: Hangi konudan atacağımı bilmiyorum.
ticket atarken nereye atmak istediğini orda belirtiyorsun kardeşim ben orda lol riot games hakında var oraya at ticketini kanıtlarınla en iyi kararı onlar verir zaten
KrOn5159 (TR)
: hesap paylaşımı
aynen kanka hak yiyen ban yer aydılantığın için saol :D
  Riotçu Yorumları
: 04.07.2018 anından itibaren oyun acılmıyor
benim düzeldi beyler giriyor oyuna :)
: 04.07.2018 anından itibaren oyun acılmıyor
şifreyi felan yazıyom doğrulanıyorda kalıyor girmiyor oyuna sizdedemi aynısı ?
Riotçu Yorumları
asdaf62 (TR)
: İnsanlara ana bacı sövmek için sebep üreten insanların akllı olması gibi bir ihtimali yok zaten.
aklı sıra beni tilt edip oyun kaybetirmeye çalıcaklardı düşmedim onların seviyesine ve başaramadılar oyunu kaybediler tabi burda mutelemek çok işe yaradı
erini (TR)
: Şayet LOL Kahramanları İçin Oy Verseydik Kimi Başkan Görmek İstersiniz?
Riotçu Yorumları
: Kostüm Alacağım 6 RP Eksik :(
desteğe yazarsan veriyorlar kanka benimde 15 rpm eksikti istedim verdiler
xMrvegax (TR)
: {{champion:105}} bu heroya bide zorluk derecesine 3 yazmıuşlar ya xd
en kanser hero temmodan sonra tabi .d
Riotçu Yorumları
: EUW AB-BATI
smörf kasıyom 50 lvl hesabım vardı orda ban yemese gelirdim
Riotçu Yorumları
: Ergin ile Gergin - Bölüm 8: Reform
bu cho gathı nasıl beslemişsiniz olum ya al bari okulada yazdır aq tam olsun :D
: Animeciler toplanıın v2
yıl olmuş 2018 halla annimeden zevk alan ergenler var eski sevgilimde animeciydi onun burda taa a**
Keisha (TR)
: RAMAZANDA URF GELSİN!!!
zula oyna :d başka oyun oyna sadece lol ne abi bıkmadınızmı şu oyundan
Riotçu Yorumları
bege15 (TR)
: tr de yasuo zed ve katarina
bu heroları oynıyan bazı insanlar olgun oluyor ama 14 yaşında fizz oynuyan çocuklar gördüm internet kafede ama bide oyunumda normal oyunda takımımda fizz gördüm yaşını sordum 23 dedi inanmıyorum dedim sonra skype çektim adamı harbi 23 yaşında yani zed yasuo kata bu heroları olgunlarda oynuyor mesale as a script kata oynuyor ve kaç yaşında karşına gelipte tokatladılar diye burda boş yapma
Dem (TR)
: ________________________ **Denemeden bilemezsin ** {{sticker:zombie-brand-facepalm}}
{{sticker:zombie-brand-clap}} ah bide deneyen birileri söylese
: yeni oyuna başlayanlar için lig sistemi
aynen öyle gümüş eloda oynuyorum takıma birsürü unkranked geliyor hiçbiride bilmiyor elindeki heroları direk kaybediyoz adama sup geliyor sup herom yok diyor mide geçmek istiyor hepsi boş insanlar
Riotçu Yorumları
byDesert (TR)
: Bana sorarsan grafik ve görünüş olarak Sihir Üstadı kat kat daha güzel ama şimdi Yi MaiNler gelip Kod Adı:Yi daha iyidir derler. Sana kalmış ;)
aynen öyle ben yi köstümü daha pağlı satılıyo diye soriyim dedim :) saol tavsiyen için :d
Riotçu Yorumları
AceDead (TR)
: ekle oynayalım
sen ekle smörf kasıyom girince onaylarım 163 sihirdar adım bunu ekle
: Bedava RP Efsanesi: 3 adımda öğren!
birde saçma sapan programlar yapıyolar bedava rp için indir felan diye bunlarlada ilgilenseniz iyi olcak bu hesabım o yüzden ban yedi yani başkasınında başına gelmesini istemem :(
AceDead (TR)
: gümüş elodan çıkmak istiyorum
bende çıkmak istiyorumda çıkılmıyor işte boş insanların olduğu bi elo çok kötü flamerlar var bi hatanda direk sövüyolar
lLevisl (TR)
: D2 adc oyuncusu takım arıyor
ben gelebilirim geçen sezon c1dim
Riotçu Yorumları
: Hero önerisi
bence katarina al çok rahat taşırsın aşırı kolay
: haritada yerini gösterebileceğinden şüpheliyim orada ne işin var la
trde toxicler den bıktım orda oynıyım dedim orası daha berbat
Riotçu Yorumları
Akarulez (TR)
: Aslında haklısın, ilk senesi olabileceğini düşünmedim. Bir miktar abartmış olabilirim, üzgünüm. Edit: Ama bir senedir oynuyorum diyor ya. Ben 3. ayımda platin olmuştum. Tamam ben de silver 4 başladım ilk zamanlar, ama oyuncuların ne kadar kötü olduklarını fark edip Platin stuck olmam uzun sürmemişti. :( Bağımlısı da değildim öyle. S6 sularında çok fazla oyunum yok. Diamond serisine kadar ilerlemiştim, Yasuo destek vardı serinin son oyununda 2w 2l varken, hiç unutmam. O zaman 4 5 kişi girebiliyorduk sıraya. Bizim destek 25 dakika sıra bekledikten sonra arkadaş youtube'ta takılıp sırayı kabul etmediği için çıkmıştı queueden. 3 saniye sonraki dakika 10'da inhibitörü aldığımız oyunda başıma gelecekleri bilsem orada bırakırdım oyunu...
1 sene oynadım derken hergün 7 24 lol oynıcam diye pcnin başında durmadım sıkılıp bıraktığım günlerde var oyun sarmıyor fazla bu yama notlarını felan oku sonra git normal oyunda dene heroyu bunlar sıkıcı işler işsizler oynasın diye bi moba oyunu yapmışlar her yamada bi hero güçleniyor ne kadar saçma değilmi birde sen git 8 maç kazan seni bronze 3 e felan atsın tam bir rezalet bence
Gabranth (TR)
: yok be ne rahatsızlığı işsizin tekiyim ben. keşke zamanım olsaydı da yardım edebilseydim lig konusunda. iyi geceler dilerim ^^
Akarulez (TR)
: Abi alacaksın üste Jax'i, kasacaksın Gunblade-Üçlü-Guinso. Gelen geçeni tokatlayacaksın sonra. Siz şöyle alt liglerde sıkışmış insanları anlamıyorum. Aşırı basit bir şey zor değil. AZCIK O BEYNİNİ KULLAN.
LoneyTun (TR)
: valla bende geçen yıl başladım bronz 4 den plat 2 yaptım ilk senemde. şuan esnek elmas tekli çiftli kasıyorum p3 olmak üzere o da. şunu söyleyeyim gümüşten falan çıkmak için gold gibi oynamak lazım. ama en kanser ligler plat ve elmas 5. özellikle elmas 5 boosted dolu :D
Gabranth (TR)
: olaylara lig olarak bakman yanlış. herkes her oyun iyi oynayamaz. neredeyse bütün maçlarında kötü oynayan birileri gelicek. hangi ligde olursan ol. senin liginde bunlar %80 oluyorsa elmasta %40 oluyor. normal oyun gir kafanı dağıt, eğlen. daha iyi oynadığını düşününce derecelide tryhard'a devam et derim.
sonuna kadar haklısın senide rahatsız ediyorum gece gece :D
Gabranth (TR)
: ilk yılımda gold bitirmiştim ben de. kendini oyunda geliştirirsen rahat taşırsın maçları lig olarak bakma olaya. eğlenmek ve öğrenmek için oyna lig de peşinden gelir zaten. ilk yılın için iyi yerdesin birinin yardımıyla çıkmak yerine kendin taşıyıp çık derim. gümüş zaten çerez lig talon mid yapsan eğlene eğlene taşırsın maçları
bu ligde hiç eğlenmiyorsunki sürekli küfür hakaret saydıran oyuncular var bilmyiorum artık elmasta felandamı varda bunları görünce insanın oynıyası gelmiyor hiçte eğlenmiyor oyunu bırakası geliyor
Gabranth (TR)
: üstüne geldiysem kusura bakma kendim için sordum soruyu. 3 yıldan uzun süredir ligdeysen ve uzun süredir denemene rağmen çıkamıyorsan yardım edebilirim (smurfu 30 yapar yapmaz). ama aksi takdirde oyunu öğrenip tek başına çıkman senin için çok daha iyi olacaktır.
ya zaten oyunu biliyorumda çıkamıyorum aga nasıl diyim yanında biri şart takımda 4 kişi hata yapıyor direk kaybediyosun ama 3 kişi yaparsa 2 kişi taşır kazanırsın oyunu bu ligden çıkmak zor bireysel oynamakta zor bu arada 1 yıldır oynuyorum bu ligdeki adamlara bişey anlatamasın anlamazlar
Gabranth (TR)
: bana engel olacak kimse yoktu. 3-4 maçtan fazla kimseyle girmedim ki girdiğim oyuncular da genellikle onlara yardım olsun diye kendimden düşük liglerdi. tekrar soruyorum; herhangi biri sana neden etsin?
ben zaten biliyorum kimsenin yardım etmiyceni sadece öylesine açtım konuyu :D işsizlik
Gabranth (TR)
: hayır yani neden sana yardım etsin? denge yoksa kimseye yok sonuçta sadece sen etkilenmiyorsun.
sen elmasa çıkarken sana kimse yardım etmedimi güzel kardeşim yanında hiç pren felan yokmuydu ??
Gabranth (TR)
: biri neden böyle bir şey yapsın?
oyunda denge olmadığı için :)
Riotçu Yorumları
Oblivion (TR)
: Napsak şimcik
napsın riot oynuyanların çoğu çoluk çocuk ya bunları oyunda tutmak için veletlerin oynadığı heroları dahada güçlendirmek bunları oyunda tutmak demektir bu herolar (master yasuo zed fizz )
Plotypus (TR)
: Normal Kapalı seçim eşleştirmeleri??
dengesiz değil dostum normal oyunlar böyle adı üstünde normal oyunlar böyle karşına ne gelceğini sistem belirliyor bi bakmışsın karşında challenger adam var bi bakmışsın takımında plat aramda böyle yani sadece dereceli oyunlar dengeli
: EUW Kulübü
KolsuzYasuoO ekleyin pre gireriz
Riotçu Yorumları
X BOSS 7 (TR)
: Hesabıma Giremiyorum
hayır anlamıyom epostaya yanıt geldi yanıta yaşın küçük gibi şeyler yazıyor yaşım 16 neresi küçük oyunu oynamak için 50 yaşındamı olcaz banın süreside yazmıyor nasıl bi sistemse :D
: 6300 Lük Hero Sölyeyin
bence yasuo al 800 kyım diyip mide geçebilirsin :D
: Hesabım çalındı bilet atıyorum mail gelmiyor
üst üste atarsan riot ekibi baklmaz bi bileti atıktan sonra 2 gün bekliyceksin hiç bilet atmıcaksın sürekli bilet atığında biletin arka sıralara düşer
Devamını göster

KrOn5159

30. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ