: MeraĞ Gardej ben **BLUE Yİ** https://i.hizliresim.com/o6Qzqq.jpg Kardeşim eğer hesabın 30 levelse 2 yıl sonra anca isim değiştirme işlemi uygulanır.(Destege bildir07302) Başka bir şey olmaz
> [{quoted}](name=VedaTitaN7,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=Y1UoTWGv,comment-id=0001,timestamp=2017-09-09T15:06:28.704+0000) > > MeraĞ Gardej ben **BLUE Yİ** > > https://i.hizliresim.com/o6Qzqq.jpg > > Kardeşim eğer hesabın 30 levelse 2 yıl sonra anca isim değiştirme işlemi uygulanır.(Destege bildir07302) > > Başka bir şey olmaz Teşekkürler kardeş ama bunu e postamdan düzeltebilir miyim ? yani olasılık var mı ? e sonuçta bildirim gelir herhalde
Styam (TR)
: ***
> [{quoted}](name=Styam,realm=TR,application-id=NzywLNgg,discussion-id=Y1UoTWGv,comment-id=0000,timestamp=2017-09-09T14:26:14.619+0000) > > Hayır. Eminsin deilmi knk yani ona göre oynamicam ban yersem fena üzülürüm bu arada yorumun için teşekkür ederim
Riotçu Yorumları
: Rapor Geribildirimleri Nasıl Çalışıyor?
Kesinlikle Doğruyu Söylüyorsunuz oyunu daha güzel bi hale getirmek herkes için daha iyi olacaktır tebrikler Riot Games <3
: o sitelerde yazanlara inanma eksik bilgilerle kendi varsayımsal istatistiklerini gösteriyorlar. ilk 10 maçın 5ini kazanırsan muhtemelen s5 başlarsın. 5'ten az win alırsan da muhtemelen bronzda başlarsın. ayrıca sadece platlar cevap versin diye bir ayrım yapman da hoş değil. bak ben dia'yım mesela ama benden iyi bilen gold ve silver'lar da vardır. ligle alakası yok yani {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
Biliyorum ayrım yapmak istemedim zaten hani onlar daha tecrübelidir diye söyledim yoksa bende silver 3 üm düşük bi ligteyim asla ayrım yapmak istemem... bu arada yorumun için teşekkürler <3 <3
Riotçu Yorumları
Folter (TR)
: O sitelere dava açalım.
açalım knk D:
Expedit (TR)
: MMR puanları oyuncularla paylaşılmayan gizli matematiksel verilerdir. Riot Games'e bağlı olmayan internet sitelerinde sana 1290 olarak gözüken MMR puanı doğru bir veri değil. Bu tip siteler kendi algoritmalarını kullanarak yanlış hesaplamalarla oyunculara tahmini bir puan veriyor fakat gerçek olanla arasında çok fazla fark oluyor. Bu nedenle bu puanlara güvenmemeni tavsiye ederim.
Teşekkür ederim yorumun için knk şuan 72 lpyim ama hala 0 lp olarak gösteriyor sence bu düzelir mi ?
Riotçu Yorumları
: Normal birer birer seviye atlayacağız yine; 50-75 gibi seviyeler miltaşı olacak. Biraz daha özel hediyeler kazanılacak o seviyelerde; muhtemelen profil ikonu etrafındaki çerçeveler gibi. Ne kadar zaman ve tecrübe puanı gerekeceği hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Bekleyip göreceğiz ayrıntıları. Şu an kaç IP'ye sahipsen, mesela 5000, olduğu gibi Mavi Öz'e dönüşecek. Ganimet bölümündeki sahip olduğun Mavi Öz de, mesela 100, 6.5 ile çarpılacak ve IP kısmındaki Mavi Öz'e eklenecek. Toplamda 5000 + 650 Mavi Öz'ün olmuş olacak. Tabii rünlerden vs. de iadelerle daha fazla olacak muhtemelen.
Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim :)
Riotçu Yorumları
Yuffle (TR)
: Lol kingde şuan bir çalışma olduğunu düşünüyorum benimde 7 gün önceki oyunlarımı gösteriyor sadece şuan en iyisi başka sitelere bakmak gibi Örn: tr.op.gg
Yorumun İçin Teşekkürler <3
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: Bu sürekli olan birşeyse oynama oyunu
Yok kanka sürekli olmuyor arada sırada 1 kere mavi ekran verince bidaha vermiyor zaten
: Oynamamak senin elinde ,oynayıp insanların oyununu mahvetmekte senin elinde. Madem bu kadar heveslisin; oynamaya devap et umarım en yakın zamanda ban yersin.
Beddua insanın kendine geçer :) neyse uğrarşamam başka kişilerin yorum atmasını beklicem çünkü :/
: BAN YEMEK İSTEMİYORUM
VE AYRICA OYUNA GERİ GİRDİĞİMDE GERİDEYDİM VE OYUN SONU SKORUM 7-1 İNSANLARIN OYUNUNU MAHVETMİYORUM Kİ İSTEMEMDE
: Riot Games sesini duysa ne olur? Hurda bi bilgisayarın var.Onunla girip milletin oyununu da mahvediyorsun. Ban yeyince de ''lütfen açın yalvarıyorum-arz ederim-rica ederim vs'' xd gibi laflar ediyorsunuz. Girme oyuna.
BU BENİM ELİMDE OLAN BİŞE DEĞİL BEN SİZE İNSAN GİBİ İÇİMİ DÖKÜYORUM BU LOL SİZİN GİBİ FLAMECİLER YÜZÜNDEN ARTIK OYNANMAMAYA BAŞLIYOR KELİMELERİNE DİKKAT ET FLAME YAPMA VE ADAM GİBİ YANIT VER İNSANLARA BEN ELEŞTİRİLMEK İÇİN YAZMADIM BU YAZIYI KARDEŞİM İNSANLARDAN TAVSİYE ALMAK İÇİN YAZDIM
: Lole Girince Bilgisayarım Çöküyor Perma Ban Yemek İstemiyorum!
BANADA AYNISI OLUYOR GEÇEKTEN SIKILDIM ARTIK BİLGİSAYARIM MAVİ EKRAN VERİYOR YADA LOLE GİRİNCE EKRAN ÇÖKÜYOR OYUNA GEÇ GİRMEK ZORUNDA KALIYORUM BAN YEMEK İSTEMİYORUM
Riotçu Yorumları

Astalavista1234

30. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ