cantu961 (TR)
: pyke ne zaman çıkacak
Olm Çıkmasın o hero kendi adc sini öldürür tipinde hayır yok ztn {{sticker:sg-shisa}}
: 6300 MÖ LÜK EN İYİ ŞAMPİYON SİZCE HANGİSİ
eğer oynamayı biliyorsan yasuo al ama direk tek diyosan zoe rakibi kanser etceksen jinx ölmiceksen Illaoi ama henüz bir ligin yok (lolden baktım çarına :D ) Bu yüzden sana Pantheonu öneririm hemde çabuk alışırsın ve lig atlarsın BU YÜZDEN BABAMIZ {{champion:80}}
: Yasuodan bıkan tek ben miyim?
Yasuo bende olunca efso ama bizim takımda başka oyuncuda veya rakipde kanser
: 4800
Bence vayne alma çünkü zor drivende alma çünkü erken safada eziyorlar ama kha alırsan erken safada birkaç itemle tek atarsın o yüzden {{champion:121}}
: HANGİ KOSTÜM
Ya potanın kralı darius ne yaw onu alcağıma Kanlı AY Yasuo Alırım veya Vahşi Batılı Hatta 2 sinide alırım Potanın kralını alma Sherwoodlu ashe alırım onun yerine daha iyi
: Hangi Kostümü Almalıyım ._.
Kardeş yanında {{champion:497}} varsa Kozmik Gece Xayah ve Rakan efsane oluyo kostumleri birbirine uyuyor ve gösterişli oluyor Eğer Rakansız oynayacaksan Muhabbet kuşu derim
: 2 kez 14 gün ban yiyen var mı ?
Ben Birkere sınırısız yemiştim ama smurf çarda
Riotçu Yorumları
: Dereceli Oyuna Bağlanırken Hata
Öncelikle Hud falan indirdiyse hemen sil sonra dosya konumunu aç Config Cookies Logs RADS ve Screenshots dosyaları var mı yok mu kontrol et sonra Lol Ü Yönetici olarak çalıştır
Wîcked (TR)
: Oyundan atma sorunu
1- İnternetten müzik dinliyorsundur 2-başka biri internetdedir 3- Pc Çöptür 4- TTNET Kullanıyorsundur 5-Modemin kablosunu kontrol et 5. madde banada oldu yaptım düzeldi
: İade Hakkı
No Çünkü riotun işine gelmez
snopy (TR)
: sorunu cozun
KnK Elo dan kaynaklı mesela düşük eloda jung oynarsan hiç bir işine yaramaz S+ Falanda alamazsın istersen 30/0/0 git
: ADC Oynayan Birisi Olarak Bir Sorum Var,Neden Bu Mantık?
Bunun en büyük çözümü {{champion:29}} dir
: Sınırsız Ban
KnK bende aynısını yaşadım abi adam çok ağır küfür etmediyse Riot a e-posta at oda sana bi e-posta göndercek [eğer kabul ederse] sana gelen e-postada kullanıcı adı ve şifre ama çarın ismini riot ayarlıyor sen diğil iyi akşamşar
Riotçu Yorumları

ByBros123

45. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ