: Benim Önerim Ahri veya Ashe hem eylenceli hemde Ateşliler(Gerçi ashe buz gibi ama):D Benim Önerim Ahri veya Ashe hem eylenceli hemde Ateşliler Benim Önerim Ahri veya Ashe hem eylenceli Ahri veya Ashe hem eylenceli hem eylenceli eylenceli eylence {{sticker:sg-zephyr}}
> [{quoted}](name=Bay Ponçik,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=E1WTKLxF,comment-id=00030000,timestamp=2018-08-21T18:30:15.243+0000) > > Benim Önerim Ahri veya Ashe hem eylenceli hemde Ateşliler(Gerçi ashe buz gibi ama):D > > > Benim Önerim Ahri veya Ashe hem eylenceli hemde Ateşliler > > > Benim Önerim Ahri veya Ashe hem eylenceli > > > Ahri veya Ashe hem eylenceli > > > hem eylenceli > > > eylenceli > > > eylence > > {{sticker:sg-zephyr}} bu devirde ashesi olmayanmı var?
Riotçu Yorumları
: şu yardımcı olabilir. https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/hata-bildir/VTg4qjHI-71-yamasa-ile-oluan-tam-ekran-ve-desteklenmeyen-frekansalazanarlak-hatasa
> [{quoted}](name=Panoların Amcası,realm=TR,application-id=qbrBYVAL,discussion-id=a4ENEuYE,comment-id=0000,timestamp=2018-07-28T09:53:01.743+0000) > > şu yardımcı olabilir. > https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/hata-bildir/VTg4qjHI-71-yamasa-ile-oluan-tam-ekran-ve-desteklenmeyen-frekansalazanarlak-hatasa yok olmuyor abi bu ne ya
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
ysnhlvl (TR)
: Dönüşümlü Oyun Modları
haftaya urf geliyo
: Soğuk şaka yarışması başlıyor
Janna gelecegine mala gelsin
Pyke takimi alma vakti geldi
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Miakia (TR)
: Merhaba, İlginç bir durum şahsen daha önce yaşamadım. Ama ihtimalleri değerlendirelim. - Sinyali kullanırken FPS düşüşü yaşıyor olabilirsin. - Girişleri kontrol etmende fayda var. - Belki de sana öyle geliyordur :) {{sticker:slayer-jinx-wink}}
> [{quoted}](name=Marisa,realm=TR,application-id=qbrBYVAL,discussion-id=xzk44YhA,comment-id=0000,timestamp=2018-04-06T11:25:26.518+0000) > > Merhaba, > > İlginç bir durum şahsen daha önce yaşamadım. > Ama ihtimalleri değerlendirelim. > > - Sinyali kullanırken FPS düşüşü yaşıyor olabilirsin. > - Girişleri kontrol etmende fayda var. > - Belki de sana öyle geliyordur :) > > {{sticker:slayer-jinx-wink}} onada tek olmuyo arada bendede oluyo
Riotçu Yorumları
: Sakın böyle bir Aptallık yapmayın
: /geliştir: Şampiyon isimleriyle ilgili güncelleme
1 nisan şakası wDÇQWDÇQWÇDÇQWÖDQWDqwd
Riotçu Yorumları
sowebb (TR)
: Nasıl bir şampiyon mesela ?
> [{quoted}](name=sowebb,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=HNWEuWAz,comment-id=0000,timestamp=2018-03-28T19:57:04.598+0000) > > Nasıl bir şampiyon mesela ? taşıyıcı olsun eğlenceli olsun ve mobil bir şampiyon
Riotçu Yorumları
: Oyundaki garip bug
bendede oldu o çok saçma ya
: Şampiyonlara Mavi Öz indirimi gelsin
katılıyorummmmmmmmmm
Miakia (TR)
: Selamlar, Yanlış bilgi vermek istemem fakat Hudlar 3. Parti yazılım olarak görülüyor diye biliyorum. Dikkatli ol iyice araştır derim.. İyi günler. {{sticker:slayer-jinx-catface}}
> [{quoted}](name=Monie,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=aRsM4TxU,comment-id=0000,timestamp=2018-03-01T09:31:24.311+0000) > > Selamlar, > > Yanlış bilgi vermek istemem fakat Hudlar 3. Parti yazılım olarak görülüyor diye biliyorum. > > Dikkatli ol iyice araştır derim.. > > İyi günler. > > {{sticker:slayer-jinx-catface}} ama hile değilki ve çoğu kişi kullanıyor
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
DieaMaN (TR)
: LoL, bir oyun olarak kendisi eğlence amaçlı. Ama bu her oyun aykırı şeyler denediğimizi göstermez. Eğlenmeye devam :)
> [{quoted}](name=DieaMaN,realm=TR,application-id=qbrBYVAL,discussion-id=r2hoEzYz,comment-id=000000000000,timestamp=2017-12-30T23:29:55.801+0000) > > LoL, bir oyun olarak kendisi eğlence amaçlı. Ama bu her oyun aykırı şeyler denediğimizi göstermez. Eğlenmeye devam :) şunu belirtiyorum rurftu diyorm
DieaMaN (TR)
: Yaptığın şey kurallara aykırı mı bilmiyorum ama ne işe yaradı? Cezayı sistem otomatik verdiği için sonraki sefere hareket et :)
> [{quoted}](name=DieaMaN,realm=TR,application-id=qbrBYVAL,discussion-id=r2hoEzYz,comment-id=0000,timestamp=2017-12-30T21:45:45.318+0000) > > Yaptığın şey kurallara aykırı mı bilmiyorum ama ne işe yaradı? Cezayı sistem otomatik verdiği için sonraki sefere hareket et :) ama bişey dicem rurf eğlence amaçlı bir oyun modu değilmi? ve biz orda çok eğlendik
Riotçu Yorumları
: hediye 20 tane kutu riottun yolladıgı
: ROH OVCOSO KOYN OLOCOK diye ağzından salya sacmak yerine, konuya bı yorum yapıp sonunada bı ufak bı yanlış düzeltme olarak bunu eklesen belki biraz değer verebilirdim.
> [{quoted}](name=ÆlDeran,realm=TR,application-id=E6EEeGAn,discussion-id=i1d4kULG,comment-id=00000000,timestamp=2017-12-16T12:54:23.788+0000) > > ROH OVCOSO KOYN OLOCOK diye ağzından salya sacmak yerine, konuya bı yorum yapıp sonunada bı ufak bı yanlış düzeltme olarak bunu eklesen belki biraz değer verebilirdim. yaş 11 saçma sapan konuşuyorsun belli
: Ruh Sömüren Kayn
ruh avcısı kayn olacak
Mavim of (TR)
: Yani parası olmayanın ifade özgürlüğü yok .
ben oyuna para yatıramıyorum ailem izin vermez nasıl ala bilirim mesela
: Uğursuz Koruluk RİOT Yetkilileri sesleniyorum..
aslında haklısın neden bizde olmasın
: Orianna Mı? Malzahar Mı? LeBlanc Mı? (4800 Hero Önerisi)
Riotçu Yorumları
: 7.23 Yama Notları
400xp 50 mavi bence daha kazık ama
: YETERSİZ ÖZ YADA RP
,bilet at veriliyo sanırsam
: çerçeve
7 aralğa kadar herkese dağıtılacak
: sanada gelmedi dimi bazı kişilere gelmiiş
> [{quoted}](name=osasyordle,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=WdNxYNH1,comment-id=00000000,timestamp=2017-11-14T18:55:01.515+0000) > > sanada gelmedi dimi bazı kişilere gelmiiş ayn
: Video kayıt hatası
sorunun çözümünü bulan varmı ?????
: sezon sonu ödülü
banda gelmedi hala
: MAVI ÖZ VE SEVIYE SISTEMI
Ben sürekli oynuyamıoyrum 1 şampiyon yıllar sürecek {{champion:32}} {{sticker:slayer-jinx-unamused}}
: Ödüllerin hepsi aynı anda herkese gönderilmiyor, daha yeni başladı gelmeye biraz sabır. Ceza uzaklaştırma almadıysan ödüllerin gelir yakın bi zamanda. {{sticker:fiora-cool}}
benim hesabım çalındı o yüzden kısa süre askıya alındı ama geri aldım hesabı ödüler gelicek dimi
: rün sayfası alınca kostüm gelme olayı
: 34 oldum hala bir tane şampiyon açacak öz biriktiremedim :) çok kolaylaştırmışsınız biraz aşağı çekin sistemi. Normalde 34 olana kadar oynadığım oyunlardan aldığım iplerle kalan 14 şampiyondan en az birini açmış olacaktım. Ama 4 leveldir abuk sabuk şampiyonlar çıkıyor ve bozdurunca da beş para etmiyorlar. Yeni oyun mu çıkacak? Oyunu neden bıraktırıyorsunuz insanlara?
: Seviye Atlama ve Ödüller: Düzenlemeler
oley benden sonra oyuna başlayananların daha fazla şampiyonu olucak
: yeni ödül kazanma şansı
çok iyi olur ama yapmazlarrrrrrrrrrr Rİtooooooooooooooo yap
: Aşırı öfke yapıyorsun :( mavi öz kazanmak okadar zor değil.
ne dedin zor değilmi ?{{summoner:11}}
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Devamını göster

Rimed6534

144. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ