Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: Bu sürekli olan birşeyse oynama oyunu
Yok kanka sürekli olmuyor arada sırada 1 kere mavi ekran verince bidaha vermiyor zaten
: Oynamamak senin elinde ,oynayıp insanların oyununu mahvetmekte senin elinde. Madem bu kadar heveslisin; oynamaya devap et umarım en yakın zamanda ban yersin.
Beddua insanın kendine geçer :) neyse uğrarşamam başka kişilerin yorum atmasını beklicem çünkü :/
: BAN YEMEK İSTEMİYORUM
VE AYRICA OYUNA GERİ GİRDİĞİMDE GERİDEYDİM VE OYUN SONU SKORUM 7-1 İNSANLARIN OYUNUNU MAHVETMİYORUM Kİ İSTEMEMDE
: Riot Games sesini duysa ne olur? Hurda bi bilgisayarın var.Onunla girip milletin oyununu da mahvediyorsun. Ban yeyince de ''lütfen açın yalvarıyorum-arz ederim-rica ederim vs'' xd gibi laflar ediyorsunuz. Girme oyuna.
BU BENİM ELİMDE OLAN BİŞE DEĞİL BEN SİZE İNSAN GİBİ İÇİMİ DÖKÜYORUM BU LOL SİZİN GİBİ FLAMECİLER YÜZÜNDEN ARTIK OYNANMAMAYA BAŞLIYOR KELİMELERİNE DİKKAT ET FLAME YAPMA VE ADAM GİBİ YANIT VER İNSANLARA BEN ELEŞTİRİLMEK İÇİN YAZMADIM BU YAZIYI KARDEŞİM İNSANLARDAN TAVSİYE ALMAK İÇİN YAZDIM
: Lole Girince Bilgisayarım Çöküyor Perma Ban Yemek İstemiyorum!
BANADA AYNISI OLUYOR GEÇEKTEN SIKILDIM ARTIK BİLGİSAYARIM MAVİ EKRAN VERİYOR YADA LOLE GİRİNCE EKRAN ÇÖKÜYOR OYUNA GEÇ GİRMEK ZORUNDA KALIYORUM BAN YEMEK İSTEMİYORUM
Riotçu Yorumları

Astalavista1234

30. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ