emoakdo (TR)
: CS Kostümleri tekrar satışa sunulacak mı?
Her yıl bütün Şampiyonlar Şampiyonu kostümleri açılıyor; **Şampiyonlar Şampiyonu Zed, Şampiyonlar Şampiyonu Riven 2016, Şampiyonlar Şampiyonu Shyvana, Şampiyonlar Şampiyonu Kalista, Şampiyonlar Şampiyonu Thresh. ** Yeni çıkan ise: Şampiyonlar Şampiyonu Ashe {{sticker:slayer-jinx-catface}}
: simge baya güzelmiş
Riotçu Yorumları
: Gelmeyen Takdir Kapsülleri
Takdir seviyen 3. seviye olduğunda direk gelmiyor, Anahtar Parçası gibi rastgele düşüyor. Takdir almaya devam et kesin gelir! 1 oyunda alanda gördüm 10 oyunda alanıda.
: Selam dostum, Bu sızdırılan bilgilerin kesin bir kaynağı zaten yok her hangi bir adam kafasından da uydurmuş olabilir gerçekten bunlar olacakta olabilir.Yalnız tek bildiğim gerçek Şampiyonlar Şampiyonu Twitch üzgünüm ama böyle bir kostüm asla olmayacak.Şampiyonlar Şampiyonu serisi 2016 dünya şampiyonasında Şampiyonlar Şampiyonu Zed kostümü ile bitti.
Bir forum sitesinde gördüm ve Şampiyonlar Şampiyonu kostümleri her Dünya Şampiyonasında çıkıyor. Bir serinin asla bir sonu olmaz. Öyle bir şey yok onu aklından çıkar.
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: TBF 2017
**Mümkün değil çoktan belli oldu sunucular :D** **Sunucular: **SECONDBEST ve REGARNUR **Analiz Masası: **SCARLET TRIELBAENRE NOELDAYI **Röportaj:** MSCLICK {{sticker:slayer-jinx-catface}}
Bardman (TR)
: Bazen yükleme ekranında takdirin gözükmemesi
Takdir Sistemi bakım çalışmaları nedeniyle geçici olarak devre dışı.
Riotçu Yorumları
: O link konudada var :/
Ben konuyu açtığımda o yoktu ama :D
: Yeni şampiyon Ornn
https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/genel-tartisma/vomjqAZQ-yeni-ampiyon-ornn {{sticker:slayer-jinx-catface}}
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
  Riotçu Yorumları
MucopauL (TR)
: ben tekli sıradada esnek 5v5 ve 3v3 te oynuyorum ve lig simgelerim nereye kayboldu riot dalga mıgeçiyorsun bizimle
En yüksek ligin hangisi ise o gözüküyor. Bence mantıklı ve güzel olmuş. {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
: takdir sistemleri sebebiyle profildeki anlaşılırlığın azalması
Yakında düzelir. Bir sonraki yamada daha güzel bir görüntü çıkabilir. {{sticker:slayer-jinx-catface}}
: Bu Kız cover (Bu LOL)
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: Riot'a Sor: Gangplank anlatıcısı ve Bitkinlik
Yanlış yazılmış TYalnız ne :D {{sticker:slayer-jinx-unamused}}
: Dikkat: Mağazada Zyra'nın IP Fiyatı Yanlış Görünüyor, Satın Almayın
**Teşekkürler.** {{sticker:slayer-jinx-catface}}
Melkôr (TR)
: Demek ki Kahinin dediği doğruymuş... **O GELECEĞİ GÖRDÜ BAYLAR!** **GELECEĞİ...!**
: Rakan, Xayah, Master Yi ve başka yeni kostümler.
**Reddit sitesinde sızdırılan bilgiler olarak bilinen kostümler geliyor yavaş yavaş. 7.8'de gelicek kostümler için konuyu güncel tutun.** {{sticker:slayer-jinx-catface}}
Riotçu Yorumları
: 11 yeni kostüm 4 güncelleme 1 yeni şampiyon sızdırıldı
: Dün gece 1 Nisandı :)
**Böyle bir konuda 1 nisan olacağını düşünmüyorum ve dün gece dediğim gece 4'de. Eğer 1 nisan şakası olsaydı sence de bütün sunucular paylaşmaz mıydı? Umalım ki 1 nisan olmasın çok güzel olur böyle.. ** {{sticker:slayer-jinx-catface}}
: 1 nisan şakası o 0_o
**Böyle bir konuda 1 nisan olacağını düşünmüyorum ve dün gece dediğim gece 4'de. Eğer 1 nisan şakası olsaydı sence de bütün sunucular paylaşmaz mıydı? Umalım ki 1 nisan olmasın çok güzel olur böyle. ** {{sticker:slayer-jinx-catface}}
Riotçu Yorumları
: /geliştir: Botlar ve Elektrikli Porolar
**Tamam şimdi simgeyi nasıl alıyoruz onu açıklayın. {{item:3681}} **
Riotçu Yorumları
: Esnek Dereceli Normal Rankı etkiliyor mu ?
Hangi ligin daha yüksek ise o ligin ödülü veriliyor. Mesela beni normalde gümüş 1 attı ama esnek dereceli platin 2 bunun için platin ödülünü alabilirim. {{sticker:slayer-pantheon-thumbs}}
: Ay Festivali Zanaatkârlığı
**Geçmişi kutla, geleceğe kucak aç!**
Beary (TR)
: Videoda adam tam kaçarken elini demir kesiyor ve Warwick kanın kokusunu alarak güçleniyor sanırım sonra da çok uzağa sıçrıyor
: yeşil sıvılar renkler vs turuncuya döndükten sonra uzun bir menzille sıçrıyor, q su normal kullanımda menzili kısa ama güçlendirildiği zaman atıyorum w bastıktan sonra kullanılan q daha değişik ve daha menzilli gibi bir şeyler işte olabilir gibi mesela belki ................
: WW REWORK LAY LAY LAY
**Çözdüm galiba.** **Bir yeteneği veya düz vuruşu kanama bırakıyor. Bir yeteneği hareket hızı veriyor. Bir yeteneği rakibe atlıyor.**
Beary (TR)
: Videoda adam tam kaçarken elini demir kesiyor ve Warwick kanın kokusunu alarak güçleniyor sanırım sonra da çok uzağa sıçrıyor
> [{quoted}](name=Beary11,realm=TR,application-id=q0F1jLXj,discussion-id=L7ax78k2,comment-id=0001,timestamp=2017-01-09T19:19:14.485+0000) > > Videoda adam tam kaçarken elini demir kesiyor ve Warwick kanın kokusunu alarak güçleniyor sanırım sonra da çok uzağa sıçrıyor Çözdüm galiba. Bir yeteneği veya düz vuruşu kanama bırakıyor. Bir yeteneği hareket hızı veriyor. Bir yeteneği rakibe atlıyor. :D
: Zaun'un Belası, Warwick.
**Çözdüm galiba.** **Bir yeteneği veya düz vuruşu kanama bırakıyor. Bir yeteneği hareket hızı veriyor. Bir yeteneği rakibe atlıyor.**
RİMOX (TR)
: Panolar simgesi
Kendisi güncelliyor diye biliyorum mesela benim oyun içi simgem bu değil ama bu duruyor. {{sticker:slayer-jinx-catface}}
: > [{quoted}](name=Poâx 1v9,realm=TR,application-id=q0F1jLXj,discussion-id=L7ax78k2,comment-id=0000,timestamp=2017-01-09T19:14:30.064+0000) > > **Öff, konuyu yanlış yerde açmışım.** > > {{sticker:slayer-jinx-unamused}} Geç kaldın ben paylaştım xD
> [{quoted}](name=ThePhantomZero,realm=TR,application-id=q0F1jLXj,discussion-id=L7ax78k2,comment-id=00000000,timestamp=2017-01-09T19:15:18.536+0000) > > Geç kaldın ben paylaştım xD Ama ben bunu yazdım. :D Nerede ise hiç spoiler vermemişler, sizin tahmin edebileceğiniz bir yeteneği var mı? var ise yanıt olarak atın.
: Zaun'un Belası, Warwick.
**Öff, konuyu yanlış yerde açmışım.** **Neyse sizin düşündüğünüz yetenekler hayran çalışması falan :D** {{sticker:slayer-jinx-unamused}}
Riotçu Yorumları
: Çok işsiz gördüm, ama senin gibisini ilk kez görüyorum... #WP Ama L'nin tabanı kaymış biraz, onu düzelt.
{{champion:33}}{{champion:33}}{{champion:33}}{{item:3637}}{{champion:33}}{{item:3637}}{{champion:33}} {{champion:33}}{{item:3637}}{{champion:33}}{{item:3637}}{{champion:33}}{{champion:33}}{{item:3637}} {{champion:33}}{{champion:33}}{{champion:33}}{{item:3637}}{{champion:33}}{{item:3637}}{{champion:33}}
: League of Pixels
Aaa ne özentisi ^^ {{sticker:slayer-jinx-catface}}
Riotçu Yorumları
: alfa istemcisi fps sorunu
**Oyun içinde bütün ayarların aynı oyun içinde FPS düşme sorunu saçma olur.** {{sticker:slayer-jinx-catface}}
: peki kostum ne zaman verılecek {{champion:57}} {{champion:57}}
**İki hafta içinde verilecektir.** {{champion:57}}
Devamını göster

Poâx 1v9

30. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ