve buna benzer olaylardaki cimriliği sinir bozmuyor değil. Tamam güzel bir şey yapıyorsunuz ama aynı zamanda can sıkıyorsunuz. Yılda 1 iade nedir? Sırf 1 iade için bütün yıl mı bekleyeceğiz? Sezonu 3 mevsime böldüler. Sizce de en mantıklısı her mevsim 3 iade gelse mantıklı olmaz mıydı? İade sonuçta mavi öz, turuncu öz ya da rp gibi bir şey değil. Riot bir şey kaybetmiyor. RP için bir şey demeye gerek yok. Yapılan zam yine de EUW oyuncularının 10-20 euro ile TR'ye geçip asıl satın alımlarını TR üzerinden yapıp tekrar EUW'ye geçerek kâr etmelerini engellemeyecek. Riot'un zammının asıl sebebi de bu. Satılan RPlerin değerini ortak bir para birimine çevirdiğinizde TRdeki en ucuz RP oluyor ve bu yüzden diğer sunuculardaki insanlar rplerini TRye geçip çekiyor. Sunucu değişimi ile RP çekimine bir engel getirseler enflasyona rağmen bize daha ucuz RP satarak daha çok para kazanabilirler ayrıca diğer sunuculardaki RP geliri de düşmez.
: Şu iade olayı fazla iyi olmuş... {{sticker:sg-miss-fortune}} ...Birazdan bu zam için isyanlar başlar ben kaçayim... Allah, Riot ekibine sabır versin.
Gayet güzel de Riot'un bu ve buna benzer olaylardaki cimriliği sinir bozmuyor değil. Tamam güzel bir şey yapıyorsunuz ama aynı zamanda can sıkıyorsunuz. Yılda 1 iade nedir? Sırf 1 iade için bütün yıl mı bekleyeceğiz? Sezonu 3 mevsime böldüler. Sence de en mantıklısı her mevsim 3 iade gelse mantıklı olmaz mıydı? İade sonuçta mavi öz, turuncu öz ya da rp gibi bir şey değil. Riot bir şey kaybetmiyor.
Bay Kog (TR)
: Öncelikle otp değilim. Ayrıca 0 vuruyordu. Hiçbir şey bildiğiniz yok bari yorum yapma. Sen 2013'teki halini biliyor musun acaba abinizden ablanizdan öğrenip başlıyorsunuz.
2012'de başladım yani biliyordum. Çoğu şampiyon zaten eskiden daha güçlüydü ve daha bozuktu. Bunları dengelemeleri bir sorun değil. Kog'maw hala işlevini yerine getirebiliyor ve hiç bir zaman 0 vuracak kadar işlevsiz kalmadı. Her zaman W'sünü açıp pu pu yaparak tankları eriten bir şampiyondu. Kimliği hiç değişmedi.
Bay Kog (TR)
: Kogmaw 5 kere vuruyorken 0 vuruyordu. Bunu kastediyorsan facia.
Bu Trdeki otpler neden oynadıkları heroyu hiç bilmiyorlar? Kogmaw'ın 0 vurduğu bi zaman asla olmadı. Otp olup maks geldiğin yer Silver ise sorun sendedir dengelemede değil.
: Hikayesel olarak değil attığım fotoya da bakarsan ahri bi ağaç boyutunda
Rastgele o
: Ya sen okuduğunu anlamıyorsun kardeşim adam orada flame küfür yok demeye getiriyor. Neden mantıklı cevaplar vermek yerine boş yapıyorsun ya kardeşim yapma işte bu zehirli oku atma. Her türlü bizden daha anlayışlı olduklarını düşünüyorsan gidip orada oynarsın gelipte buraya yazmazsın ki kardeşim.
Orda oynamayı denedim. 1-10 level arasındaki maçlar bile TR Plat-Diamond seviyesinden daha kaliteliydi ve insanlara saygı vardı en azından. Düzgün oynadığında ve takımı zafere taşıdığında mesela takdir alabiliyorsun. Burda 40 maçtan 1'inde belki alırsın. Burda herkes kendini en iyisi olarak görüyor ve takdir vermekten bile çekiniyorlar. Tabii ki de oynadığım maçlar arasında ırkçılık gibisinden nefret söylemleri oldu. Ancak burdaki kadar yayın değil ve ordaki ceza sistemi daha hızlı çalıştığı için cezalarını alacaklarını biliyosun. Orda oynamamamın tek sebebi düşük pinge alışmam. 40-60 arasına çıkınca bile düzgün oynayamıyorum. Okuduğunu anlamama diye bir şey de yok. Bu yorumda ''westte hiç kimse flame yapmıyor.'' gibi bir şey söylememiş ve ima da etmemiş. Senin düzgünce cevap vermek yerine ''okuduğunu anlamıyorsun ve boş yapma'' demen bile aradaki kalite farkını gösteriyor. Ek olarak bizim sunucuda oynayanların %90'ının ya bilgisayarı ya da interneti sorunlu. Adamlar inadına 30 fps 80 pingle lol oynamaya çalışıyorlar. Hatta o kadar düşük sistemle oynuyorlar ki o takdir vermeme olayını biraz da bu etkiliyor. Maç bitince bilgisayar kastığı için Zafer-Bozgun ekranı gelmeden alt+f4 çekip takdir ekranını atlıyorlar. Ha, bu arada oynadığım maçlarda gördüğüm flameleri Türk birisi yaptı. Bizden biri flamelemediği zaman da Türk birisinin kışkırtmasıyla flame yapıldı.
: Westte oynayıp gördüğün şey don't worry, you'il fix it mi oldu. Ya sen büyük bir Ütopyanın içindesin ya da ben westte oynamadım. Arkadaşlar bakın bu yazdıklarımı iyi okuyun sonra bir kez iki kez üç kez daha düşünün. Öncelikle westte böyle bir Ütopyamsı ortam yok bunu bilerek gidin her maç gelen tipler, yapılan hareketler, söylenen sözler Türkiye Sunucusuyla neredeyse %80 aynı bakın %80. Ha arkadaşa her maç '%20' lik dilim gelmiştir onu bilemem. Ama durum böyle orada da bir hesabım olsun diyerek çıktığım bu yolda ilk başta büyük hayal kırıklığına uğradım. Bu arkadaş gibi gayet saf düşüncelerle çıktığım yolumda Türkiye Sunucusunda ki zorluklara benzer olaylarla karşılaşınca daha fazla kendimi yıpratmama kararı aldım ve hesabımı öylece bıraktım. You will fix it. Değilde daha çok 'kys' (kendini öldür) veya 'i dont care' (umurumda değil, umursamıyorum) veya 'you fu...ng turkish dog' (bunu çevirmeyim ayıp olur XD) gibi şeyler gördüm. İşin aslı westi öyle hayal ederseniz veya bu düşünce de gibip oynarsanız en hafif tabirle üzülürsünüz arkadaşlar üzülürsünüz. Burasından bir farkı yok üstelik pingi fazla. He olay oyun bakımındansa Diamond 1-3 arası gayet üst düzey maçlar dönüyor. Ben bunları uydurmuyorum bu elolarda oynayan hem Türk hem yabancı bir çok yayıncıdan gördüğüm, kendi deneyimlediğim olayları size aktarıyorum sadece. Evet anlattığıma göre sadede de geleyim, bu olaylara eyvallah diyebilecekseniz gidin orada devam edin ama arkadaşın dediği gibi Ütopik bir dünya yok orada.
Orda flame, küfür ya da nefret söylemi olmadığını kimse söylemiyor ama her türlü bizden daha anlayışlılar. Bizimkiler daha takdir vermeyi egolarına yediremiyorlar.
: Herolar devasa mı?
Annie normal bir çocuk boyutunda ancak Chogath gibi devasa olan herolar da var.
: LOL SINIRLI OYUN MODLARI
Cidden RURF bile eğlenceli değil artık. Riot RURF'u eğlenceli halinden çıkarmak için her şeyi denedi ve artık başarılı oldu. Diğerlerini getirsinler daha iyi.
: Haklı değilsin eskiden bir oyundan kazanırsan ve ilk galibiyetse 150-200 arası geliyordu diğerlerinde ise en fazla 50-80 arası ne oynadınız da ne gördünüz siz arkadaşım. Eskiden 1 ayda açacağını şimdi 2 hafta da çok rahat açıyorsun ben lee sini açmak için 2 hafta ip biriktirdiğimi hatırlıyorum. Şimdi kapsülden çıkarsa bir de yarı yarıya ucuza alıyorsun ve buna itiraz ediyorsun hem ip gelme olayını yanlış anlamışsın dediğim gibi ilk galibiyet değilse 50-80 arası geliyordu o da uzun sürerse. Bir daha düşün.
Vadide kazanırsan en az 70ip geliyodu. Geneli de uzun sürdüğü için 100 üstüne her türlü çıkıyordu.
ScrulNN (TR)
: Az Önceki Panomun sebebsiz yere silinmesi.
Oyun geçmişinde nickleri gözüküyorsa kaldırılır.
: OLMUŞLERE BİLE SAYGI YOK
Özet; kendisi 2/5 giderken 2 pre olan oyunculardan birisi 2/9 gitmesine rağmen konuyu açan kişiye rep feed falan diyerekten sövmüşler ve oyun sonunda bildirim gelmemiş. Hikaye okumak istemezseniz sadece bu yorumu okuyun.
: PRELER ÇOK İYİ
''ez, ağla'' yazanları takmana gerek yok. Takımın değil oyundaki herkes arasındaki en kötüsü oldukları için diğerlerine sataşma gereksinimine gerek duyuyorlar. İnsan yerine koymadan oyununa devam edebilirsin.
: Ormancıdan level 1 de buff çalmak ve pre gücü
Çarpını düzgün zamanda atamadın mı?
Riotçu Yorumları
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=fcgcX98p,comment-id=000300000000,timestamp=2018-12-13T16:59:06.888+0000) > > Westte elmas 2 isen şuan elinde sezon 6yı gümüş 5, sezon 7yi bronz 4 bitiren 32 level bir hesap neden var? Resmen hesabı satın aldığını itiraf etmişsin burda gerekli ihbarı yapıyorum. Kardeşim sen ne çok bilmiş bir arkadaşmışsın. westte ping yüksek tr de girmek için arkadaşımdan hesabını aldım çocuk oyunu bıraktı bide ihbar edeceğim diyorsun. Al bak açıklamam da burda bunuda kanıt olarak sunarsın. Öyle çokta bilmiş bilmiş konuşma en sevmediğim insan türüsün.
İlk öncelikle şu ''-de'' lerin yazılışını düzeltelim. Kısa yoldan gireceğim. Şuan nasıl yazıyorsan tam tersi şeklinde yaz. Ayrık olacakları birleşik, birleşik olacakları da ayrık yazıyorsun. Bağlaç olan ''-de'' eki ayrık yazılır. Mesela ''Arkadaşım ban yedi ben DE yedim''. ''Bu hesabım bilgileri hem bende hem DE arkadaşımda'' burda da bağlaç olan ''-de'' ayrı ancak iyelik bildiren ''-de'' birleşik yazılıyor. Asıl konumuza gelecek olursak arkadaşından hesabı satın alınca sana geçen sezonu Bronz 4 bitirdiğini söylemedi mi de gelip konu açıyorsun? Tertemiz unranked olsa Demir 2'ye atması saçma olurdu ancak bu durumda yerleştirme gayet normal.
: Sjsjsjjsjs esnaf girişimi knk
Aynen noluyo lan burda diye yardırdı resmen
hulur41 (TR)
: yani, peki bu konuya nasıl dikkat çekebiliriz bilet mi atmalıyız yoksa riot çalısanları buralara bakıyor mu baktıklarını gördüm ama tüm panolara tek tek bakmazlar nası dikkat çekebiliriz o kadar önemli bise deil ama yine de güzel olurdu bu alanın biraz uzatılması
Bilet atmak daha mantıklı olur. Yine de çok büyük bir sorun olmadığından değişmeyebilir. Olayı özetlersek çoğu zaman yetiyor zaten. Gereksiz şey yazmamak lazım.
: Ben Oyunu Zaten Bıraktım Siz Oyuncular İçin Bence İyi Olur Diye Fikrimi Yazdım Tabi Ki Sizler Bilirsiniz..
TR gibi sunucularda özellikle yüksek kazanma oranına ve eloya sahip oyuncular çok fazla sırada bekliyor. Bir de takdire göre eşleştirme olursa en az 10dk bekleriz hiç gerek yok. Cezalar daha hızlı ve ağır verilsin yeterli.
hulur41 (TR)
: OYUN SONU REPORTLAMA YERİ SİZCE KISA MI
Evet, ben de bazen sığdıramıyorum.
: trolleri nasıl rapolıyacağız
Destek üzerinden bilet göndererek.
kosin (TR)
: > [{quoted}](name=TheLord5454,realm=TR,application-id=HE84wLB5,discussion-id=8r3Aua3y,comment-id=,timestamp=2019-01-24T20:41:00.902+0000) > > Kardeşim RURF 9.2 yaması ile birlikte gelecek denildi. Her zamanki gibi yamalar gece-sabah arasında yapılır ve mod gelecekse en geç akşam 20:00'dan sonra oyuna gelirdi. RURF için neyi bekliyorsunuz? En uygun zamanları yani çoğu kişinin sömestr tatilinde olduğu zamanları harcadınız hayal kırıklığı resmen. Galiba Ana sayfa da 2019 sezonu yazan yere bakmadın bakınca görürsün Kostümler ve Etkinlikler 5. Gün diyo
O gün gelirse resmen rezillik demektir tamamen saçmalamışlar boş iş.
: saçmalık
Ne bekliyordun? Kimse ligini değiştirmez. Diğer maçlarını kazanarak B3ten daha yüksek bir ligde başlayabilirsin.
Anyviel (TR)
: üstü üste bozgunlar alıp duruyorum.
Angeleo (TR)
: LoL Filmi Hayırlı Uğurlu Erken Olsun
Son videolarındaki Akali çok komikti yalnız. Gördüğüm anda bağıra bağıra güldüm.
: EUW perma-ban denemeleri
En son NA Riot'un da tasdiklediği bir deney yapılıyordu buna benzer. Sonu ne oldu hala da devam ediyor mu bilmiyorum. Ağustos ayında falandı sanırım. Hatta EUW isyan etmişti neden sadece NA'de yapılıyor diye.
Lemî (TR)
: (9.12) Rakanın Nerf'ü Ne Kadar Mantıklı ?
KeiGan (TR)
: rakan nerf saçma
Gayet normal daha da atmaları dileğiyle.
diêu (TR)
: GRUBUNDAKI IKI VEYA DAHA FAZLA UYE ARASINDAKI DERECE FARKI ÇOK FAZLA
Aynı olan kümenizin esnek olduğundan emin misiniz?
énki (TR)
: Hmmm... Şaşırdığım nokta, neden serimi Altın’dan başlatmadı :/ İlk yerleştirme maçında Plat 4’e yerleşen var. MMR’ım düşük olsa her maçıma plat-elmas oyuncular gelmez diye düşünüyorum. Biraz kafa karıştırıcı bi durum {{item:3340}}
Her şey apaçık ortada. İlk 10 maç sonrasında yerleşilebilecek en yüksek nokta Platin 1. Belki bu sezon Elmas 1 yapmışlardır ama sanmıyorum. Doğal olarak herkes önceki sezona göre geriden başlıyor. Sen zaten Altın 5 0lp bitirmişsin. Başlangıcını neden Altın yapsınlar? İlk maç yerleşebileceğin en düşük kümeyi görüyorsun. Maçlarını oynayıp kazandıkça yerleşeceğin küme yükseliyor.
: HERKEZ OYUNDAKİ KÜFÜRBAZLARDAN HAKARETÇİLERDEN FLAME İLERDEN FEEDLERDAN RAHATSIZ
Yok ben nickine Zed'le alakalı şeyler yazanlardan rahatsızım.
énki (TR)
: Dereceli Yerleştirme maçları ile alakalı’
Daha önünde 3 maç var. Kümeni yükseltebilirsin. Mesela 9. maç bitince Gold 4 oldun diyelim. 10. maçı kaybetsen de Gold 4ten aşağı düşmeyeceksin. Gold 4 başlarsın ama kazanırsan Gold 3-2 olma şansın var.
Ertwerss (TR)
: Taktir !!
Yeni sezona girdik. Takdir seviyesinin ödülleri olduğu için tıpkı kümeler gibi takdir seviyen de bir nevi sıfırlanıyor ve öncekine göre biraz daha geriden başlıyorsun. Ben Takdir 5'tim şuan 2. seviye 3/3te başladım.
: Rurf Aktif hale gelme tarihi
Şaka mı ya 28 ocak ne
Riotçu Yorumları
: Yorumlara baktığımda simge ve ifadelerin küçümsediğini görüyorum. Oysa bunların taşıdığı anlam benim için çok önemli. Geçmişe bakıp bunların kazanımı için verdiğim emeği gördüğümde kıymetini daha çok anlıyorum. Bu ödüller benim için gayet davetkâr.
Melanj (TR)
: Sezon yarın sabah 06.00'da başlıyor. Geceden değil, ama erkenden yani :)
9.2 ne zaman gelecek? Bu salı gelmesini beklerdim.
: Hayır moruk sizinki tamamen ön yargıdan ibaret bişey. gidip statlarına bakmadım, ne halt oynadığını bilmiyorum. Assasin heroların hepsi senin görüşüne göre bencil herolar sadece zed için geçerli değil dediğin olay. Bencil karakter yoktur ayrıca bencil oyun stili vardır. Uzun uzadıya açıklamak istemiyorum ( bencillik konusunu) kısaca şöyle diyebilirim ; takımımdaki oyuncular genellikle beni sever ve bunu çoğunlukla maçı kazandırmam veya türevleri gibi sebeplerden dolayı olmuyor bilmem anlatabildim mi. Eskisi kadar zed oyamıyorum ama hala zedin bozuk bir hero olmadığını savunuyorum. Hasarını q ile yani bir skillshoot ile veren herodan gelen 3 q yu da içinize aldığınızda 'çok bozuk hero lan' diyorsunuz olay bundan ibaret. Skillerinin hasarını yediği enerji ve bekleme süreleri ile oranlarsanız eğer öyle yüksek şeyler çıkmıyor ortaya. Dediğim gibi sizinki ön yargıdan ibaret oynanışı zedden çok daha basit ama hasar ve hayatta kalma yönünden çok daha iyi olan diana dan kimsenin şikayet ettiğini görmedim şimdiye kadar. Q + R ile adc tekliyebiliyor ve diananın q sunu tutturmak zede oranla çok kolay. Aynı şekilde yine pek birşey tutturmasına gerek olmadan zedden daha çok hasar çıkartan talon, akali gibi champler de var. Full kombosunu tutturup rakibi tekleyen bir velkoz çok iyi oynamış oluyorken tim kombosunu tutturup rakibi kesen zed bozuk oluyor. Kafanda basit bir şekil olarak düşünürsen zedin full kombosunda q lar 3 fakrlı noktadan doğrusal olarak geliyor ve kesiştikleri tek bir nokta var. Çok geniş olmasada alan vuran bir skill olduğu için 3 q nunda kesitiği yer xerathın w skilinin orta alanından raz daha küçük bir yer oluyor. 6 lv de yetenek gerektirmeden kill çıkartıyor dediğin karakter eğer 6 lv e kadar öne geçemediyse ( mesafeni korursan gang olmadan zaten geçemez) 6 lvde tutuştur kullanmazsa o 3 q yu tutturmadan seni tekleyemiyor. Son konuya gelirsek kardeşim sen beni hiçbir şekilde tanımıyorsun ben de seni, normal hayatımda da yalan söyleyen biri değilim senin gibi gram tanımadığım bir insana oyun nickim hakkında yalan söylemem için hiçbir sebebim yok. İsmimi troll amaçla koyduğumu söyledim, sana herhangi birşeyi kanıtlamak için söylediğim birşey değildi bu. Eleştirdiğin nokta bu değilmiş sürekli assasin oynamamış peki. Ama basitçe sorayım bak benim hangi heroyu ne kadar oynadığım seni ne yönden ilgilendiriyor anasını satayım? Derceli oyunda 1 adet banalama hakkın var eğer oyununda görmek istemiyorsan her ne kadar çok sinir bozucu bir davranış olsa da benim gösterdiğim heroyu banlayabilirsin. Ben şuana kadar hiç pickim banlandı diye oyun trollemedim. Onu banlarsam metadaki bozuk çarları banlayamam demişsin sonra. O halde onu banla abi. Ben senin oyun zevkine göre hero seçemek zorunda değilim. Kimse 'bu benim heromu sevmiyor ama eğer onu banlarsa metanın bozuk herolarından banlayamayacak' diyerek hero seçmez. Sizin bencilliğinizden kaynaklanan bi olay yani. Hem sevmediğin heroyu banlamak istiyorsun hem de oyunu o dönem domine eden başka bir heroyu. Adil bir biçimde seçim hakkını kullanmak yerine 2 sinide gerçekleşmesini istediğin için, o sevmediğin heroyu oynayanları eleştiriyosun. Özetlemek gerekirse saçmalıktan ibaret...
Puhahaha şimdi de pyke koymuş AsSaSiN mOrUQ
Melanj (TR)
: 9.2 değişiklikleri, yükleme ekranı güncellemesi ve kritik vuruş eşyaları
: Riot un ... verenliğini yapma bana hepiniz yalamasınız lan :D yazık size adamlar siz böyle yaptıkca daha da .... koyacak merak etmeyin
Verdiğin bu cevap bile cezayı ne kadar hakettiğinin bir kanıtıdır. Hakedene koyuyorlar merak etme bize bir şey olmuyor.
: Bilerek Beslemek = AFK Kalmak
Kesinlikle haklısın. Afk cezaları da permaya kadar uzanmalı ve ağır olmalı.
: iyi de bilerek yapmadım diyorm anlamıyormusun ?
Bilerek ya da bilmeyerek yapman afk olduğun gerçeğini değiştirmiyor. Ayrıca daha önceden Afk kalmasan ceza almazdın zaten demek ki sürekli tekrarlamışsın.
: haklısın ama bunu kaldırabilirler onların ellerinde
Kaldırmalarını gerektiren bir durum yok. Afk kaldın ve cezanı aldın bu kadar basit.
: lolun hatası bence
Hata falan yok sistem kurulmuş ve düzgünce işliyor. 30 killin var diye 10 killi olan adamdan daha iyi oynadın diye bir şey yok. İşin içinde görüş skoru, asist, minyon, görevlere hasar ve daha az ölmek gibi bir sürü etken var.
: Boş bir konu 1 mavi öze alan almış şirket sorumluluğu üstlenip geri almamış. Ne yapmasını bekliyorsunuz yaa siz alamadınız durun herkese 5-10 tane kapsül dağıtıyım. Sen alabilseydin oradan 20-30 her neyse kapsül gelip buraya bunu yazacak mıydın veya aldığında elinden geri alsalardı gelip bu yazdıklarının tam tersini yazmayacak mıydın? Tabi ki yazacaksın adamların alması sizi neden bu kadar strese sokuyor ki alabilseydin sen de alırdın ne diyecektin haksızlık ben almam mı? Birbirimizi kandırmayalım olan oldu, karar verildi yapacak bir şey yok. Ayrıca bu olaydan ötürü oyun oynamamak ayrı bir saçmalık gidip oraya bakıp alt+f4 atman ayrı bir saçmalık nereden tutsak konun boş elimizde kalıyor.
Vienux (TR)
: Katarina Bugu
Bug olduğunu sanmıyorum belki animasyon süresi falan eklemişlerdir de öyle olması bile saçma olurdu. Bi incelenmesi lazım.
cleywind (TR)
: yani durduk yere etmiyoruz hatam dalaşan insana aynı şekilde cevap vermekti ama artık akıllandım ya sohbette konuşmadan reportluyorum.
Aslında kısır bir döngü bu. Sistemin tekrara dayalı saçmalığından kaynaklı. Mesela sen 3 ay önce falan hakaret tarzı şeyler söylediğinde maçındaki adam ulan raporladım ama bildirim gelmedi ceza falan da almadı diyordu. Şimdi ise sen, seni kışkırtan adamların ceza almadığından şikayetçisin. Belki de dediğin gibi sadece kışkırtıldığında tepki vermişsindir. Her ne kadar kışkırtılsak bile karşılık vermek doğru olmasa da eğer sistem daha düzgün bir şekilde işleseydi o kışkırtan oyuncular maçlarımıza daha sık gelmez ve sen, ben gibi oyuncular sırf gereksiz baskı altında kalıp sinirlendik diye ceza almazdık.
cleywind (TR)
: daha agırı ne en küçük hakarete perma veriyor adamlar daha napsın :D
o zamana kadar milyonlarca hakaret etmiş oluyorsun bir zahmet versinler.
Devamını göster

TheLord5454

203. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ