Mouse ve klavye kullanılabilir olmasına rağmen şampiyon hareket etmiyor yetenek,büyü kullanamıyorum.

Merhabalar. Son güncellemeden sonra yaşadığım bir soruna değinmek istiyorum. Oyun içinde oynadığım şampiyon bir anda olduğu yere çakılı kalıyor. Genelde oyunun başlarında baseden çıktığım birkaç saniye içinde ya da çok alakasız bir savaş ortasında falan oluyor bu. Herhangi bir şekilde yürüyemiyorum, yetenek ve büyü kullanamıyorum fakat haritada mouseu gezdirebiliyorum, market açılıyor, yazılı ve sesli sohbette de aktif kalabiliyorum. Mouse ve klavye bazı kısımlarda işlevini kaybediyor anlamadığım bir şekilde. Takıp, çıkarmak işe yaramıyor. Yani tam anlamıyla oyun donmuyor aslında. Alt tab'ı da kullanabiliyorum bir yandan. Sorun çıkış yapıp girdiğimde düzeliyor ancak bu sürede pek çok kaynak kaybetmiş oluyorum. Dolayısıyla oyun zevkimi baltalıyor. Nedenini merak ediyorum gerçekten. Oyunla ilgili bir sıkıntı mı yoksa benden, bilgisayarımdan mı kaynaklanıyor anlamadım. Arkadaşlarımla paylaştığımda bunu yaşadığını söyleyenler olmuştu, belki burada da vardır. Teşekkür ediyorum şimdiden.
Paylaş

Konuşmaya henüz kimse katılmamış, ilk yorumu sen yapabilirsin!

Rapor sebebi:
Küfür/Hakaret İçeriyor Spam Taciz Yanlış Pano
İptal