: O sözleşme elini kolunu bağlar. O sözleşme olmasa bile zaten adamlar zengin. Mis gibi avukatları tutarlardı yine kazanırlardı. O sözleşme sayesinde zaten yapabileceğin hiçbirşey kalmıyor.
valla kardeş en son olucak olan ne bılıyormusun bır gun bırı bunlardan bırısını yakalayıp oyle temız dayak atıcak olan olucak 15 16 yasında velet de degılız sabrımızı sınıyorlar hem oyunda troller yetmıyor bır de bunlar cıkıyor pıyasaya cıkıp 2 edebıyat yapıyorlar sen sunu yapmıssın sen bunu yapmıssın sanırsın kendılerı 4 4 luk bır ınsan adama çöp yazdık dıye ban yerız ana bacı kufur eden allaha kıtaba soven adam ertesı gun oyununa devam eder
: Yalnız Katarina support varsa oyunu dodgelayabilirdin yada sessiz sakin oyununa odaklanabilirdin. En azından kavga etmezdin.
su yetkılılerın hepsı senın gıbı dusunsun perma ban atsın sesım cıkmaz adamlar okumadan etmeden sana yemın ederım 2 pre reportu caktı 10 sanıye surmedı ban yemem ne ara okudular ne ara ban yedım ben bı makına programlamışlar report ederlerse banı ye seklınde o sure ıcerısınde araştırmaları ımkansız bı olay 10 sanıyede ne ara report ettıler ne ara okudular ne ara ban yedım usta ben cıdden bunu yazarken guluyorum
: Yalnız Katarina support varsa oyunu dodgelayabilirdin yada sessiz sakin oyununa odaklanabilirdin. En azından kavga etmezdin.
> [{quoted}](name=Trištânâ,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=WNiE5AxH,comment-id=00000000000000000000000000000000,timestamp=2017-11-14T18:57:41.672+0000) > > Yalnız Katarina support varsa oyunu dodgelayabilirdin yada sessiz sakin oyununa odaklanabilirdin. > En azından kavga etmezdin. kardeş valla ben kata sup almasına laf etmezdım adam geldı ustune farm caldı her seyı yaptı benı delı ettı presı var bır de ırelıa solodan bana kufur edıyor fedlıyor bu da gelıp ctrl 4 atıyor sana yemın ederım d k20 20 farmım var adam farm da salmıyor butun farmı temızleyıp ctrl4 atıyor kufur eder gıbı ben bu adama report dedım dıye hedef gostermıs oluyorum
: yanı boyle bır sozleşme koyucaklar kafalarına gore ıstedıklerını yapıcaklar geçsinler onlar o işi benım bın lıraya yakın para yatırdıgım hesabım 7 8 ay once perma ban yedı
hemde bu konumdan daha beter bır sebepten yedı kendılerı hak verdıklerı halde banı kaldırmadı oyle komık br yonetım var
: Diğer konundan yola çıkarak seni banladıkları için bunu sorduğunu düşünüyorum. Kullanım sözleşmesine göre tüm hesaplar riota ait ve isterse hiçbir sebep göstermeden rahatlıkla banlama hakkına sahipler. Bu yüzden dava açsan bile bunu kullanıp rahatlıkla davayı kazanabilirler. 2 haftada bir kabul ediyorsun bunu.
yanı boyle bır sozleşme koyucaklar kafalarına gore ıstedıklerını yapıcaklar geçsinler onlar o işi benım bın lıraya yakın para yatırdıgım hesabım 7 8 ay once perma ban yedı
: Bence harbidende ban yemeyi hak etmedin Allaha sövenlerin ban yemediği bir oyunda taktir seviyem 5. seviye ve sana hak veriyorum
kardeş sana yemın ederım 800 900k sonalı neredeyse butun kostumlerın acık oldugu hesabım bundan daha dandık bır sebepten ban yedı hatta moderatorlerın bıle maıl yoluyla nerdeyse bana hak verdı ama ban kaldıramıyoruz deyıp geçiştirdi maıllerı bulabılırsem onları da atıcam sabır mabır kalmadı yemın ederım küfür yok ya trolleme yok hıc bır sey yok gelıp bana hedef gosterdın dıyorlar fedleyıp trolluyen adama honor mu atın dıyeyım tabıkı report edın dıye uyarıcagım allah bunlara akıl fikir versin çöp dedık dıye anama bacıma soven adam kendısı zaten ban yıyoruz adam macına devam edıyor bu sebepten ban atılmaz
: Onlar da öyle davranmaya devam ederlerse ceza alırlar dert etme. Ve oyunda sataşmak hakaret etmek yanlış birşeydir
kardeş valla haklısın da ben adama anama bacıma kufur etmesıne ragmen bır tek çöp dedım dıye 14 gun ban atılması zoruma gıdıyor bahsettıgım adamlar sana yemın edıyorum oldukları lıglerın cok altındakı ınsanlar boostlanmıs adamlar hem flamerler hem trolluyorlar hem ban yıyen ben oluyorum 2.macımda kımseye hakaret bıle yok kufur yok hıc bır sey yok 1.mac zaten butun takım troll 4 5 mac ust uste kazandım dıye benım takımıma gelen oyuncular benım ban yemem tamamen haksızlık ustune bır de su formda moderator olmak ıcın her turlu rıot adaletsızlıgını desteklıyen adamlar var onlar da ayrı dert bu oyun oynanmaz hale gelıyor
: Beni görmeden o tip olduğuma kanaat getiriyorsun ? Burada rakibin yaptıklarına değil senin yaptıklarına bakıyorlar. Baktığımızda ise senin tüm kuralları çiğnediğini görüyoruz. Ne trollünden bahsediyorsun ya ? İlla senin istediğin şekilde mi oynaması lazım ? Üzgünüm ancak cezan açılamaz. Cezanın ne olduğundan habersizim ancak maalesef suçun var. Yapacak birşey yok.
> [{quoted}](name=LifeExploiter,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=WNiE5AxH,comment-id=000100000000,timestamp=2017-11-14T18:48:19.262+0000) > > Beni görmeden o tip olduğuma kanaat getiriyorsun ? Burada rakibin yaptıklarına değil senin yaptıklarına bakıyorlar. Baktığımızda ise senin tüm kuralları çiğnediğini görüyoruz. Ne trollünden bahsediyorsun ya ? İlla senin istediğin şekilde mi oynaması lazım ? Üzgünüm ancak cezan açılamaz. Cezanın ne olduğundan habersizim ancak maalesef suçun var. Yapacak birşey yok. anlama sorunun var galıba sana daha cevap yazmıyorum bılgısayarın basında otur ve moderator olma çabalarına devam et başka bır yorum atmıyorum sana
: Sen onlara sataşırsan hem sen kaybedersin hem takımın.
> [{quoted}](name=Trištânâ,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=WNiE5AxH,comment-id=0000000000000000,timestamp=2017-11-14T18:45:57.437+0000) > > Sen onlara sataşırsan hem sen kaybedersin hem takımın. kardeşım anlamıyorsunuzkı adamlar kazanmaya gırmıyor zaten kaybetmeye gırıyor tekı soloda fedlıyo oburu botta trolluyor neyın kazanmasından bahsedıyorsun ustune takımdakı herkes bır bırıne ana bacı kufurlerı edıyor ben kufur etmedıgım halde ceza alıyorum bu adamlar pre gırıp bızı report edıp bız ban yıyoruz adalet bu rıot sıstemı tamamen çöplukten ıbaret ben bu adamlara katlanmak zorunda degılım 5 macın 4 unde artık bız de ınsaız bır kere ban yedıklerıne rastlamadım
: Hangi riotlardan ve niye ?
işlerini suistimal etmek mılletın emegını hıce saymak artık ne oluyorsa
: Sürekli olarak flame yapmışsın. Siz sadece cezanın küfürle olduğunu felan sanıyorsunuz heralde ? O adam sadece 1 maç kötü oynadı diye neler neler demişsin. Hatta diğer maçta da aynı şekilde. Hedef gösterme , takımın moralini bozma , flame , hakaret ne ararsan var. Bir de burada suçsuz olduğunu mu savunuyorsun.
> [{quoted}](name=LifeExploiter,realm=TR,application-id=OsrP8mEt,discussion-id=WNiE5AxH,comment-id=0001,timestamp=2017-11-14T18:42:41.851+0000) > > Sürekli olarak flame yapmışsın. Siz sadece cezanın küfürle olduğunu felan sanıyorsunuz heralde ? O adam sadece 1 maç kötü oynadı diye neler neler demişsin. Hatta diğer maçta da aynı şekilde. Hedef gösterme , takımın moralini bozma , flame , hakaret ne ararsan var. Bir de burada suçsuz olduğunu mu savunuyorsun. adam maçı trolluyor ne moral bozmasından bahsedıyorsun sen gır macın tekrarını ızle bakayım neler yapmış o adam 2 kısı gırıp macı trolluyorlar ortada flame yok hedef gosterme varmış şaka gıbı trolluyen adama reportsun dıyıncemı hedef gosterme oluyor kussura bakma demekkı sen de o tıp bır oyuncusun
: sizi allaha havale edıyorum
sadece bu hesabım degıl benım bınlerce lıra yatırdıgım hesabım durduk yere ban yedı sesımı cıkartmadım maıl yoluyla gorustum ban kaldırma yetkımız yok dedı sesımı cıkarmadım ama bu sefer o oturdugun koltukta kafana gore attıgın banın hesabını verıceksın hatta senın de degıl o otomatık ban sıstemının hesabını sorucam
: Sataşma var. Ceza alman doğru
başlarım ben o sataşmaya gır oyunun tekrarını tum sohbet dokumuyle buraya atsınlar bakalım benım ceza almam dogrumu degılmı benım en kaba lafım adama çöp demem o da eloboost bır ınsan ve ettıgı kufurler ana bacı kufurler ve ceza almıyor o adam ben ona çöp dedım dıye 14 gun ban yıyemem kımse kussura bakmasın ben bunun hesabını sorucam hem kufurlerı ben yıyıcem emegıme yazık olucak ust ustue mac kazandım dıye ne kadar boostlanmış adam varsa serı maclarıma onları atıcak hem kufur yıyıcem hem trollenıcem hem ben ban yıyıcem kussura bakmasın bunun hesbaını yetkılı kımse bana verıcek
Riotçu Yorumları
: sizi allaha havale edıyorum
cok guzel kufurler etmısım macı trollıyen preler benı report ettı helal olsun otomatık ban sistemine para yatırıyoruz su oyuna bız ılk okullular yuzunden ban yıyoruz suc duyurusundan bulunacagım tıckette ayrıntılı sekılde beklıyorum boyle sacma bır ban olamaz adamlar trollesın bız ban yıyelım yok oyle dava allah kıtap ta kalmamış kimsede yeter lan yeter
Riotçu Yorumları
: TRGG
bir hesabım vardı 14 gün cezadan sonra açıldı hiçbir flame yapmama rağmen ban yedi hesabım. 1. oyunda herkes feed ben sur veriyorum diye baskı yapıyomuşum diye 4 kişi reportladılar 2. oyun sup yasuo aldı adam yanıma farm da salmadı 40 kere report yazdım o da xayah report dedi sanırım report yazdım diye ban yedim riot sadece biriken reportları otomatik banlıyor yaptığım hiçbir açıklamayı umursamayıp cevap bile vermedi 1 sayfa uzunca açıkladım bana robot gibi report sistemini anlatan copy paste bir cevap verdi. daha önce bildirdiğim hiçbir soruna da cevap bulmadınız. benim bu sisteme olan inancım sıfır sadece biriken reportları değerlendiren bir sistem var. ben riottan hiçbir yardım görmedim birkaç tanesi dışında 1-2 tanesi çok samimi cevaplar verdi diğerleri sadece copy paste. eminim benim gibi birçok kişi vardır bu oyunda. sistem güzel evet ama insanların açıklamalarını da dinlemeliydiniz biriken reportları göz önüne alan otomatik sistemi ben kabul etmiyorum ve daha samimi riot ekibi istiyorum bize yardımcı olan robot olmayan riot ekibi de bekliyorum.

Crapsqross169

35. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ