Expedit (TR)
: 21.11.2017 Güncelleme Sorunu
Bu kadar süre mağdur oluyoruz bari hediye Mavi öz gönderin xD
Riotçu Yorumları
: RİOT EKİBİNİN SESSİZLİĞİ
Ayrıca millete 15 k 180 k 60 k mavi öz gelmiş bana kaç k öz geldi söyliyim k falan yok düz 3124 mavi öz geldi, zaten 3000 ıp vardı 500 mavi öz vardı bütün rünlerimi de dizmiştim neden bana bişey gelmedi acaba ???
: > [{quoted}](name=58YENİÇERİ58,realm=TR,application-id=oKJWAIvb,discussion-id=8Gd488NA,comment-id=00020000,timestamp=2017-11-11T23:59:24.206+0000) > > Sen beğen bi kaç ay sonra görecem seni niye bikaç ay sonra rünler değişecek mi?
> [{quoted}](name=LolTurka Youtube,realm=TR,application-id=oKJWAIvb,discussion-id=8Gd488NA,comment-id=000200000000,timestamp=2017-11-12T21:46:24.218+0000) > > niye bikaç ay sonra rünler değişecek mi? Oyun banel gelecek, sıradanlaşacak, oyuna böyle köklü değişiklik yapması yersizdi herkes oyunun eski halinden memnundu.
: gizliden? uzun süredir 3 kristalle yeni bir şampiyon açamayacağın belliydi (ki zaten bu lolün temelinde olmayan bir özellikti hani bunun için isyan etmek yersiz bunu bize bir iyilik olsun diye getirdiler ve ucuz karakterleri alan herkes bundan çok avantaj alınca kaldırdılar bence) eskiden 28 şampiyonun kaç tanesine rün dizebiliyorduysan o kadarına dizebilceksin bu arada hani ağladığın konular şu an yersiz... not:ganimetten mavi öz ödüllerini aldın mı? Yolladılar ama onları açman gerekiyor :D
> [{quoted}](name=makaramus,realm=TR,application-id=oKJWAIvb,discussion-id=8Gd488NA,comment-id=000000000000,timestamp=2017-11-12T00:20:03.279+0000) > > gizliden? uzun süredir 3 kristalle yeni bir şampiyon açamayacağın belliydi (ki zaten bu lolün temelinde olmayan bir özellikti hani bunun için isyan etmek yersiz bunu bize bir iyilik olsun diye getirdiler ve ucuz karakterleri alan herkes bundan çok avantaj alınca kaldırdılar bence) > eskiden 28 şampiyonun kaç tanesine rün dizebiliyorduysan o kadarına dizebilceksin bu arada > > hani ağladığın konular şu an yersiz... > > not:ganimetten mavi öz ödüllerini aldın mı? Yolladılar ama onları açman gerekiyor :D Ganimete baktım bişey yok
: duyurulara baktın mı? -_- Hani afedersiniz bu güncelleme iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum ama HARBİ cıvıtıyonuz bazen -_-
> [{quoted}](name=makaramus,realm=TR,application-id=oKJWAIvb,discussion-id=8Gd488NA,comment-id=0000,timestamp=2017-11-11T21:03:00.069+0000) > > duyurulara baktın mı? -_- > Hani afedersiniz bu güncelleme iyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum ama HARBİ cıvıtıyonuz bazen -_- Bence berbat bir güncelleme, bazılarında rün sayfası 11 tane filan yine rün sayfası almak için 6300 mavi öz istiyo markette, 6300 mavi özü kazanmak 1 ay sürer, gelelim 6300 mavi öz açtın 1 sayfa için 1 ay, yine o sırada champ alamayacaksın, bi de gizliden kristal birleştirme olayını da kaldırmışlar, eskiden 3 tane şampiyon kristali birleştirirdim özüm ve ıp cepte kalırdı, şimdi bana güncelleme sonrası 3k ıpm varken 500 mavi özük varken rito bey 3124 mavi öz göndermiş, zaten 3500 ıp ve öz sayım, aldığım rünlerin özünü yollamamışlar bile, 31 level oldum karma kristalivardı 3124 öz vardı, shen ve evelynn kristali geldi level kapsülünden onları açtım 4804 mavi öz oldu jaycei anca o şekilde aldım, ritonun anlattığı teorik verilerle benim anlattığım pratik veriler über ayrı bi kaç ay sonra herkes ağlayacak, 2 tane rün sayfam var 2 tane rün sayfamla 38 şampiyonumun hangisine rün dizecem eskiden 20 tane kabiliyet dizrbiliyoduk, ben bu güncellemeyi vasat buluyorum ileride çoğu insan sıkılacak dakika 10 da herkes teklemeye başlıyo üst üste 7 maç lose aldım ilk defa çünkü rün pageim yok adamlar herşeyi ayarlayıp giriyo en baba rünleri dizmiş giriyo biz rito rünüyle giriyoruz adaletsiz bi güncelleme hacı dayı ne dersen de
: https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/duyurular/Jm0EIaQn-seviye-atlama-ve-adaller-dazenlemeler buradan açıklamayı okuyabilirsin {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}}
> [{quoted}](name=deliberkecan2007,realm=TR,application-id=oKJWAIvb,discussion-id=8Gd488NA,comment-id=0001,timestamp=2017-11-11T21:07:33.547+0000) > > https://boards.tr.leagueoflegends.com/tr/c/duyurular/Jm0EIaQn-seviye-atlama-ve-adaller-dazenlemeler > buradan açıklamayı okuyabilirsin {{sticker:slayer-pantheon-popcorn}} Okudum yine iç açıcı değil, delillerle oyunu sıvadıklarını kanıtlamışlar
: Ben beğeniyorum. Hemde aşırı beğendim.
> [{quoted}](name=UberGrafT,realm=TR,application-id=oKJWAIvb,discussion-id=8Gd488NA,comment-id=0002,timestamp=2017-11-11T21:18:37.003+0000) > > Ben beğeniyorum. Hemde aşırı beğendim. Sen beğen bi kaç ay sonra görecem seni
Riotçu Yorumları
: YENİ RÜNLERLE GELEN SORUNLAR
cevap bile veremiyorlar zaten dünyanın parasını kazanıyorsunuz, daha neyin aç gözlülüğü bu herkesin rp almaya şansı yok ayıp ayıp
: YENİ RÜNLERLE GELEN SORUNLAR
> [{quoted}](name=58YENİÇERİ58,realm=TR,application-id=qbrBYVAL,discussion-id=whuEpjzc,comment-id=,timestamp=2017-11-09T19:27:20.398+0000) > > Öncelikle bu güncellemenin LoL oyununa zarar verdiği kanaatinde olduğumu bilmenizi isterim, mavi öz ve ıpler birleşti ve kolaylaşmadı zorlaştı champ almak, 3000 ıp vardı 3274 öz oldu güncelleme sonrası ve şuan 3 özüm var shen, karma, evelynn parçalayıp aldım, eskiden olsaydı 3 tane kristali birleştirip daha rahat hero alıyor olurduk ayrıca ıp ve özler cepte kalırdı. Buna ithafen yeni rünleri dizeyim derken 2 sayfadan fazla sayfa oluşturamamam da ne? onları da sanırım mavi özle falan alıyoruzdur değerli rito yetkilileri doğru mu? > SİZ OYUNU BASİTLEŞTİRDİNİZ DEĞİL Mİ??? GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ YENİ SAYFA OLUŞTURULAMIYOR YAZIYOR 02/02
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
: MASTER Yİ NERF
ne ormancısı birader smurf açtım herkes 1 lv en azından biraz yetenek gerektirsin q hem hasar almıyo hem hasar veriyo
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları
Riotçu Yorumları

58YENİÇERİ58

38. SEVİYE (TR)
Oy Almış
KONU AÇ